| Diskuse » Železnice » 460 a 560 | « předcházející | další » |
460 a 560dolů |
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři |
| autor | příspěvek |
|---|---|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 20 Registrován: 5-2026 |
Nevíte co bylo po vykolejení retro jednotky přesně poškozeno na kabelech dálkového řízení? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3177 Registrován: 4-2011 |
Jif_: Těch kabelů se po depu a po Třebové válelo desítky, určitě je má plno šotoušů doma, kdyby náhodou byly potřeba náhradní. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 21 Registrován: 5-2026 |
Dobré, teď ještě aby to tam někdo nainstaloval... |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 19390 Registrován: 11-2002 |
Na káble byli dlouhodobě machři v Bohumíně... Jen ty "instalační postupy" měli spíše zmáklé v opačném gardu.... ![]() ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 22 Registrován: 5-2026 |
Co tím přesně myslíš? Jako že si to dělali po svém? |
|
staci_premyslet
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 144 Registrován: 2-2023 |
"Na káble byli dlouhodobě machři v Bohumíně... Jen ty "instalační postupy" měli spíše zmáklé v opačném gardu.... ![]() "Že by nějaký náhradní kabely byly ještě v nějaké sběrně? To je zase legrace, když se nějaký šotouš dozví, že vlaky mají různé kabely a teď ma největší starost právě o kabely... |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 19391 Registrován: 11-2002 |
Jif_: Jako že si to dělali po svém? - přesně tak. Stačí přistavit a místní komunita se o vše postará, dost možná i během pár hodin od přístavby, jako to zvládali v minulosti. A jak by asi byli rádi, s těmi moderními vozidly to není ono... A bylo by hotovo... ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 23 Registrován: 5-2026 |
Na kolik by to tak vyšlo společně s přepravou? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 19392 Registrován: 11-2002 |
Přepravu si musí zajistit dráhy, o zbytek se už postarají zdejší machři. Rychle a zadarmo... Třeba u takové 11/12 bylo v minulosti vyřešeno, pokud se nepletu, snad do druhého dne po jejím příjezdu na výpomoc. |
|
ElektrickaJednotka
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 427 Registrován: 4-2019 |
Jena: To byla 011/062 po návratu 062 z Olomouce. 011 vyčořili snad hned druhou noc zpátky doma. Tehdá se celá hala vztekala, že ty jednotky neumí aktivní odstavení. Na pány zloděje by pak čekalo hezké překvapení - šmik, a to by byl ten poslední moment, který by si pamatovali...
Řev motorů MT 4433-4, s ječením ventilátorů odporníku a bušením kontroléru dole. To je Pantograf.
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 931 Registrován: 11-2018 |
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 24 Registrován: 5-2026 |
Hezké foto, kde to bylo vyfocené? ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12 Registrován: 7-2025 |
Depo Košice pravdepodobne |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 25 Registrován: 5-2026 |
Teď jsem si všiml že to je fotka z roku 2023 - mají tam ještě nějaké jednotky, nebo je všechno sešrotované? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13 Registrován: 7-2025 |
V Košiciach je maximálne muzejná 460.043/044, cca november/december sa dalo ešte nájsť aj 057/058 čakajúcu na šrot inač už bolo všetko dávno zošrotované. |