Diskuse » Železnice » 460 a 560 « předcházející | další »

460 a 560

dolů
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda
odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři

   diskuse  posl. autor příspěvků  stran  posl. příspěvek
Archivy starších příspěvků  zobrazit všechny (45)   
 
Předchozí roky: 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006
Archiv diskuse 460 a 560 do 27. 2. 2020 Tom350 60 27. 2. 2020 18:49
Archiv diskuse 460 a 560 do 09. 6. 2020 Heinz 60 09. 6. 2020 21:34
Archiv diskuse 460 a 560 do 16. 8. 2020 Banan151 60 16. 8. 2020 19:39
Archiv diskuse 460 a 560 do 15. 11. 2020 Jena 60 15. 11. 2020 15:45
Archiv diskuse 460 a 560 do 07. 12. 2020 T4781 60 07. 12. 2020 17:26
Archiv diskuse 460 a 560 do 03. 5. 2021 karrah 60 03. 5. 2021 15:39
Archiv diskuse 460 a 560 do 16. 8. 2021 intelpetr 60 16. 8. 2021 22:52
Archiv diskuse 460 a 560 do 28. 10. 2021 Stašek 60 28. 10. 2021 17:31
Archiv diskuse 460 a 560 do 28. 11. 2021 PJ3623 60 28. 11. 2021 12:52
Archiv diskuse 460 a 560 do 21. 1. 2022 Starý_Hanák 60 21. 1. 2022 18:54
Archiv diskuse 460 a 560 do 29. 3. 2022 Honza_o 60 29. 3. 2022 18:35
Archiv diskuse 460 a 560 do 05. 5. 2022 Banan151 60 05. 5. 2022 23:34
Archiv diskuse 460 a 560 do 16. 6. 2022 Duš 60 16. 6. 2022 16:27
Archiv diskuse 460 a 560 do 28. 6. 2022 Tom350 60 28. 6. 2022 20:31
Archiv diskuse 460 a 560 do 24. 7. 2022 Jirik_En. 60 24. 7. 2022 09:39
Archiv diskuse 460 a 560 do 29. 8. 2022 CZE 60 29. 8. 2022 19:19
Archiv diskuse 460 a 560 do 01. 11. 2022 Jena 60 01. 11. 2022 18:20
Archiv diskuse 460 a 560 do 24. 1. 2023 Eurokuna 60 24. 1. 2023 19:31
Archiv diskuse 460 a 560 do 05. 4. 2023 Vasekpetr1 60 05. 4. 2023 15:44
Archiv diskuse 460 a 560 do 27. 5. 2023 janek666 60 27. 5. 2023 19:33
Archiv diskuse 460 a 560 do 25. 7. 2023 Ostravské_tornádo 60 25. 7. 2023 21:26
Archiv diskuse 460 a 560 do 06. 11. 2023 jan 60 06. 11. 2023 15:57
Archiv diskuse 460 a 560 do 10. 12. 2023 Jena 60 10. 12. 2023 18:21
Archiv diskuse 460 a 560 do 13. 3. 2024 Ostravské_tornádo 60 13. 3. 2024 13:06
Archiv diskuse 460 a 560 do 30. 3. 2024 Vojtag 60 30. 3. 2024 09:29
Archiv diskuse 460 a 560 do 10. 4. 2024 Jena 60 10. 4. 2024 11:47
Archiv diskuse 460 a 560 do 14. 4. 2024 Martin_kašpar 60 14. 4. 2024 06:09
Archiv diskuse 460 a 560 do 22. 4. 2024 Ostravské_tornádo 60 22. 4. 2024 20:20
Archiv diskuse 460 a 560 do 14. 5. 2024 Sergej11 60 14. 5. 2024 18:07
Archiv diskuse 460 a 560 do 27. 5. 2024 S4991023 60 27. 5. 2024 12:56
Archiv diskuse 460 a 560 do 08. 7. 2024 Jenda365 60 08. 7. 2024 15:25
Archiv diskuse 460 a 560 do 22. 7. 2024 Jacob 60 22. 7. 2024 23:45
Archiv diskuse 460 a 560 do 25. 7. 2024 Tornádo460 60 25. 7. 2024 08:42
Archiv diskuse 460 a 560 do 28. 7. 2024 janek666 60 28. 7. 2024 18:24
Archiv diskuse 460 a 560 do 17. 8. 2024 Jena 60 17. 8. 2024 08:15
Archiv diskuse 460 a 560 do 20. 10. 2024 Ostravské_tornádo 60 20. 10. 2024 22:57
Archiv diskuse 460 a 560 do 24. 11. 2024 ElektrickaJednotka 60 24. 11. 2024 17:35
Archiv diskuse 460 a 560 do 13. 4. 2025 Rumek 60 13. 4. 2025 11:36
Archiv diskuse 460 a 560 do 22. 7. 2025 Sonic 60 22. 7. 2025 09:53
Archiv diskuse 460 a 560 do 22. 9. 2025 Jena 60 22. 9. 2025 09:18
Archiv diskuse 460 a 560 do 04. 10. 2025 Tajemný_em 60 04. 10. 2025 22:52
Archiv diskuse 460 a 560 do 26. 10. 2025 Mladějov 60 26. 10. 2025 19:47
Archiv diskuse 460 a 560 do 05. 2. 2026 ElektrickaJednotka 60 05. 2. 2026 19:15
Archiv diskuse 460 a 560 do 01. 4. 2026 Truskawiec 60 01. 4. 2026 21:59
Archiv diskuse 460 a 560 do 27. 5. 2026 AnounymTojeFuk 60 27. 5. 2026 18:00
   autor příspěvek
Sobota, 30. května 2026 - 07:43:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 20
Registrován: 5-2026
Nevíte co bylo po vykolejení retro jednotky přesně poškozeno na kabelech dálkového řízení?
Neděle, 31. května 2026 - 21:05:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3177
Registrován: 4-2011
Jif_: Těch kabelů se po depu a po Třebové válelo desítky, určitě je má plno šotoušů doma, kdyby náhodou byly potřeba náhradní.
Pondělí, 01. června 2026 - 08:03:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 21
Registrován: 5-2026
Dobré, teď ještě aby to tam někdo nainstaloval...
Úterý, 02. června 2026 - 19:53:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 19390
Registrován: 11-2002
Na káble byli dlouhodobě machři v Bohumíně... [satan]

Jen ty "instalační postupy" měli spíše zmáklé v opačném gardu.... [kladivo][proud]
Úterý, 02. června 2026 - 20:06:44  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 22
Registrován: 5-2026
Co tím přesně myslíš? Jako že si to dělali po svém?
staci_premyslet
Úterý, 02. června 2026 - 20:24:26  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 144
Registrován: 2-2023
Jena:
"Na káble byli dlouhodobě machři v Bohumíně... [satan]
Jen ty "instalační postupy" měli spíše zmáklé v opačném gardu.... [kladivo][proud]"

Že by nějaký náhradní kabely byly ještě v nějaké sběrně? [proud]

To je zase legrace, když se nějaký šotouš dozví, že vlaky mají různé kabely a teď ma největší starost právě o kabely...
Středa, 03. června 2026 - 07:47:14  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 19391
Registrován: 11-2002
Jif_: Jako že si to dělali po svém? - přesně tak. Stačí přistavit a místní komunita se o vše postará, dost možná i během pár hodin od přístavby, jako to zvládali v minulosti. A jak by asi byli rádi, s těmi moderními vozidly to není ono...

A bylo by hotovo... [proud]
Středa, 03. června 2026 - 09:34:09  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 23
Registrován: 5-2026
Na kolik by to tak vyšlo společně s přepravou?
Středa, 03. června 2026 - 09:41:23  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 19392
Registrován: 11-2002
Přepravu si musí zajistit dráhy, o zbytek se už postarají zdejší machři. Rychle a zadarmo... [lol]

Třeba u takové 11/12 bylo v minulosti vyřešeno, pokud se nepletu, snad do druhého dne po jejím příjezdu na výpomoc.
ElektrickaJednotka
Středa, 03. června 2026 - 18:28:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 427
Registrován: 4-2019
Jena: To byla 011/062 po návratu 062 z Olomouce. 011 vyčořili snad hned druhou noc zpátky doma. Tehdá se celá hala vztekala, že ty jednotky neumí aktivní odstavení. Na pány zloděje by pak čekalo hezké překvapení - šmik, a to by byl ten poslední moment, který by si pamatovali...
Řev motorů MT 4433-4, s ječením ventilátorů odporníku a bušením kontroléru dole. To je Pantograf.
Pátek, 05. června 2026 - 23:21:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 931
Registrován: 11-2018
Sobota, 06. června 2026 - 09:26:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 24
Registrován: 5-2026
Hezké foto, kde to bylo vyfocené? [proud]
Sobota, 06. června 2026 - 12:23:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12
Registrován: 7-2025
Depo Košice pravdepodobne
Sobota, 06. června 2026 - 16:36:31  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 25
Registrován: 5-2026
Teď jsem si všiml že to je fotka z roku 2023 - mají tam ještě nějaké jednotky, nebo je všechno sešrotované?
Pondělí, 08. června 2026 - 15:01:04  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13
Registrován: 7-2025
V Košiciach je maximálne muzejná 460.043/044, cca november/december sa dalo ešte nájsť aj 057/058 čakajúcu na šrot inač už bolo všetko dávno zošrotované.
Nový příspěvek
     
  Text příspěvku:

  Uživatelské jméno:
  Heslo:
  Přílohy:
  Volby: V příspěvku používám HTML kód
Odkazy (URL) v příspěvku automaticky aktivovat
  Akce:
, více zde.