Diskuse » Železnice » Tratě pod Beskydy « předcházející | další »

Tratě pod Beskydy

dolů
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda
odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři

  • Sledovačka řad 750.7 ČD Bohumín a 842 ČD Valašské Meziříčí v GVD 2025: TS 710, 711 a 831

   diskuse  posl. autor příspěvků  stran  posl. příspěvek
Archivy starších příspěvků  zobrazit všechny (108)   
 
Předchozí roky: 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 03. 1. 2020 Ostradik 60 03. 1. 2020 19:48
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 14. 2. 2020 vlakar467 60 14. 2. 2020 17:32
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 23. 4. 2020 Semolina 60 23. 4. 2020 20:16
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 10. 5. 2020 intelpetr 60 10. 5. 2020 18:19
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 25. 5. 2020 Jena 60 25. 5. 2020 11:31
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 02. 7. 2020 Kočkopes 60 02. 7. 2020 22:09
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 12. 7. 2020 Ohl 60 12. 7. 2020 07:37
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 29. 7. 2020 Fany 60 29. 7. 2020 17:33
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 13. 8. 2020 Ajexg 60 13. 8. 2020 15:17
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 08. 9. 2020 Mayg 60 08. 9. 2020 09:32
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 30. 9. 2020 Jena 60 30. 9. 2020 09:43
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 07. 10. 2020 Jena 60 07. 10. 2020 20:36
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 25. 10. 2020 39michal 60 25. 10. 2020 19:25
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 25. 11. 2020 Ajexg 60 25. 11. 2020 19:37
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 14. 12. 2020 vlakar467 60 14. 12. 2020 18:10
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 06. 1. 2021 Portáš 60 06. 1. 2021 23:08
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 10. 1. 2021 Páňula 60 10. 1. 2021 17:17
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 29. 1. 2021 Jena 60 29. 1. 2021 19:16
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 19. 2. 2021 Vojtag 60 19. 2. 2021 08:32
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 09. 3. 2021 Fany 60 09. 3. 2021 15:37
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 13. 4. 2021 Tomas_815 60 13. 4. 2021 16:57
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 10. 5. 2021 Ohl 60 10. 5. 2021 08:14
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 25. 6. 2021 Ohl 60 25. 6. 2021 16:01
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 17. 7. 2021 Jurek_fm 60 17. 7. 2021 16:23
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 25. 7. 2021 modely742 60 25. 7. 2021 13:28
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 31. 7. 2021 modely742 60 31. 7. 2021 08:12
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 05. 8. 2021 Kočkopes 60 05. 8. 2021 13:56
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 10. 8. 2021 modely742 60 10. 8. 2021 14:08
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 11. 8. 2021 Ostradik 60 11. 8. 2021 16:34
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 18. 8. 2021 Ladis-63 60 18. 8. 2021 08:18
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 19. 8. 2021 Tridvatri 60 19. 8. 2021 12:55
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 22. 8. 2021 modely742 60 22. 8. 2021 16:22
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 27. 8. 2021 modely742 60 27. 8. 2021 13:41
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 04. 9. 2021 Brunek 60 04. 9. 2021 10:39
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 15. 9. 2021 moravsky_sotous 60 15. 9. 2021 14:43
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 29. 9. 2021 Dobi 60 29. 9. 2021 16:59
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 20. 10. 2021 Kočkopes 60 20. 10. 2021 20:32
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 20. 11. 2021 Semolina 60 20. 11. 2021 19:50
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 15. 12. 2021 Ajexg 60 15. 12. 2021 07:24
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 29. 12. 2021 Kachlyk 60 29. 12. 2021 08:59
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 14. 1. 2022 Jena 60 14. 1. 2022 12:43
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 24. 1. 2022 Kachlyk 60 24. 1. 2022 09:14
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 03. 2. 2022 Jeník_H.. 60 03. 2. 2022 19:07
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 10. 2. 2022 mak 60 10. 2. 2022 16:03
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 12. 3. 2022 Jena 60 12. 3. 2022 21:27
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 20. 3. 2022 Ohl 60 20. 3. 2022 10:49
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 24. 3. 2022 Jena 60 24. 3. 2022 12:25
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 05. 4. 2022 Ohl 60 05. 4. 2022 22:01
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 09. 4. 2022 Kočkopes 60 09. 4. 2022 13:53
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 26. 4. 2022 Pezos 60 26. 4. 2022 09:49
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 22. 5. 2022 Jena 60 22. 5. 2022 18:30
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 17. 6. 2022 Ohl 60 17. 6. 2022 21:23
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 08. 7. 2022 Ohl 60 08. 7. 2022 09:52
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 24. 7. 2022 intelpetr 60 24. 7. 2022 23:04
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 22. 8. 2022 Dobi 60 22. 8. 2022 10:17
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 15. 9. 2022 Jena 60 15. 9. 2022 19:24
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 19. 10. 2022 Starý_Hanák 60 19. 10. 2022 18:31
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 27. 11. 2022 Semolina 60 27. 11. 2022 19:54
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 20. 12. 2022 Ohl 60 20. 12. 2022 15:56
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 05. 1. 2023 Kdo_já 60 05. 1. 2023 07:37
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 07. 1. 2023 Tridvatri 60 07. 1. 2023 18:07
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 13. 1. 2023 Jena 60 13. 1. 2023 16:09
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 20. 1. 2023 Pezos 60 20. 1. 2023 10:15
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 29. 1. 2023 Jena 60 29. 1. 2023 15:30
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 14. 2. 2023 Jena 60 14. 2. 2023 20:08
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 27. 2. 2023 Jena 60 27. 2. 2023 21:10
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 18. 3. 2023 Vojtag 60 18. 3. 2023 07:49
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 20. 4. 2023 Semolina 60 20. 4. 2023 21:18
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 13. 5. 2023 Vojtag 60 13. 5. 2023 17:45
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 31. 5. 2023 Fany 60 31. 5. 2023 17:18
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 18. 6. 2023 Kdo_já 60 18. 6. 2023 08:18
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 26. 6. 2023 Ben123 60 26. 6. 2023 22:12
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 18. 7. 2023 Páňula 60 18. 7. 2023 13:10
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 14. 8. 2023 Semolina 60 14. 8. 2023 21:09
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 18. 8. 2023 Ohl 60 18. 8. 2023 12:53
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 01. 9. 2023 Tom754 60 01. 9. 2023 15:33
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 20. 9. 2023 Jena 60 20. 9. 2023 19:19
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 03. 10. 2023 lipo842 60 03. 10. 2023 11:49
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 14. 10. 2023 Jena 60 14. 10. 2023 11:52
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 09. 11. 2023 Jacob 60 09. 11. 2023 21:06
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 17. 11. 2023 Ohl 60 17. 11. 2023 11:28
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 25. 11. 2023 Jena 60 25. 11. 2023 20:01
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 12. 12. 2023 Ic540 60 12. 12. 2023 13:12
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 25. 12. 2023 Tomas_815 60 25. 12. 2023 21:52
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 14. 1. 2024 Jena 60 14. 1. 2024 10:41
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 06. 2. 2024 Acer_CZ 60 06. 2. 2024 19:27
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 25. 2. 2024 Jena 60 25. 2. 2024 14:31
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 28. 4. 2024 Vojtag 60 28. 4. 2024 12:17
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 20. 5. 2024 Fany 60 20. 5. 2024 22:07
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 26. 7. 2024 Jena 60 26. 7. 2024 15:39
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 14. 8. 2024 Ohl 60 14. 8. 2024 06:51
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 17. 9. 2024 MartinCh 60 17. 9. 2024 18:32
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 11. 11. 2024 Ohl 60 11. 11. 2024 20:20
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 10. 12. 2024 Troy_McClure 60 10. 12. 2024 06:34
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 17. 12. 2024 Tridvatri 60 17. 12. 2024 12:27
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 27. 12. 2024 Petrpes 60 27. 12. 2024 17:15
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 30. 12. 2024 El_Barto 60 30. 12. 2024 21:51
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 15. 1. 2025 Ohl 60 15. 1. 2025 08:42
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 20. 2. 2025 S4991023 60 20. 2. 2025 06:52
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 08. 3. 2025 Jena 60 08. 3. 2025 17:27
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 17. 4. 2025 Doktor 60 17. 4. 2025 08:51
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 17. 5. 2025 Rosta_kolmix 60 17. 5. 2025 10:07
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 30. 6. 2025 El_Barto 60 30. 6. 2025 08:39
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 30. 8. 2025 Ajexg 60 30. 8. 2025 13:06
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 12. 9. 2025 Ohl 60 12. 9. 2025 20:47
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 19. 12. 2025 Ic540 60 19. 12. 2025 21:35
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 18. 3. 2026 Ohl 60 18. 3. 2026 20:20
Archiv diskuse Tratě pod Beskydy do 21. 5. 2026 Jurek_fm 60 21. 5. 2026 21:49
   autor příspěvek
Pátek, 22. května 2026 - 05:13:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15418
Registrován: 6-2004
mě by zajímala veškerá historie, protože hlavní větev vedla z Kojetína do FM a dále do Bielsko-Bialej... hektometrovníky jsou od Kojetína... např. poblíž býv. HL Dobrotice


a) Kojetín-Frýdek bývaly hlásky (úsek Koj-KM hradla), jak byl zabezpečen TZZ úsek Ostrava-Frýdek... už od začátku Hradlo Zaryje a Hradlo Skalka? Hlásky?

b) kolikatero přejezdů s mechanickými závorami bylo v tom oblouku z Frýdku na Těšín? Známý uváděl, že tam někde z gymnázia dopoledne denně slyšeli cinkot zvonků mechanických závor, někdy rok 1977... kdo by měl TPP z té doby, prosím?

TENTO OBLOUK - kolik přejezdů s mech. závorami tam bývalo?


(Příspěvek byl editován uživatelem Fany.)
Pátek, 22. května 2026 - 10:32:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2485
Registrován: 3-2015
Fany:
"mě by zajímala veškerá historie, protože hlavní větev vedla z Kojetína do FM a dále do Bielsko-Bialej... hektometrovníky jsou od Kojetína... např. poblíž býv. HL Dobrotice
a) Kojetín-Frýdek bývaly hlásky (úsek Koj-KM hradla), jak byl zabezpečen TZZ úsek Ostrava-Frýdek... už od začátku Hradlo Zaryje a Hradlo Skalka? Hlásky? b) kolikatero přejezdů s mechanickými závorami bylo v tom oblouku z Frýdku na Těšín? Známý uváděl, že tam někde z gymnázia dopoledne denně slyšeli cinkot zvonků mechanických závor, někdy rok 1977... kdo by měl TPP z té doby, prosím? TENTO OBLOUK - kolik přejezdů s mech. závorami tam bývalo? (Příspěvek byl editován uživatelem Fany.)
"
Ten oblouk co vede do Těšína z nádraží, ony tam opravdu někdy byli mechanické závory? Já měl za to, že Frýdek -Místek žádné závory neměl až do nedávné doby, než je nainstalovali na ostravské zhlaví.
Pátek, 22. května 2026 - 12:41:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1117
Registrován: 5-2013
S200, Jurek_fm
Podle pasportu je svršek (kolejnice, pražce, výhybky) na přeložce a ve stanici Paskov z r. 1989, když neuvažuji později měněné prvky. Propustky mají v evidenci psaný rok výstavby 1989 a 1990.
Pátek, 22. května 2026 - 13:28:39  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 19375
Registrován: 11-2002
Ajexg: někdy v dávné minulosti, ještě před osazením VÚD asi jo, jen kříže mi přijdou na už tehdy tak důležité kominukace málo. Podle tohoto němého pamětníka podle počtu kladek tipuju, že z nedalekého stavědla byl dálkově obsluhován nedaleký přejezd na ul Těšínské (který byla kdysi dost významná), další dvě kladky budou od vjezdu a předvěsti. Přejezd pod stavedlem se dost možná ovládal přímo ze stavedla, přejezd na Sadové už byl tipuju ovládán z nějakého Zv (ten mi přijde už daleko).
Pátek, 22. května 2026 - 13:38:39  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4122
Registrován: 8-2009
K.A.F.: Díky[ok]

Fany: Nepamatuji si tam žádné mechanické závory jak píše Alex. A to ani v době kdy tudy vedla tranzitní silniční doprava po tehdejší E7 (než se postavila estakáda). Přejezd co jsi fotil byl u tehdejšího stavědla a pak byl ještě dále v oblouku jeden na malé uličce taky bez závor.
Život je hořký. Bohudík !
Nebudu si měnit nick proto, že jsem se přestěhoval[kecal]
Pátek, 22. května 2026 - 16:16:26  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2486
Registrován: 3-2015
Takže elektrizace z Ostravy do Frýdku zatím až v roce 2031.

https://zdopravy.cz/prehledne-slavonice-dulezitejsi-nez-liberec-s tat-proskrtal-plany-na-elektrizaci-dratu-se-docka-590-km-trati-28 2766/
Pátek, 22. května 2026 - 16:27:04  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 18442
Registrován: 12-2009
To datum je začátek nebo konec prací?
Ze slov elektrizuje do roku 2033 vyplývá, že v r.2031 má být hotovo .
Pátek, 22. května 2026 - 16:41:35  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2487
Registrován: 3-2015
No raději bych se spoléhal na to, že to bude rok, kdy ty práce "začnou".
Pátek, 22. května 2026 - 17:55:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15422
Registrován: 6-2004
ad mechanické závory v dávné minulosti - žst. Frýdek-Místek


Jurek_fm: jasně píši, že mě zajímá rok 1977 plus mínus... Je jasné, že tam byly, dvoje, troje, jedno Zv, zřejmě takto.... dnes lidé 70+ jistě znají a doplní.... díky

(Příspěvek byl editován uživatelem Fany.)
Pátek, 22. května 2026 - 22:55:01  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 140
Registrován: 9-2009
Frýdek měl do cca 1980 mechanické závory na všech třech přejezdech. Na Ostravské straně byly jedny závory přes cestu a k nim 2 závory pro chodníky po obou stranách cesty. Na Těšín byly závory pro cestu i chodník u stavědla a na Frýdlant taky jedny přes cestu.Na Těšínské ulici byly tuším mechanické závory taky. Dál na Slezské si nevybavuji.


https://eu.zonerama.com/MiraPa/896249?count=112
https://www.youtube.com/@miropa7348
http://www.pavelkovi.eu
Sobota, 23. května 2026 - 05:11:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15427
Registrován: 6-2004
5. 5. 2026

Sobota, 23. května 2026 - 07:29:44  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4123
Registrován: 8-2009
Pa mir. Sqvělé snímky[ok] Odpovídá to roku 1973-74. Dobová vozidla a viditelné stavby. Tak evidentně si tyzávory nepamatuju[kecal]
Život je hořký. Bohudík !
Nebudu si měnit nick proto, že jsem se přestěhoval[kecal]
Sobota, 23. května 2026 - 08:31:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 19376
Registrován: 11-2002
Pa_mir: supr snímky i postřehy. Jen jsem trochu na pochybách o té výměně. Že by se tam +- v roce 1980 daly nově již tehdy poměrně zastaralé výstražníky VÚD a ne v těch letech řadu let vyráběné AŽD? Kdyby to bylo +- o 10 let dřív, bylo by už bez debat... [wink]
Sobota, 23. května 2026 - 08:46:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15428
Registrován: 6-2004
Frýdek měl do cca 1980 mechanické závory na všech třech přejezdech

vynikající info i fota, díky.... ty dvoje pro chodce+silniční závory s plůtkem (na fotce) - odkud a kolika klikami otvírány... někde tam bývalo na výjezdu z FM směr Těšín jistě i Zv, kousek, tak kilometr ?
Neděle, 24. května 2026 - 06:18:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15431
Registrován: 6-2004
Něco snímků z Holešova, sobotní Sp v režii řady 842:



[fotic]

(Příspěvek byl editován uživatelem Fany.)
Středa, 27. května 2026 - 21:49:12  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 142
Registrován: 9-2009

https://eu.zonerama.com/MiraPa/896249?count=112
https://www.youtube.com/@miropa7348
http://www.pavelkovi.eu
Pátek, 29. května 2026 - 06:18:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15440
Registrován: 6-2004
Garfield
Pátek, 29. května 2026 - 21:13:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 14109
Registrován: 10-2004
Odpoledne zrušený osobák z Frýdlantu do Ostravy kvůli poruchy soupravy. O hodinu později jedoucí měl nefunkčních polepených dveří snad víc než funkčních. [crazy] Ale jinak pěkné svezení. Proti následné regionově z FM do Těšína nesrovnatelné.
Kubajz
Sobota, 30. května 2026 - 13:30:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 326
Registrován: 6-2006
O hodinu později jedoucí měl nefunkčních polepených dveří snad víc než funkčních.


Pan Ohl Vám za chvíli vysvětlí, že je to úplně normálně, že u nových souprav se musí vychytat mouchy, nebo podobné jeho žvásty.
Předseda fanklubu SNÚ Bohumín [masinka][masinka][masinka]
Sobota, 30. května 2026 - 19:03:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 18465
Registrován: 12-2009
Blbajz se zas ozval po dlouhé době, kdy čekal na nějakou podobnou větu?[proud]
Ne, nebude komentovat nějakou výjimečnou událost.[proud]
Dnes jsem viděl polepené dveře i na jednom slonu. A nedávno na žlutém voze, případně na polském.
Co z toho plyne? [wink]
Sobota, 30. května 2026 - 21:05:13  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 19381
Registrován: 11-2002
Škoda, že si nedovedeš odpustit to věčné ... "a vy zase bijete černochy".... [wink]

Jako polovina polepených dveří je už trochu extrém, ale musí se nechat, že tohle už se vidí velmi zřídka. Tím netvrdím, že není X jiných různých problémů, ale oni ani ti catři nejsou řádné extra držáky a na 323 dostávají dost zabrat.

Navíc se asi často pohybujeme v situaci, kdy pokud depo řeší otázku zda poslat něco s poleplama, ale co jede nebo neposlat nic, tak volí, sice trochu nešťastně ale vcelku správně, to první. A za tohle může částečně i kraj, který si pořídí 5 drahých hraček, ale aspoň trochu srovnatelnou náhradu už neřeší. Jsem hodně zvědav, až začnou PP najíždět km na nějaké dílny, zda se tomu náležitě upraví turnus nebo budou náhrady imrvére...
Sobota, 30. května 2026 - 21:53:09  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 18466
Registrován: 12-2009
Žádné bití, jen a pouze skutečný stav = tohle už se vidí velmi zřídka.
Prostě se sem tam pokazí dveře na všem.
Sobota, 30. května 2026 - 22:00:25  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 19382
Registrován: 11-2002
Řeknu to jinak - když půjdu reklamovat zkažený salám do Kaufu (třeba), tak reakce, že v Tescu (třeba) měli tuhle smradlavé párky to pochybení nijak nesníží. Spíše to vypoví něco o (chybějící) sebereflexi... [wink]
Neděle, 31. května 2026 - 05:27:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15449
Registrován: 6-2004
3x z 323:



(Příspěvek byl editován uživatelem Fany.)
Neděle, 31. května 2026 - 09:18:50  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 18467
Registrován: 12-2009
No já nevynadám pokladní ani v tescu, ani v kaufalndu.
Protož ze zpráv v médích vím, že se to občas stane každému.
Pondělí, 01. června 2026 - 16:07:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3022
Registrován: 9-2011
Z Krnova do Hulína jede 729.609, okolo 16 odjela z Opavy, trasa přes Beskydy.


Pondělí, 01. června 2026 - 19:33:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 18472
Registrován: 12-2009
„Velký bejček“ vyrazil na svou cestu z Ostravy a přes Frýdek-Místek pokračoval směrem k Beskydám až do Ostravice.odkaz
Pondělí, 01. června 2026 - 20:08:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 19387
Registrován: 11-2002
Jacob: díky za echo, přes Frýdek se trefila akorát na padla. A lepší počasí snad už ani nemohlo být.. [proud]
Pondělí, 01. června 2026 - 20:49:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 18473
Registrován: 12-2009
[fotic][jidlo]
Pátek, 05. června 2026 - 10:39:31  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15467
Registrován: 6-2004
Trojanovice, září 2020 : [fotic]



(Příspěvek byl editován uživatelem Fany.)
Sobota, 06. června 2026 - 11:20:20  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 19394
Registrován: 11-2002
Vypadá to, že 3117 zdechl v Kunčicích pod Ondřejníkem. I diky moudrému rozhodnutí SŽ, že v té stanici 3 koleje budou navždy zbytečné se tak holt kdovíjak dlouho bude jezdit větru, bo nemožno křižovat.
Priapos
Sobota, 06. června 2026 - 14:28:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2686
Registrován: 10-2012
Jena:
"I diky moudrému rozhodnutí SŽ...
"

Nemlich stejná moudrá rozhodnutí (redukce) činí SŽ(DC) permanentně při téměř každé modernizaci.
Úterý, 09. června 2026 - 16:36:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11811
Registrován: 2-2006
Na vlastní kůži: Dopravní závada aneb když musí hasiči evakuovat lidi z vlaku kvůli projetému návěstidlu: https://zdopravy.cz/na-vlastni-kuzi-cestu-na-rail-business-days-z pestrilo-projete-navestidlo-284736/
Středa, 10. června 2026 - 02:44:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3670
Registrován: 8-2008
754.086

Kunčice p. Ondřejníkem 23.8.2010


Fotogalerie lokomotiv: http://krumpolc.rajce.idnes.cz/


Fotogalerie pohraničního opevnění z let 1936 - 1938: http://ropiky1938.rajce.idnes.cz/

..............................................................
Nový příspěvek
     
  Text příspěvku:

  Uživatelské jméno:
  Heslo:
  Přílohy:
  Volby: V příspěvku používám HTML kód
Odkazy (URL) v příspěvku automaticky aktivovat
  Akce:
, více zde.