Diskuse » Železnice » JHMD (Jindřichohradecké místní dráhy) a Osoblažka « předcházející | další »

JHMD (Jindřichohradecké místní dráhy) a Osoblažka

dolů
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda
odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři
   diskuse  posl. autor příspěvků  stran  posl. příspěvek
Archivy starších příspěvků  zobrazit všechny (100)   
 
Předchozí roky: 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 27. 1. 2020 dědek_hank 60 27. 1. 2020 08:18
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 21. 3. 2020 6_S_150_PV_2A 60 21. 3. 2020 16:04
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 03. 5. 2020 honzaklonfar 60 03. 5. 2020 08:07
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 08. 6. 2020 nitram 60 08. 6. 2020 16:43
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 20. 8. 2020 kozor24 60 20. 8. 2020 20:36
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 11. 11. 2020 Jussi 60 11. 11. 2020 00:12
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 12. 1. 2021 honzaklonfar 60 12. 1. 2021 10:05
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 15. 1. 2021 dědek_hank 60 15. 1. 2021 17:51
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 25. 3. 2021 PepaN 60 25. 3. 2021 09:57
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 01. 5. 2021 dědek_hank 60 01. 5. 2021 21:34
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 11. 8. 2021 K6S310DR 60 11. 8. 2021 20:18
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 03. 10. 2021 Stašek 60 03. 10. 2021 22:44
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 01. 11. 2021 Dan1977 60 01. 11. 2021 15:15
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 09. 1. 2022 Jarda_krapas 60 09. 1. 2022 09:39
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 09. 2. 2022 M_g 60 09. 2. 2022 00:32
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 23. 5. 2022 perník 60 23. 5. 2022 13:02
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 21. 6. 2022 Ohl 60 21. 6. 2022 13:37
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 30. 6. 2022 Ohl 60 30. 6. 2022 17:05
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 10. 9. 2022 Jaroslav_T 60 10. 9. 2022 09:16
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 23. 9. 2022 PepaN 60 23. 9. 2022 11:20
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 03. 10. 2022 Quex 60 03. 10. 2022 14:59
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 14. 10. 2022 RadekŠ 60 14. 10. 2022 08:11
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 31. 10. 2022 Quex 60 31. 10. 2022 15:40
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 07. 11. 2022 Mouka 60 07. 11. 2022 08:30
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 09. 11. 2022 Bram 60 09. 11. 2022 14:22
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 10. 11. 2022 RadekŠ 60 10. 11. 2022 11:51
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 11. 11. 2022 Bram 60 11. 11. 2022 08:18
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 13. 11. 2022 J.M. 60 13. 11. 2022 09:45
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 13. 11. 2022 RadekŠ 60 13. 11. 2022 17:05
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 16. 11. 2022 Hungry_bear 60 16. 11. 2022 09:14
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 21. 11. 2022 RadekŠ 60 21. 11. 2022 16:20
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 05. 12. 2022 Ohl 60 05. 12. 2022 20:35
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 28. 12. 2022 Stašek 60 28. 12. 2022 10:49
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 07. 1. 2023 Quex 60 07. 1. 2023 18:21
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 15. 1. 2023 Jacob 60 15. 1. 2023 14:09
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 03. 2. 2023 Anatol_J. 60 03. 2. 2023 21:08
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 15. 2. 2023 Mouka 60 15. 2. 2023 11:38
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 18. 2. 2023 Quex 60 18. 2. 2023 09:59
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 21. 2. 2023 David 60 21. 2. 2023 21:07
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 27. 2. 2023 Quex 60 27. 2. 2023 15:21
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 10. 3. 2023 Mladějov 60 10. 3. 2023 10:34
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 01. 4. 2023 Luboš_3.21 60 01. 4. 2023 15:07
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 05. 4. 2023 M_g 60 05. 4. 2023 17:01
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 08. 4. 2023 Petr_Šimral 60 08. 4. 2023 19:17
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 20. 4. 2023 Priapos 60 20. 4. 2023 21:52
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 15. 5. 2023 Quex 60 15. 5. 2023 12:53
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 26. 5. 2023 Mouka 60 26. 5. 2023 11:18
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 18. 6. 2023 Pavel_Večeřa 60 18. 6. 2023 08:22
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 15. 7. 2023 Luboš_3.21 60 15. 7. 2023 21:59
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 28. 7. 2023 Ohl 60 28. 7. 2023 10:28
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 04. 8. 2023 původní.gp 60 04. 8. 2023 20:15
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 05. 9. 2023 dědek_hank 60 05. 9. 2023 11:26
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 15. 9. 2023 pal 60 15. 9. 2023 19:41
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 29. 10. 2023 Jarda_krapas 60 29. 10. 2023 10:11
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 13. 12. 2023 Quex 60 13. 12. 2023 10:49
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 01. 2. 2024 Hungry_bear 60 01. 2. 2024 15:49
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 18. 2. 2024 Hajnej 60 18. 2. 2024 12:28
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 11. 4. 2024 Jarda_krapas 60 11. 4. 2024 15:18
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 23. 5. 2024 Kondra89 60 23. 5. 2024 18:08
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 01. 6. 2024 Ohl 60 01. 6. 2024 08:47
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 20. 6. 2024 T4783363 60 20. 6. 2024 20:28
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 01. 8. 2024 K._A._F. 60 01. 8. 2024 17:14
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 16. 8. 2024 Quex 60 16. 8. 2024 21:55
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 19. 9. 2024 Krumpolc 60 19. 9. 2024 19:58
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 07. 10. 2024 Naftový_čenda 60 07. 10. 2024 17:27
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 06. 12. 2024 Dj_la_défense 60 06. 12. 2024 08:47
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 23. 1. 2025 Jáchym_rotor 60 23. 1. 2025 11:29
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 04. 2. 2025 Sants 60 04. 2. 2025 17:48
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 28. 3. 2025 Quex 60 28. 3. 2025 09:59
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 05. 4. 2025 J.M. 60 05. 4. 2025 12:36
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 05. 4. 2025 Sants 60 05. 4. 2025 20:59
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 06. 4. 2025 Dj_la_défense 60 06. 4. 2025 17:48
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 09. 4. 2025 Hajnej 60 09. 4. 2025 12:49
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 14. 4. 2025 Petr_vlček 60 14. 4. 2025 10:50
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 16. 4. 2025 Ahmad_Šáh_Masúd 60 16. 4. 2025 09:50
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 23. 5. 2025 Luboš_3.21 60 23. 5. 2025 18:52
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 28. 5. 2025 Rambuteau 60 28. 5. 2025 08:22
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 30. 5. 2025 Petr_vlček 60 30. 5. 2025 22:45
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 04. 6. 2025 Machiavelli 60 04. 6. 2025 13:15
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 07. 6. 2025 J.M. 60 07. 6. 2025 10:48
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 09. 6. 2025 Hajnej 60 09. 6. 2025 17:08
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 22. 6. 2025 Ohl 60 22. 6. 2025 22:21
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 14. 7. 2025 Liberečák2 60 14. 7. 2025 18:56
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 25. 7. 2025 Machiavelli 60 25. 7. 2025 09:18
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 27. 8. 2025 Viajero 60 27. 8. 2025 12:44
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 03. 9. 2025 Semolina 60 03. 9. 2025 16:21
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 13. 9. 2025 norim 60 13. 9. 2025 14:33
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 21. 9. 2025 Tinhi 60 21. 9. 2025 18:37
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 29. 9. 2025 Marcel 60 29. 9. 2025 01:31
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 11. 10. 2025 Haschischschachtel 60 11. 10. 2025 09:19
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 11. 11. 2025 Ohl 60 11. 11. 2025 20:56
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 24. 11. 2025 Ohl 60 24. 11. 2025 15:30
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 21. 12. 2025 Hajnej 60 21. 12. 2025 02:05
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 11. 1. 2026 Asdf 60 11. 1. 2026 00:09
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 13. 2. 2026 J.M. 60 13. 2. 2026 08:09
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 24. 3. 2026 pal 60 24. 3. 2026 18:33
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 30. 3. 2026 Petr_vlček 60 30. 3. 2026 21:12
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 06. 4. 2026 Asdf 60 06. 4. 2026 14:04
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 30. 4. 2026 Risan 60 30. 4. 2026 08:39
Archiv diskuse JHMD (Jindřichohradecké míst... do 26. 5. 2026 Aleš_Liesk. 60 26. 5. 2026 08:58
   autor příspěvek
Quex
Úterý, 26. května 2026 - 09:08:28  
Administrátor
Číslo příspěvku: 9665
Registrován: 5-2002
Trochu je třeba rozdojit různé dotační programy na studie proveditelnosti za pár desítek míčů, samozřejmě směřující do správných firem, a pak se nad tím zavře voda. Asi tak bych to viděl já.
"Doba střelců neskončila. A já Vás o tom přesvědčím. A nejen Vás!"
Úterý, 26. května 2026 - 11:17:38  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6573
Registrován: 11-2006
jak to bude se schvalováním Túčka v Polsku,

Nač schvalovat Túčko, když mají ex polského Faura Lyd2-01?
http://www.spdz.estranky.sk/- stránka věnovaná M131.1443 (a nejen jemu)
Quex
Úterý, 26. května 2026 - 11:26:14  
Administrátor
Číslo příspěvku: 9666
Registrován: 5-2002
Nač schvalovat Túčko, když mají ex polského Faura Lyd2-01?

Jako že by v v Ściborzyciach Małych probíhal přepřah z TU 47.0 za Lyd2, to vše v dopravně, kterou by bylo nutné vybudovat na zelené louce, protože tam není ani zastávka na normálním rozchodu? Jako jo, mně by se to taky moc líbilo, ale jsem realističtější.[lol][ok]
P.S. Jo teď jsem to asi pochopil, jako že by jezdil jen ten Faur, no ještě lepší, a ta za milióny rekonstruovaná TUčka by mohl koupit zase třeba Fikáček nebo si je ještě lépe pronajímat od ČD za pár korun. Spíš by teda nezkousli v dnešní době tu splítku, když už nic jiného.
"Doba střelců neskončila. A já Vás o tom přesvědčím. A nejen Vás!"
Úterý, 26. května 2026 - 19:30:26  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6574
Registrován: 11-2006
Zanechme konspiračních teorií, ono to nějak dopadne. Včera jsem cestou domů díky ucpané Praze malinko pozměnil směr jízdy a záměrně zakufroval do okolí Obrataně. Původně z toho měla být jedna dokumentační fotka, ale tak mne to nějak chytlo, že jsem se dal do stíhání vláčku ještě o kousek dál. Podařilo se mi zachytit ve Včelničce pádící kočku, k smrti vyděšenou přijíždějícím vlakem. Dokonce v pozici, připomínající spíš geparda, neboť jí zadní nohy předbíhaly ty přední. [biggrin]

http://www.spdz.estranky.sk/- stránka věnovaná M131.1443 (a nejen jemu)
Úterý, 26. května 2026 - 19:31:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12156
Registrován: 5-2007
E499001: No, to je ten Gepard expres [kladivo]
Úterý, 26. května 2026 - 19:44:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6575
Registrován: 11-2006
Tohle spojení mne nenapadlo.[proud]
http://www.spdz.estranky.sk/- stránka věnovaná M131.1443 (a nejen jemu)
Úterý, 26. května 2026 - 21:56:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4940
Registrován: 11-2007
Která malá párovka se chystá do provozu? Krausska nebo Rešica?
Úterý, 26. května 2026 - 22:17:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3886
Registrován: 4-2005
E499001: paráda, je super, že Ti to nedalo:-)
A Osoblažka...je to teorie, ale Polák do obnovy železnic solidně šlape, ale Čech vymýšlí, co by tam mohlo či nemohlo... Takže v tom případě fandím Polákovi. Nekecá, má výsledky a staví levněji. Třeba v Krkonoších, proč by ne jinde? Uznávám, že potenciál návštěvnosti je jinde, ale uvidíme.
1982 - 2022 40 let trolejbusů 14 Tr v Brně
McBain
Středa, 27. května 2026 - 13:08:35  
Administrátor
Číslo příspěvku: 27747
Registrován: 5-2002
Asdf:
"E499001: No, to je ten Gepard expres [kladivo]"

[biggrin][ok]
Čtvrtek, 28. května 2026 - 10:18:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7143
Registrován: 12-2020
Fikáček evidentně jede. Snad se úzké dostaly do správných rukou[ok]. Držím mu palce, je to srdcař. A ta splítka do Raclawic by byla bomba...[wink]
Čtvrtek, 28. května 2026 - 12:46:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 18453
Registrován: 12-2009
Jestli prodají pozemky v okolí Pomorzowiczek, s mnoha oblouky z důvodu terénu a udělají aspoň přestup ve Sciborzycích, bude to zázrak.

Nejschůdnější, pokud obnoví trať do Głubczyc, bude nějaká stará Karosa nebo Jelcz jako přípoj od vybraného vlaku.

Vždyť do Polska nevede ani cyklostezka a v Raclawicích nic zvláštního není. Zámek v Klisinie je LDN.

Ten bus mohou zavést na léto ihned.
Čtvrtek, 28. května 2026 - 14:29:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7149
Registrován: 12-2020
V Raclawicích je velký železniční most. Ale hlavně je tam možnost napojit Osoblažku na hlavní podsudetskou magistrálu od Kendzierzina do Klodzka. A z Katowicka by tam mohlo dost lidí výhledově přijet vlakem. TAm je velký potenciál[lol]
Čtvrtek, 28. května 2026 - 20:41:54  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 18455
Registrován: 12-2009
Tam mají svou úzkou v Bytomi.
Most tam je, ale počítám v takovém stavu, spíš horším, jako ten na Smíchov.
Jo, hlavní magistrála. 2-4h takt, 5 vlaků za den.[proud]

Kolem úzké by měli hlavně udělat pár propojení cyklostezkami, v hezkých dnech vozit další vůz na kola.
To přivede víc lidí.
A potom fantazírovat o Racławicích.

Ale jinak všechna čest, co všechno se tam změnilo a mění.
Čtvrtek, 28. května 2026 - 20:51:11  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5756
Registrován: 6-2007
Poláci si můžou zajet na úzkou do Bytomi, do Rud, nebo do té Osoblahy klidně i autem, rychleji než vlakem s mnoha přestupy.
A hlavně jsem zvědav jak by se na případnou přeshraniční úzkou, navíc ve splitce a s osobní dopravou díval UTK...
Každopádně na polské straně se najde asi milion mnohem důležitějších projektů na železnici. Vždyť do nedalekých Glucholaz jedou třeba celé 4 páry vlaků za týden.
Čtvrtek, 28. května 2026 - 22:02:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 18457
Registrován: 12-2009
Letos mají Głucholazy dostat opravenou trať a nové nástupiště ve městě na "české" trati, poté snad obnovení dopravy i přes týden, s přestupem do Jeseníku.
Pátek, 29. května 2026 - 09:14:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10226
Registrován: 9-2011
Hlavně je potřeba v Gl. doplnit jednu spojku, aby se od Jindřichova dalo zajet i na tu kolej blíže ke staniční budově a nemuselo se při křižování šíbovat až na vnitropolské zhlaví...
Všichni jste volové. Servít
Pátek, 29. května 2026 - 22:02:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 18460
Registrován: 12-2009
Přestup bude ve Gł.Městě, ne nahoře.
Sobota, 30. května 2026 - 07:51:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11183
Registrován: 1-2007
Aleš: Myslíš křižování vlaků Krnov - Jeseník a Nysa - Glucholazy Miasto? To snad lze i teď bez nutnosti posunu. Ono to ve své podstatě ani není křižování, jelikož se žádné cesty nekříží.
Neděle, 31. května 2026 - 17:12:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4941
Registrován: 11-2007
Na fb jsem četl, 15 má dostat nový firemní lak - že by to bylo něco jako má 6 s 20? Jak to vlastně vypadá s 18? Je provozní? Diky
Úterý, 02. června 2026 - 21:48:54  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6591
Registrován: 11-2006
V roce 1984 (přesný datum si už nepamatuji, ale třeba si někdo vzpomene), během čekání na slavnostní vlak vypravený ke 30.letům provozu řady T47.0, vznikl kousek za odbočkou Kanclov tento snímek smíšeného "pravidla" do Velké Bystřice, vedeného tehdy snad posledním strojem bez žlutých opruzenin a navíc ještě s původním označením na bocích - T47.019.

http://www.spdz.estranky.sk/- stránka věnovaná M131.1443 (a nejen jemu)
Středa, 03. června 2026 - 10:47:06  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10240
Registrován: 9-2011
Mouka: ne, myslel jsem teoretické křižování R Ostrava - Krnov - Gluch. - Jeseník - Špk/Zábřeh s tímtéž rychlíkem opačně, které dřív fungovalo právě s tím pekelným posunem přes nyské zhlaví v Gluch.
Všichni jste volové. Servít
Středa, 03. června 2026 - 11:05:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 879
Registrován: 3-2013
Janek_lemoch:
"Na fb jsem četl, 15 má dostat nový firemní lak - že by to bylo něco jako má 6 s 20? Jak to vlastně vypadá s 18? Je provozní? Diky"

Středa, 03. června 2026 - 11:22:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 323
Registrován: 9-2017
Zdravím, někde proběhlo, že by v neděli 28.6. měl jet parní vlak z JH do Obrataně. Ale na stránkách Gepardu zatím nic není. Neví někdo nějaké podrobnosti nebo jízdní řád? Díky
Středa, 03. června 2026 - 14:22:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 324
Registrován: 9-2017
Jak tak zjišťuji, tak parní vlak do Obrataně je asi opravdu jenom šum...
Čtvrtek, 04. června 2026 - 08:59:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 99
Registrován: 12-2014
V každém případě by sobotu 27. června měla jet jak U 46.101 do N. Bystřice, tak U 37.002 do Lovětína.
Pátek, 05. června 2026 - 08:39:51  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4489
Registrován: 12-2007
[fotic]

Punk´s not Dead [happy]

Punk´s not dead
Pondělí, 08. června 2026 - 07:17:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11204
Registrován: 1-2007
Betonové bloky nebo závora. Dva přejezdy na tratích jindřichohradecké úzkokolejky jsou neprůjezdné
Úterý, 09. června 2026 - 09:00:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 18492
Registrován: 12-2009
https://polar.cz/porady/regionalni-zpravy/regionalni-zpravy-polar -08-06-2026-16-00
5:48
Nový příspěvek
     
  Text příspěvku:

  Uživatelské jméno:
  Heslo:
  Přílohy:
  Volby: V příspěvku používám HTML kód
Odkazy (URL) v příspěvku automaticky aktivovat
  Akce:
, více zde.