| Diskuse » Železnice » 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a 131 | « předcházející | další » |
121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a 131dolů |
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři |
| autor | příspěvek |
|---|---|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6533 Registrován: 11-2006 |
Máte pocit, že na SŽ to jde rychleji, nebo proč ten smajlík koulící očima?
http://www.spdz.estranky.sk/- stránka věnovaná M131.1443 (a nejen jemu)
|
|
Rambuteau
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 524 Registrován: 9-2006 |
Ukázkový, ba přímo učebnicový argumentační faul. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6535 Registrován: 11-2006 |
Hlavně jde o to kopnutí si, že?
http://www.spdz.estranky.sk/- stránka věnovaná M131.1443 (a nejen jemu)
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1776 Registrován: 10-2008 |
Dvojče 121 IDSC právě objíždí v Lysé loženku a pak do Libně, pk 730. Honem fotit hoši, 121 v Práglu ![]() |
|
Cobram
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1805 Registrován: 10-2019 |
Sebu: Kdy a kam by to pak mělo pokračovat? (Já už to teď bohužel nemám šanci stihnout) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 83 Registrován: 7-2023 |
Dnes u Chomutova. |
|
Cobram
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1807 Registrován: 10-2019 |
Nevíte někdo, kde skončila ta dvojice loko 121 IDSc s Ponorkou IDSc, co včera mířily do Libně? Zůstaly v Libni, nebo už jsou pryč. Nejsou náhodou odstavené na slepé, východně od nádražní budovy, jak vždycky bývaly odstavené 122/123/130 ČDc? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 19330 Registrován: 11-2002 |
Cobram: obratem vyrazili zpátky na Děčín, tuším Lv, ale podrobnosti po mě nechtěj. V Libni je ale nehledej, leda by se tam dostali znovu (což pochybuji). Tyhle možnosti vám z východu trochu závidím, zde už jim odzvonilo.. Mmch, věděl by někdo, jak na tom je 121.004? Ještě loni příležitostě vozila nějaké výkony mezi Ovou/Bohumínem a SR, samo většinou v noci, ale asi dobrého půl roku o ni nebylo vidu slechu. Jezdí někde na SR nebo ... ?! |
|
Cobram
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1808 Registrován: 10-2019 |
Jena: Díky. Ten včerejšek mě mrzí, že jsem to nevěděl dřív. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 21 Registrován: 9-2022 |
Jena: Před pár týdny byla viděna v žilinském depu, jestli tam je delší dobu a jen nebyla vidět nebo byl/je tamní pobyt krátký nedokážu říct. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6543 Registrován: 11-2006 |
Stojí stále v Žilině.
http://www.spdz.estranky.sk/- stránka věnovaná M131.1443 (a nejen jemu)
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 18420 Registrován: 12-2009 |
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3365 Registrován: 9-2003 |
V Přerově ve šturcu u Bečvy stojí už několik dní 121.065, která se v provozu už minimálně rok neobjevila. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 176 Registrován: 6-2018 |
14. 5. 2026, Chuchle
Слава Україні! Героям слава!
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2561 Registrován: 7-2005 |
Hezká fotka z Chuchle, jen mě trochu zneklidňují ty dvě holčiny posedávající na hraně nástupiště... navíc je to tam v oblouku.
MT + MTR
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15145 Registrován: 4-2003 |
John Když se na tu fotku podivate detailněji uvidite ,že jim žádné nebezbečí krom zadřené třísky v zadku nehrozí)) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6569 Registrován: 11-2006 |
A navíc by to byla tříska betonová. ![]()
http://www.spdz.estranky.sk/- stránka věnovaná M131.1443 (a nejen jemu)
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5881 Registrován: 3-2015 |
Tak také přiložím jednu. Měšťáci mě zaskočili po focení a co tam dělám, přitom v dostatečné vzdálenosti od kolejí, to se mi ještě nestalo, umí akorát buzerovat slušného člověka, který si tam přijel udělat jednu fotku a hned jsem se bránil a vytáhl jsem na vyžádání občanku. Je to navíc můj pracovní rajon stále při ostraze a obhajoval jsem se, že to tam dobře znám a vždy si dávám pozor. Ještě o mě uslyší, až budu tam pracovně. (Příspěvek byl editován uživatelem Jeník H...) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2 Registrován: 5-2026 |
Upřímně, dneska je asi nejlepší rovnou říct něco ve stylu „fotím vlaky jako koníček“, protože podobné kontroly jsou čím dál častější. Hlavně kolem větších uzlů nebo nákladních nádraží.
Jsem nadšený z možností a výsledků, které zde nabízí
|
|
Tajemný_em
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5100 Registrován: 5-2002 |
"měšťáci mě zaskočili po focení a co tam dělám, přitom v dostatečné vzdálenosti od kolejí, to se mi ještě nestalo, umí akorát buzerovat slušného člověka, který si tam přijel udělat jednu fotku a hned jsem se bránil a vytáhl jsem na vyžádání občanku. Je to navíc můj pracovní rajon stále při ostraze a obhajoval jsem se, že to tam dobře znám a vždy si dávám pozor. Ještě o mě uslyší, až budu tam pracovně." Takže ses (nejspíš) pohyboval v obvodu dráhy v době, kdy tam nemáš co dělat. Anebo na neveřejné komunikaci. A někdo tě nahlásil, případně si tě všimli sami MP a pro jistotu tě proklepli, jestli nemáš sebevražedné úmysly. Oznámili tě snad Drážnímu úřadu za neoprávněný pohyb v obvodu dráhy, že jim chceš vyhlašovat svatou válku? MP se nezastávám, pokud se k tobě chovali nevhodně, sepiš to a předej jejich zřizovateli.
"Čelím pokušení tím, že mu podlehnu." Jára da Cimrman
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 356 Registrován: 7-2024 |
"Upřímně, dneska je asi nejlepší rovnou říct něco ve stylu „fotím vlaky jako koníček“, protože podobné kontroly jsou čím dál častější. Hlavně kolem větších uzlů nebo nákladních nádraží." |
|
OKŽ
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 266 Registrován: 10-2019 |
Byl bych za to i rád. Jak se někteří fotiči chovají (sice jich je minorita, ale bohužel), je fakt šílené. Obzvláště na větších akcích. Zas ale buzerovat za každou cenu (když jsem třeba v prostoru pro cestující a nedělám tam pí*oviny) je taky špatně. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 923 Registrován: 11-2018 |
|