Diskuse » Železnice » 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a 131 « předcházející | další »

121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a 131

dolů
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda
odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři
   diskuse  posl. autor příspěvků  stran  posl. příspěvek
Archivy starších příspěvků  zobrazit všechny (42)   
 
Předchozí roky: 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 05. 1. 2020 Vašek_modrá 60 05. 1. 2020 15:26
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 24. 2. 2020 Jnd 60 24. 2. 2020 15:44
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 31. 3. 2020 Tajemný_em 60 31. 3. 2020 20:24
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 12. 6. 2020 Jussi 60 12. 6. 2020 23:49
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 05. 8. 2020 sonda 60 05. 8. 2020 11:16
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 23. 9. 2020 6_S_150_PV_2A 60 23. 9. 2020 10:37
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 09. 11. 2020 Dave 60 09. 11. 2020 22:48
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 15. 1. 2021 Union_pacific 60 15. 1. 2021 15:18
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 28. 3. 2021 Mladějov 60 28. 3. 2021 22:40
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 07. 6. 2021 Drak_ze_skalky 60 07. 6. 2021 20:34
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 13. 9. 2021 Rychloběžka 60 13. 9. 2021 20:01
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 11. 12. 2021 E499001 60 11. 12. 2021 09:29
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 03. 1. 2022 Tajemný_em 60 03. 1. 2022 21:29
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 24. 1. 2022 Rychloběžka 60 24. 1. 2022 21:59
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 04. 2. 2022 Sato 60 04. 2. 2022 14:31
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 12. 3. 2022 Manemb 60 12. 3. 2022 01:07
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 05. 4. 2022 Rychloběžka 60 05. 4. 2022 14:04
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 08. 6. 2022 Rychloběžka 60 08. 6. 2022 14:17
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 04. 9. 2022 Filípek 60 04. 9. 2022 08:42
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 13. 10. 2022 Skořápka_0.6 60 13. 10. 2022 13:47
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 31. 10. 2022 Apollo_17 60 31. 10. 2022 07:34
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 04. 12. 2022 Rychloběžka 60 04. 12. 2022 19:17
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 12. 1. 2023 Agent 60 12. 1. 2023 08:39
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 03. 2. 2023 Skořápka_0.6 60 03. 2. 2023 17:27
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 08. 3. 2023 JardaČerný 60 08. 3. 2023 09:17
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 20. 5. 2023 dědek_hank 60 20. 5. 2023 20:10
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 08. 7. 2023 Mitas24 60 08. 7. 2023 11:13
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 15. 8. 2023 Jnd 60 15. 8. 2023 17:52
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 14. 11. 2023 J.M. 60 14. 11. 2023 10:21
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 17. 1. 2024 Dj_cargo 60 17. 1. 2024 11:43
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 28. 3. 2024 J.M. 60 28. 3. 2024 19:19
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 24. 5. 2024 Skořápka_0.6 60 24. 5. 2024 20:25
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 23. 7. 2024 Agent 60 23. 7. 2024 14:09
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 28. 8. 2024 Skořápka_0.6 60 28. 8. 2024 16:23
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 18. 10. 2024 Agent 60 18. 10. 2024 14:05
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 29. 12. 2024 Rychloběžka 57 29. 12. 2024 16:38
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 11. 3. 2025 J.M. 60 11. 3. 2025 19:42
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 30. 7. 2025 KubaJ 60 30. 7. 2025 21:45
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 20. 8. 2025 Rychloběžka 60 20. 8. 2025 15:49
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 23. 11. 2025 Zaosai 60 23. 11. 2025 15:20
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 02. 2. 2026 Bdlm 60 02. 2. 2026 12:42
Archiv diskuse 121, 122, 123, 124, 125.8, 130 a... do 27. 4. 2026 Rambuteau 60 27. 4. 2026 09:34
   autor příspěvek
Pondělí, 27. dubna 2026 - 14:47:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6533
Registrován: 11-2006
Máte pocit, že na SŽ to jde rychleji, nebo proč ten smajlík koulící očima?
http://www.spdz.estranky.sk/- stránka věnovaná M131.1443 (a nejen jemu)
Rambuteau
Pondělí, 27. dubna 2026 - 16:44:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 524
Registrován: 9-2006
E499001:
"Máte pocit, že na SŽ to jde rychleji, nebo proč ten smajlík koulící očima?"

Ukázkový, ba přímo učebnicový argumentační faul.
Pondělí, 27. dubna 2026 - 20:20:20  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6535
Registrován: 11-2006
Hlavně jde o to kopnutí si, že?
http://www.spdz.estranky.sk/- stránka věnovaná M131.1443 (a nejen jemu)
Čtvrtek, 30. dubna 2026 - 12:15:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1776
Registrován: 10-2008
Dvojče 121 IDSC právě objíždí v Lysé loženku a pak do Libně, pk 730. Honem fotit hoši, 121 v Práglu [bomba]
Cobram
Čtvrtek, 30. dubna 2026 - 12:48:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1805
Registrován: 10-2019
Sebu:
Kdy a kam by to pak mělo pokračovat?
(Já už to teď bohužel nemám šanci stihnout)
Čtvrtek, 30. dubna 2026 - 20:22:31  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 83
Registrován: 7-2023


Dnes u Chomutova.
Cobram
Pátek, 01. května 2026 - 08:41:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1807
Registrován: 10-2019
Nevíte někdo, kde skončila ta dvojice loko 121 IDSc s Ponorkou IDSc, co včera mířily do Libně?
Zůstaly v Libni, nebo už jsou pryč.
Nejsou náhodou odstavené na slepé, východně od nádražní budovy, jak vždycky bývaly odstavené 122/123/130 ČDc?
Pátek, 01. května 2026 - 10:01:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 19330
Registrován: 11-2002
Cobram: obratem vyrazili zpátky na Děčín, tuším Lv, ale podrobnosti po mě nechtěj. [nene] V Libni je ale nehledej, leda by se tam dostali znovu (což pochybuji).

Tyhle možnosti vám z východu trochu závidím, zde už jim odzvonilo.. Mmch, věděl by někdo, jak na tom je 121.004? Ještě loni příležitostě vozila nějaké výkony mezi Ovou/Bohumínem a SR, samo většinou v noci, ale asi dobrého půl roku o ni nebylo vidu slechu. Jezdí někde na SR nebo ... ?!
Cobram
Pátek, 01. května 2026 - 10:13:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1808
Registrován: 10-2019
Jena:
Díky. Ten včerejšek mě mrzí, že jsem to nevěděl dřív.
Pátek, 01. května 2026 - 18:30:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 21
Registrován: 9-2022
Jena: Před pár týdny byla viděna v žilinském depu, jestli tam je delší dobu a jen nebyla vidět nebo byl/je tamní pobyt krátký nedokážu říct.
Sobota, 02. května 2026 - 01:09:51  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6543
Registrován: 11-2006
Stojí stále v Žilině.
http://www.spdz.estranky.sk/- stránka věnovaná M131.1443 (a nejen jemu)
Čtvrtek, 14. května 2026 - 20:57:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 18420
Registrován: 12-2009
Neděle, 17. května 2026 - 19:58:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3365
Registrován: 9-2003
V Přerově ve šturcu u Bečvy stojí už několik dní 121.065, která se v provozu už minimálně rok neobjevila.
Čtvrtek, 21. května 2026 - 11:01:39  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 176
Registrován: 6-2018
14. 5. 2026, Chuchle

Слава Україні! Героям слава!
Čtvrtek, 21. května 2026 - 12:25:44  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2561
Registrován: 7-2005
Hezká fotka z Chuchle, jen mě trochu zneklidňují ty dvě holčiny posedávající na hraně nástupiště... navíc je to tam v oblouku.
MT + MTR [happy]
Čtvrtek, 21. května 2026 - 13:23:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15145
Registrován: 4-2003
John

Když se na tu fotku podivate detailněji uvidite ,že jim žádné nebezbečí krom zadřené třísky v zadku nehrozí))
Čtvrtek, 21. května 2026 - 16:56:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6569
Registrován: 11-2006
A navíc by to byla tříska betonová. [happy]
http://www.spdz.estranky.sk/- stránka věnovaná M131.1443 (a nejen jemu)
Úterý, 26. května 2026 - 12:50:35  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5881
Registrován: 3-2015
Tak také přiložím jednu. Měšťáci mě zaskočili po focení a co tam dělám, přitom v dostatečné vzdálenosti od kolejí, to se mi ještě nestalo, umí akorát buzerovat slušného člověka, který si tam přijel udělat jednu fotku a hned jsem se bránil a vytáhl jsem na vyžádání občanku. Je to navíc můj pracovní rajon stále při ostraze a obhajoval jsem se, že to tam dobře znám a vždy si dávám pozor. Ještě o mě uslyší, až budu tam pracovně. [blush]


(Příspěvek byl editován uživatelem Jeník H...)
Pátek, 29. května 2026 - 09:11:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2
Registrován: 5-2026
Upřímně, dneska je asi nejlepší rovnou říct něco ve stylu „fotím vlaky jako koníček“, protože podobné kontroly jsou čím dál častější. Hlavně kolem větších uzlů nebo nákladních nádraží.
Jsem nadšený z možností a výsledků, které zde nabízí
Tajemný_em
Sobota, 30. května 2026 - 13:11:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5100
Registrován: 5-2002
Jeník_H..:
"měšťáci mě zaskočili po focení a co tam dělám, přitom v dostatečné vzdálenosti od kolejí, to se mi ještě nestalo, umí akorát buzerovat slušného člověka, který si tam přijel udělat jednu fotku a hned jsem se bránil a vytáhl jsem na vyžádání občanku. Je to navíc můj pracovní rajon stále při ostraze a obhajoval jsem se, že to tam dobře znám a vždy si dávám pozor. Ještě o mě uslyší, až budu tam pracovně."

Takže ses (nejspíš) pohyboval v obvodu dráhy v době, kdy tam nemáš co dělat. Anebo na neveřejné komunikaci. A někdo tě nahlásil, případně si tě všimli sami MP a pro jistotu tě proklepli, jestli nemáš sebevražedné úmysly. Oznámili tě snad Drážnímu úřadu za neoprávněný pohyb v obvodu dráhy, že jim chceš vyhlašovat svatou válku? MP se nezastávám, pokud se k tobě chovali nevhodně, sepiš to a předej jejich zřizovateli.
"Čelím pokušení tím, že mu podlehnu." Jára da Cimrman
Sobota, 30. května 2026 - 21:37:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 356
Registrován: 7-2024
dwaing:
"Upřímně, dneska je asi nejlepší rovnou říct něco ve stylu „fotím vlaky jako koníček“, protože podobné kontroly jsou čím dál častější. Hlavně kolem větších uzlů nebo nákladních nádraží."
Kontroly jsou častější jo?
OKŽ
Neděle, 31. května 2026 - 16:23:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 266
Registrován: 10-2019
Tornádo460:
"dwaing:
Kontroly jsou častější jo?
"

Byl bych za to i rád. Jak se někteří fotiči chovají (sice jich je minorita, ale bohužel), je fakt šílené. Obzvláště na větších akcích. Zas ale buzerovat za každou cenu (když jsem třeba v prostoru pro cestující a nedělám tam pí*oviny) je taky špatně.
Pondělí, 01. června 2026 - 12:10:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 923
Registrován: 11-2018
Nový příspěvek
     
  Text příspěvku:

  Uživatelské jméno:
  Heslo:
  Přílohy:
  Volby: V příspěvku používám HTML kód
Odkazy (URL) v příspěvku automaticky aktivovat
  Akce:
, více zde.