| Diskuse » Železnice » Železniční uzel Praha (ŽUP) | « předcházející | další » |
Železniční uzel Praha (ŽUP)dolů |
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři |
| autor | příspěvek |
|---|---|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 11187 Registrován: 1-2007 |
Aleš: Pokud uvažujeme i pravopisné chyby, tak mu tam chybí tečka na konci věty. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10230 Registrován: 9-2011 |
Pravopisné chyby ne (to by se mohla řešit i diakritika či velká a malá písmena ).
Všichni jste volové. Servít
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 35318 Registrován: 5-2002 |
Mouka: Pokud uvažujeme i pravopisné chyby, tak mu tam chybí tečka na konci věty. V jednořádkovém nebývá zvykem zalamovat se tečkama... ![]()
Si leges quod transcrevi, si linges quod transexcrevi...
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1004 Registrován: 10-2018 |
"Úkol nejen pro basikáře: podařilo se mu opravdu napsat program, ve kterém není žádná chyba? " |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 35324 Registrován: 5-2002 |
Prag: nechybí. To měl tuším Pascal, že za posledním endem musela být tečka. Taky jedna z buzerací, bez kterých se dá obejít... (Příspěvek byl editován uživatelem Hajnej.)
Si leges quod transcrevi, si linges quod transexcrevi...
|
|
P_v
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3940 Registrován: 5-2002 |
Ten program má největší chybu, že je k ničemu. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 35327 Registrován: 5-2002 |
P_v: Ten program má největší chybu, že je k ničemu. Přesně tak, žáku Fíku...!
Si leges quod transcrevi, si linges quod transexcrevi...
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10235 Registrován: 9-2011 |
P-V: ano Že vy to odněkud znáte? ![]()
Všichni jste volové. Servít
|
|
P_v
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3941 Registrován: 5-2002 |
jj, ovšem tady se to zkombinovalo ze dvou vtipů do jednoho |
|
adolfino
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6 Registrován: 1-2026 |
Jj, taky jsem to chtěl napsat I když z čistě technického hlediska to asi chyba není. A ENDy jsou ve většině BASICů nepovinné... |
|
Blanka
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1671 Registrován: 12-2014 |
VIDEO: Ušatá a další vlaky na smíchovském mostě a estakádě Nového spojení (archivní video 2023) https://youtu.be/rnijd3UVVxk |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9 Registrován: 12-2025 |
Na Masaryčce už mizí další koleje |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6 Registrován: 5-2026 |
https://www.petice.com/novy_most_na_vytoni_jedina_ance_pro_stavaj ici_ocelovou_historickou_konstrukci |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2807 Registrován: 12-2007 |
Masna, východní část 4.6.2026 https://www.rajce.idnes.cz/vlakemnaletiste/album/masna-260604
Fotek je moc, nejsou popsány, tříděny... Komu to vadí, ať se nekouká...
IQ - Kačerov - Spořilov * Masna - Kladno * Lysá - Vysočany |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 35348 Registrován: 5-2002 |
Kasme: Ten most na place je odkud? Od Výstaviště...? Jinak na první fotce je první oboustranně hybridní angličan, o kterém vím.
Si leges quod transcrevi, si linges quod transexcrevi...
|
|
Administrátor Číslo příspěvku: 76326 Registrován: 4-2003 |
Není podobný v České Lípě na ploučnickém zhlaví? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1118 Registrován: 5-2013 |
Není podobný v České Lípě na ploučnickém zhlaví? Není, 22ab v Lípě je C49 1:9/11-300, tedy oblouková srdcovka je jen do 7. SK. Oboustranný hybrid je třeba ve Valašském Meziříčí, CS49 1:7,5/7,5-190 na dřevě. V druhé generaci na betonu mne ale jiný než ten z Masaryčky nenapadá. |
|
Administrátor Číslo příspěvku: 76327 Registrován: 4-2003 |
Díky. Asi mi to už splynulo po těch letech. Ale ppamatuji, si tedy správně, že angličan a ještě k tomu atyp se řešil právě na Masaryčce a v Lípě - v obou případech byl pro zhlaví omezený prostor a jiné rozumné řešení se moc nenabízelo. Na Masaryčce také měla být od Hrabovky do odbočky na 103. kolej na 1:12 umožněna rychlost 65 km/h (a ve Dvoraně různé netypické rychlosti jako třeba 45 km/h), ale co se nakonec nahraje do RBC, nevím. V Lípě je to ošetřeno rychlostníky a návěstěním traťové rychlosti. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 921 Registrován: 6-2023 |
3. kolej na Masně se tuším bude taky modernizovat od 21.7. když už je vytrhaná.
Luz is better than Harry.
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 17501 Registrován: 4-2003 |
Hajnej:Ten most na place je odkud? Od Výstaviště...? Ano, most je opravdu od Výstaviště. |
|
Administrátor Číslo příspěvku: 9441 Registrován: 6-2002 |
Ve směru od pošty postupně mizí i vlaštovky, brzo bude nádraží připomínat rok 45. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5911 Registrován: 3-2015 |
Dnešní Smíchov. |
|
Schmitz
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 202 Registrován: 9-2017 |
Angličan 1:9/9-300 je nově také v Havířově. A bude v Jihlavě na hl n. |
|
Administrátor Číslo příspěvku: 9442 Registrován: 6-2002 |
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1711 Registrován: 6-2015 |
Konečně ten (poštovní) vřed zmizel.![]() |
|
Administrátor Číslo příspěvku: 9443 Registrován: 6-2002 |
Souhlas, bylo to hrozně neforemný a velký a už tu ani žádná blbá vrátnice nebude přesahovat do uličního profilu či nedejbože konkurovat hlavním historickým budovám nádraží https://www.hybe.cz/cs#galerie |
|
Mladějov
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 27099 Registrován: 3-2007 |
A podle vás tam měli místo pošty postavit co konkrétně? |
|
mot
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6260 Registrován: 7-2017 |
https://zdopravy.cz/experti-rozhodli-o-budoucnosti-vysehradskeho- mostu-hlasovani-skoncilo-v-pomeru-81-284852/ ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
Administrátor Číslo příspěvku: 9444 Registrován: 6-2002 |
Mladějov: Starý objekt mě nijak nenadchnul a to "historické" pod ním je taky slepenec různých objektů z různého období, ale překvapila mě ta mohutná dimenze srovnatelná se sousední odjezdovou budovou nádraží. Nejde o samostatný objekt "přes ulici", ale o přímé pokračování zapsané památky. Pamatuju si, že při povolování předchozích staveb v území památkáři taky bazírovali na průhledu od Prašné brány na svah Vítkova. To tenhle objekt zabere, stejně jako průhled z Opletalky na Florenc. Prostě se mi to nelíbí velikostí. |