| Diskuse » Železnice » Aktuální postřehy o nasazení vozidel | « předcházející | další » |
Aktuální postřehy o nasazení vozideldolů |
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři |
| autor | příspěvek |
|---|---|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 498 Registrován: 7-2006 |
Tady se něco chystá |
|
Administrátor Číslo příspěvku: 76156 Registrován: 4-2003 |
Teď už stojí na hlavním na 13. koleji jako Os 91320 do Rudné. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9684 Registrován: 8-2003 |
SC503 -> 681-005.
World In My Eyes...
cestuji ekonomicky a to pouze první třídou |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 8654 Registrován: 8-2006 |
Na R10 jezdí 162.035 |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 4616 Registrován: 7-2012 |
Kde je prosím v Praze odstavena souprava Talgo LE1210 )LE1219? |
|
Administrátor Číslo příspěvku: 76223 Registrován: 4-2003 |
Pokud jsem správně viděl, na závěsu R 692 stála ráno v Praze na hlaváku T478.1107. ![]() |
|
OKŽ
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 265 Registrován: 10-2019 |
"Pokud jsem správně viděl, na závěsu R 692 stála ráno v Praze na hlaváku T478.1107. " |
|
Administrátor Číslo příspěvku: 76265 Registrován: 4-2003 |
Díky. Dneska jelo z Jeseníků do Prahy tohle: Sp 91236 (Lipová Lázně - Praha-Vysočany) - 913.202+813.202+2×Bix+751.033 Zkušební jízda? Moc lidí se v tom nevezlo. (I když 813 tam vlastně asi byla jen kvůli ETCS...) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 4621 Registrován: 7-2012 |
Nelehkou dnes Leo s Talgem? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 4328 Registrován: 12-2006 |
Na RJ 257 místo rakouského Railjetu jede Pendolíno 004. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 8663 Registrován: 8-2006 |
rj172 - 384.009 IC558 - 193.902 VÚŽ R895 - 384.031 |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 8669 Registrován: 8-2006 |
R680 - 362.165 R931 - 362.132 Sp1544 - 754.045 Os5839 - 471.001 |
|
Jirka
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 884 Registrován: 5-2002 |
Na EC361 přepravován asi vůz Da.
Jirka.
|
|
Administrátor Číslo příspěvku: 76312 Registrován: 4-2003 |
Tenhle? 751.149+Da 7311+2×Bac (55-80 009 + 55-80 080) Před tím ještě kromě bagru stála 744.166. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 19 Registrován: 11-2025 |
Převelmi zajímavé řazení R 875 Svitava. Opět špalková souprava, tentokrát složená z: 3x A¹⁴⁹, 1x AB³⁴⁹ a 1x BDs⁴⁴⁹. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 118 Registrován: 12-2021 |
Na R16 jsem v poslední době nejméně dvakrát (včera na R 779) viděl Aee145/152. To je teď nějaký provozní experiment? |
|
Administrátor Číslo příspěvku: 76331 Registrován: 4-2003 |
Nedostatek provozních vozů plánované řady (ABmz346, respektive na Brno ABpee347). V Plzni by měli mít Aee145 001 a 002 - aktuálně jedno jezdí pravidelně přes Budějce do Brna a druhé se drží právě na klatovské. Kromě nich jezdí i AB349, či pouze nějaká druhá třída (náhodně vylosovaná) anebo také vůbec nic. |