| Diskuse » Železnice » 710, 711, 725 a 726 - rosničky, karkulky apod. | « předcházející | další » |
710, 711, 725 a 726 - rosničky, karkulky apod.dolů |
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři |
| autor | příspěvek |
|---|---|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 455 Registrován: 2-2012 |
N |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 456 Registrován: 2-2012 |
Robili sme na nej MMku a opravu SM. Ide jak hodinky. Ta rosňa ma namontované rádio Messa 23, to je drahšie jak cela loko. Prevádzkuje ju ŽSR MDS Nové Zámky . |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3339 Registrován: 9-2003 |
ad hercules Kde je to prosím focené a co je to za prasátko? Já jsem fotil tu 710 loni v srpnu v Nových Zámcích. Zaujalo me, že měla omezenou rychlost na 30/10. To pořád platí a případně tedy proč? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6475 Registrován: 11-2006 |
Dave: Omezení rychlosti přepravy na 30 km/h do rovna/ 10 km/h do odbočky se týká pouze přepravy z místa odstavení do místa opravy. Omezení je platné 30 dní, což je zákonná lhůta platná pro bezpečnostní prohlídky. Ty se vykonávají v případě, že nějakým způsobem uplynul termín řádné TK nebo je vozidlo jinak nezpůsobilé dalšího provozu z důvodu závady na pojezdu. ![]()
http://www.spdz.estranky.sk/- stránka věnovaná M131.1443 (a nejen jemu)
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3340 Registrován: 9-2003 |
ad E499001 Díky. Koukám, že ta bezpečnostní prohlídka proběhla den před focením. Tak možná se pak ta 710 vezla do toho místa opravy, kde ji fotil hercules. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 457 Registrován: 2-2012 |
Dave: je to u nás v Seredi pred dielňou. Firmu mame v areáli bývalej Niklovej Huty. Prasiatko je vlečkove a to 703.665.ideme ho pomaly dať do hromady. Rosnička stala asi 4 mesiace v Šturove nepojazdna. Preto na boku loko ta rýchlosť. Rosnička už funguje. Pozri si našu prácu na Instagrame. _servis_pool_s.r.o_2019_ |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3341 Registrován: 9-2003 |
Díky. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3649 Registrován: 8-2008 |
726.516 Praha-Bubny 20.5.2007
Fotogalerie lokomotiv: http://krumpolc.rajce.idnes.cz/
Fotogalerie pohraničního opevnění z let 1936 - 1938: http://ropiky1938.rajce.idnes.cz/ .............................................................. |
|
Cobram
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1748 Registrován: 10-2019 |
Krumpolc: Moc pěkná fotka s dobovou atmosférou! |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15104 Registrován: 4-2003 |
V té době se tu vometala docela často i na rekontrukci tratě 221 s pracovnímy vlaky. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6219 Registrován: 5-2002 |
Se sbírkou na ROSNIČKU se moc nedaří pohnout . |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1367 Registrován: 11-2006 |
T 334.0922 v ŽOS Zvolen 7.3.2005, další tři bohužel nemám identifikované: |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1228 Registrován: 10-2012 |
Vrak té zelené v pozadí je T334.0581. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 12956 Registrován: 6-2006 |
Honza_o - Se sbírkou na ROSNIČKU se moc nedaří pohnout - se divíte je jich ještě dost. Karkule by byla atraktivnější. Ať někdo slušně požádá třeba miliardáře Pelce. Prý nebude trestán za nehodu, takže má asi aktuálně dobrou náladu, a pod záminkou reklamního laku, by na tříspřežku třeba ochotně přispěl. Co to pro něj je půlmilion ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 187 Registrován: 6-2013 |
Unifikovaná pri 922ke sa zdá byť 710.073 a tá v pozadí potom 710.062. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1772 Registrován: 10-2008 |
Včera před polednem nejen na ¨dolním Pacifiku¨ mnoho fotografů překvapila projíždějící zubrnická T444.0255 |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1773 Registrován: 10-2008 |
.... a již odpočívající v Benešově čekajíc na nedělní výkon ... Dnes po šesté večerní vyrazí zpět z Čerčan na sever trs Strančice, PH hlavní, Nerátky, Mělník a Střekov (Příspěvek byl editován uživatelem Sebu.) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10800 Registrován: 5-2010 |
Jj já ji fotil na Krejcárku.A ještě dorazila ze Zastávky u Brna do Benešova také na dnešní výkon její kolegyně 726 532. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10801 Registrován: 5-2010 |
Jen to počasí, jen to počasí jim nevyšlo. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 74 Registrován: 4-2023 |
Karkulka z otrokovické teplárny změnila majitele |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13033 Registrován: 6-2006 |
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2 Registrován: 3-2026 |
Prosim vás vie niekto ako skoncila T334.0639?Zo SES Tlmače. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15138 Registrován: 4-2003 |
710 Stojí v Pardubicích |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3 Registrován: 3-2026 |
Jnd Tak je nadej na zachranu ci skonci na ND? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15139 Registrován: 4-2003 |
To nevím ,tojí tam spolu s dalšíma mašinama 710 019 ,751 a ta červená neměcká opravení vývozní tu jsem viděl jsem v hale číslo nevím. |
|
923t
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5 Registrován: 1-2026 |
Das ist T334.0588... |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 75 Registrován: 4-2023 |
ex. Otrokovicka T444.1609 |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15140 Registrován: 4-2003 |
C3rv Kdepa to je ? Viděl jsem na Fb nějaké fotky z přepravy ,ale asi jsem nepodchytil kam. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 76 Registrován: 4-2023 |
Jnd Do Jablůnky ale těžko říct jak dlouho tady ještě s ni budeme Má se tady na vlečce nakládat štěpka. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 52 Registrován: 9-2021 |
Kde tá lokomotíva predtým jazdila? Mali všetky lokomotívy typu T334 s číslom 710 rovnaké trojciferné čísla? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 7 Registrován: 10-2024 |
kjay Intocast Hačava. Vďaka za aktuálnu fotku! |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 876 Registrován: 9-2009 |
kjay: o číslování rosniček se píše ZDE Chudák vypadá, že na ni spadla střecha.. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13 Registrován: 11-2022 |
Zdravím. Jakým způsobem se v dnešní době řeší opravy motoru 12V170DR ? Dělají se na něj ještě nějaké nehradní díly nebo už se vše kanibalizuje? |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15 Registrován: 12-2024 |
No,dělají ale je to náročný,špatná dostupnost dílu i servisních knížek . |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6604 Registrován: 11-2006 |
špatná dostupnost dílu i servisních knížek Rád bych se zeptal, k čemu je potřeba při opravě motoru 170DR servisní knížka? Nebo spíš, co máš na mysli tou "servisní knížkou"?
http://www.spdz.estranky.sk/- stránka věnovaná M131.1443 (a nejen jemu)
|
|
Vechtr
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 698 Registrován: 12-2015 |
Jak říkal jeden jednatel jednoho slezského železničního spolku: "jak to má motor ČKD 170, hoď to p..o do šrotu!!"
Veliká divoká zvířata, jako lvi, vlci, medvědi, velbloudi, sloni, hroši, krokodili a pod., přepravují se jen ve zvláštních vozech.
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 16 Registrován: 12-2024 |
S tím nesouhlasím 😅 Když už, tak říká: malá mašinka = malé problémy, velká mašinka = velké problémy. Nejsou technické dokumentace k motoru, servisní knížka byla špatně napsaná — myslel jsem technickou dokumentaci. A sehnat díly je taky problém… |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 29 Registrován: 3-2017 |
Neví někdo, co se děje s Karkulkama v Domašíně? Koukal jsem, že nestojí na původním místě. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13128 Registrován: 6-2006 |
Tím původním místem v Domašíně míníte vlevo od vrat, u šturcu, nebo nedávno vpravo před vraty, směr budova? Aspoň jedné mašině bych přál minimálně vyčištění do vystavovatelného stavu. Druhou plešatou jako zdroj dílů. Tipuji ale, že se tam budou obě zelenat pod břečťanem, když už tady lidstvo nebude![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 6605 Registrován: 11-2006 |
MartyRepistak: S obtížemi při shánění n.d. na 12V170DR se setkávám už asi tak 40 let. V současnosti je to dokonce lepší, než např v 80.- 90. letech. Místo "servisní knížky" by mi stačil motorový list. Tam je uvedeno vše, co potřebuji vědět. ![]()
http://www.spdz.estranky.sk/- stránka věnovaná M131.1443 (a nejen jemu)
|