| Diskuse » Autobusy a trolejbusy » Autobusy a trolejbusy v Českých Budějovicích | « předcházející | další » |
Autobusy a trolejbusy v Českých Budějovicíchdolů |
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři |
| autor | příspěvek |
|---|---|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 364 Registrován: 12-2011 |
"I linka 3 má několik spojů, které u Nádraží končí. Za mé éry byly takové spoje na 1/3, 2/3, 3/3, 1/53 a 2/53, nevím, jak teď." To samý u 53(L3) před půlnocí. Taky tam pauzuje a pak odjíždí na rozjezdy o půlnoci každá svým směrem. ![]()
Naše srdcovka: Karosa B741 ev.č. 127
Další nejoblíbenější Karosa ev.č. 149 Můj nejoblíbenější trolejbus 15tr ev.č. 02 a 48 a 31-ten její zvukový doprovod Hlučné nebo jen se zvukovým doprovodem co není hlučný Limitovaná edice! 25TR ev.č. 74 Solaris Urbino 15M ev.č. 153 25TR ev.č. 61, 64 a 72 Irisbus Citelis 18M ev.č. 165, 167 a 174
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3865 Registrován: 4-2005 |
Děkuji Medvídkovi za zprávy o provozu zejména 15ctek v ČB, zdali Tě život odvanul jinam. Moc mi to pomohlo a určitě nejen mně a ať se Ti daří! Díky.
1982 - 2022 40 let trolejbusů 14 Tr v Brně
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 323 Registrován: 1-2009 |
Ahoj Michale, rád jsem pomohl! Vždycky jsem říkal, že až dorazí první SOR-ka, odcházím. Naposled jsem měl u DPMCB směnu 3. 3. a první SOR začal jezdit o 10 dní později. Teď vozím cestující elektrobusem po Islandu, pokud budeš mít cestu, určitě se ozvi. :D Ať se ti taky daří. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3867 Registrován: 4-2005 |
Jsi frajer, ty brďo, to je velké rozhodnutí. Každopádně díky ještě jednou za vše:-) Díky Tobě jsme mohli 15Tr zdokumentovat co to šlo. A mám radost z Jihlaváčka. Měj se!
1982 - 2022 40 let trolejbusů 14 Tr v Brně
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 3314 Registrován: 3-2005 |
Nechybí vám něco? Vyškov AN, odstavná plocha ČD BUS |
|
Šroubič
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 158 Registrován: 4-2016 |
Prodáno přes Zliner někam dál, očividně do ČD busu
Jakub Kovář, nejlepší brankář který byl v Českých Budějovicích!
|
|
Administrátor Číslo příspěvku: 76263 Registrován: 4-2003 |
A jako zájezďák teď slouží jaký vůz? |
|
Pajzák
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10206 Registrován: 6-2015 |
Mají dva nové MANy a Evadysa. |
|
Administrátor Číslo příspěvku: 76271 Registrován: 4-2003 |
Díky, už to vidím. Takže místo 292 je teď 294 a MAN evidenční číslo, zdá se, nemá. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 16 Registrován: 9-2020 |
AHOJ VŠEM TAK NÁM TROLEJBUSY VYRAZENE 64 66 67 71 72 73 74 75 76 77 KUPUJE MESTO PLZEN NA ND ZHREJME DO PLZENSKYCH 25 TR A DALE DP TAKE PÚRODAL VOZY 292 293 PUTOVALY K NOVEMU DOPRAVCI CD VYSKOV NA VYLUKY ![]() ![]() ![]() ![]() |