Diskuse » Autobusy a trolejbusy » Odstavené vozy, torza a vraky « předcházející | další »

Odstavené vozy, torza a vraky

dolů
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda
odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři
   diskuse  posl. autor příspěvků  stran  posl. příspěvek
Archivy starších příspěvků   
 
Předchozí roky: 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006
Archiv diskuse Odstavené vozy, torza a vraky do 30. 4. 2020 Houmr 60 30. 4. 2020 06:43
Archiv diskuse Odstavené vozy, torza a vraky do 14. 2. 2021 Jenki 60 14. 2. 2021 17:37
Archiv diskuse Odstavené vozy, torza a vraky do 01. 11. 2021 Mauricio 60 01. 11. 2021 12:37
Archiv diskuse Odstavené vozy, torza a vraky do 06. 4. 2023 petrotvovice 60 06. 4. 2023 16:20
Archiv diskuse Odstavené vozy, torza a vraky do 03. 11. 2025 Martin_zlivský 60 03. 11. 2025 10:12
   autor příspěvek
Pajzák
Pondělí, 03. listopadu 2025 - 10:15:52  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9859
Registrován: 6-2015
Jistě. Odteďka...[wink]
Pondělí, 03. listopadu 2025 - 14:23:54  
Administrátor
Číslo příspěvku: 75429
Registrován: 4-2003
Jako opravdu? [coze] Bych bejval udělat dokumentaci lepší... Tak někdy příště. [proud]
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Pajzák
Pondělí, 03. listopadu 2025 - 19:03:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9860
Registrován: 6-2015
Je vidět i na Panoramě. A nevypadá, že by se chystal odjet.
Neděle, 09. listopadu 2025 - 07:20:21  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10128
Registrován: 12-2005
Ve svatobořicich jsem byl dvakrát ale tuto jsem tam neobjevil.
Pajzák
Neděle, 09. listopadu 2025 - 09:08:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9870
Registrován: 6-2015
Jezdím před S-M několikrát do měsíce, ale po ulici U Trati člověk obvykle jet nepotřebuje.
Pátek, 14. listopadu 2025 - 23:13:14  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10138
Registrován: 12-2005
No pár metrů od tý ulice jsme byli na pivku v budově bejvalýho nadraží leč autobus jsem neobjevil.
I po Muťence jsme se kus prošli ale to zase ať o kus dál za autobusem.

(Příspěvek byl editován uživatelem Martin_100.)
Pátek, 26. prosince 2025 - 01:40:20  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 19437
Registrován: 5-2002



V českých lesích můžeme najít lecos. Jak původní druhy, které pocházejí z Čech a rozšířily se po celé republice, tak i druhy, které sem byly zavlečeny odjinud. To na fotce pochází z 50. let (1949 - 1957) a doputovalo to k nám až ze SSSR. Pravděpodobně se jedná o endemita, není znám výskyt dalších podobných exemplářů. Jakákoliv doplnění v tomto směru jsou proto vítána. I v celosvětovém měřítku se jedná o unikát, v jeho domovině je známo pouhých deset přežívajících kusů: https://fotobus.me/model/1370/

Dle informací od ruské velmi tajné služby je s ohledem na rok výroby (1949 - 1957) a na životnost (< 10 let) velmi málo pravděpodobné, že by tím přijeli v roce 1968 turisté z Ruska na 23 let trvající dovolenou, spíš se jedná o nějaký speciál, například televizní nebo rozhlasový přenosový vůz.
www.mj81.cz - papírové modely autobusů ve stylu "Minibox" v měřítku 1:100
Laminatka
Pátek, 26. prosince 2025 - 14:27:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 100
Registrován: 1-2025
Tohle vypadá spíš na včelařský speciál [proud]
UNISIM ♪  ► Liberec ♫  ► Staničář+vozy ♪♫
Neděle, 29. března 2026 - 22:08:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 956
Registrován: 2-2009
Dnešní nález vraku autobusového přívěsu Karosa B40



Prvú flašu sme vypili do jednéj a do tretěj pol druhej
Čtvrtek, 14. května 2026 - 07:02:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1
Registrován: 5-2026


Nevěděl by někdo, kde se může nacházet nyní tento Ciťák? Měl by být někde v okolí Roudnice n. L.
Nový příspěvek
     
  Text příspěvku:

  Uživatelské jméno:
  Heslo:
  E-mail (volitelně):
  Přílohy:
  Volby: V příspěvku používám HTML kód
Odkazy (URL) v příspěvku automaticky aktivovat
  Akce:
, více zde.