| Diskuse » Autobusy a trolejbusy » Odstavené vozy, torza a vraky | « předcházející | další » |
Odstavené vozy, torza a vrakydolů |
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři |
| diskuse | posl. autor | příspěvků | stran | posl. příspěvek | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Archivy starších příspěvků
|
|
|||||||||
| Předchozí roky: 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | ||||||||||
|
|
Archiv diskuse Odstavené vozy, torza a vraky do 30. 4. 2020 | Houmr | 60 | 1 | 30. 4. 2020 06:43 | |||||
|
|
Archiv diskuse Odstavené vozy, torza a vraky do 14. 2. 2021 | Jenki | 60 | 1 | 14. 2. 2021 17:37 | |||||
|
|
Archiv diskuse Odstavené vozy, torza a vraky do 01. 11. 2021 | Mauricio | 60 | 1 | 01. 11. 2021 12:37 | |||||
|
|
Archiv diskuse Odstavené vozy, torza a vraky do 06. 4. 2023 | petrotvovice | 60 | 1 | 06. 4. 2023 16:20 | |||||
|
|
Archiv diskuse Odstavené vozy, torza a vraky do 03. 11. 2025 | Martin_zlivský | 60 | 1 | 03. 11. 2025 10:12 | |||||
| autor | příspěvek |
|---|---|
|
Pajzák
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9859 Registrován: 6-2015 |
Jistě. Odteďka...![]() |
|
Administrátor Číslo příspěvku: 75429 Registrován: 4-2003 |
Jako opravdu? Bych bejval udělat dokumentaci lepší... Tak někdy příště. ![]() |
|
Pajzák
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9860 Registrován: 6-2015 |
Je vidět i na Panoramě. A nevypadá, že by se chystal odjet. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10128 Registrován: 12-2005 |
Ve svatobořicich jsem byl dvakrát ale tuto jsem tam neobjevil. |
|
Pajzák
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 9870 Registrován: 6-2015 |
Jezdím před S-M několikrát do měsíce, ale po ulici U Trati člověk obvykle jet nepotřebuje. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 10138 Registrován: 12-2005 |
No pár metrů od tý ulice jsme byli na pivku v budově bejvalýho nadraží leč autobus jsem neobjevil. I po Muťence jsme se kus prošli ale to zase ať o kus dál za autobusem. (Příspěvek byl editován uživatelem Martin_100.) |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 19437 Registrován: 5-2002 |
V českých lesích můžeme najít lecos. Jak původní druhy, které pocházejí z Čech a rozšířily se po celé republice, tak i druhy, které sem byly zavlečeny odjinud. To na fotce pochází z 50. let (1949 - 1957) a doputovalo to k nám až ze SSSR. Pravděpodobně se jedná o endemita, není znám výskyt dalších podobných exemplářů. Jakákoliv doplnění v tomto směru jsou proto vítána. I v celosvětovém měřítku se jedná o unikát, v jeho domovině je známo pouhých deset přežívajících kusů: https://fotobus.me/model/1370/ Dle informací od ruské velmi tajné služby je s ohledem na rok výroby (1949 - 1957) a na životnost (< 10 let) velmi málo pravděpodobné, že by tím přijeli v roce 1968 turisté z Ruska na 23 let trvající dovolenou, spíš se jedná o nějaký speciál, například televizní nebo rozhlasový přenosový vůz.
www.mj81.cz - papírové modely autobusů ve stylu "Minibox" v měřítku 1:100
|
|
Laminatka
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 100 Registrován: 1-2025 |
Tohle vypadá spíš na včelařský speciál ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 956 Registrován: 2-2009 |
Dnešní nález vraku autobusového přívěsu Karosa B40
Prvú flašu sme vypili do jednéj a do tretěj pol druhej
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1 Registrován: 5-2026 |
Nevěděl by někdo, kde se může nacházet nyní tento Ciťák? Měl by být někde v okolí Roudnice n. L. |