K-report
 

Archiv do 07.září 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Automobily, lodě a letadla » SPZ » RZ - ORP » Staré archivy » Archiv do 07.září 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Mcbain
Administrátor

Číslo příspěvku: 7186
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 30. srpna 2006 - 19:04:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

P.A. 6A2 3165 typ 101
Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
Dědek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1031
Registrován: 12-2005


Odesláno Středa, 30. srpna 2006 - 19:16:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aussiger :

...chlape, co tam děláš ???
Pražááák si náhodně vyjede na jednodenní výlet do Chomutova a hned je ústecká regiomap naruby...

(viz. Mcb. vedle v rekordech - )

Já můžu nabídnout jen dnešní nejvyšší teplickou :

 

před chvílí u Tesca na Národní třídě.
Dědek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1032
Registrován: 12-2005


Odesláno Středa, 30. srpna 2006 - 20:04:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

3260 :

Jaxi dneska seděl u toho starobrněnskýho pudlitru, tak vpravo po hlavní je asi 50 metrů kostel, tam bejvá v neděli kolem devátý ráno docela plný parkoviště relativních "cizáků", ale hlavně za tvými zády se zhruba "šikmo vpravo" nachází asi pět paneláků.
Když by ses mezi nimi - nimami- nimima- prošel, uzřel bys pár zaparkovaných zaručeně pohořelických...
Co se mi tam dále docela líbilo, tak bezprostředně na toto minisídliště navazuje lesopark ( cca 100 metrů od "náměstí", které se rovná větší křižovatce ) s potokem, kde měli tehdá zdejší rybáři hojně nahozeno ( šlo by to skoro i z oken těch paneláků ).
Prostě taková maloóerpéčková pohoda...
Jinak supr regio poznatky !

Jestli chceš, připoj si k nim moje :

K pohořelické sérii 3B8 76xx - 78xx by měly patřit typy 102 - 3B8 8026 a 3B8 8047

k sérii 3B7 15xx - 3B7 18xx typ 101 - 3B7 1956 a typy 102 - 3B7 1997 a 3B7 2004

sérii 2B8 jsem tam identifikoval v rámci typu 101 malinko šířeji, a to 2B8 28xx - 2B8 31xx

...jinak jsme nastejno
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2214
Registrován: 10-2003


Odesláno Středa, 30. srpna 2006 - 20:24:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dědek: ty paneláky jsem samozřejmě prošel, ale auta se tam dala napočítat na prstech jedné ruky a hlavně se mi zdejší kupní síla nezdála tak silná (soudě i podle osazenstva TOP-restaurace U radnice), takže spousta aut tam ještě jezdí na okresních značkách.

Jídlo v restauračním zařízení plavalo v oleji, který byl na hranici konzumace - a to nejsem žádnej cimprdlík, a uprostřed brambor kydnutá hromada tatarky a kečupu. Ale zato pivo jak křen.

Sérii 2B8 Ti vypíšu podrobně:
2906, 2908, 3003, 3008, 3000, 3068 a pak jen 3534 a 2438 - takže se mi ich zdálo málo na bližší definici... Těch 29xx a 30xx bylo hodně... Záhada...

Za ty Stodvojky díky, připíšu je.

A jinak co se týče ORPácké pohody - tak souhlas. I příjezd stál za to. Sólo motor 810, kde strojvůdce zároveň prodává jízdenky, kontroluje jízdenky a vypravuje sám svůj vlak. Nádraží opuštěné, kolej jde přes mostek a končí šesti řádky kukuřice...




Strojvedoucí v zácviku - největší přítel DKV Brno
Dědek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1033
Registrován: 12-2005


Odesláno Středa, 30. srpna 2006 - 20:56:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

...regionální poznatky o RZ je vůbec občas dobré vychutnat ve spolupráci s ČD.
Nezapomenutelné zážitky mám například z tratě Tábor - Horní Cerekev, kde je u určitých spojů zhruba třetina zastávek na znamení...

V přepravním řádu se praví :
"Cestující dá na nástupišti zřetelným způsobem najevo strojvůdci přijíždějící soupravy, že chce nastoupit.
Ta mu poté zastaví."



Donedávna jsme jezdili na chalupu do obce Šimpach ( Vámos možná zná ) a já občas kaskadérským způsobem musel stavět "přijíždějící soupravu", neb jsem se potřeboval nutně dostat za regionálními poznatky do šest kilometrů vzdáleného Pacova...( Takové vysočinské hezčí Pohořelice. )
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2216
Registrován: 10-2003


Odesláno Středa, 30. srpna 2006 - 21:10:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dědek: jojo, Pacovská tragédie...

Kdybych měl jednou větou charakterizovat jihomoravské ORP pohledem regionálního analytika, tak to dopadne následovně:
Blansko: celkem spolehlivá ORP, pravidelné objednávky větších bloků
Boskovice: viz Blansko
Brno: všudepřítomná a jednoduše odfiltrovatelná ORP
Břeclav: zaseknutá, nedokázala najít svoji velikost, oproti blansku nebo vyškovu je zlomečkem kdysi velkého okresu
Bučovice: stále velká neznámá
Hodonín: favorit RZ soutěže - stále vpředu v sériích a pravidelný objednávač v každém bloku
Hustopeče: snadno definovatelná ORP
Ivančice: dobře se krystalizující malá ORP
Kuřim: dobře se krystalizující malá ORP
Kyjov: překvapil velkými sériemi
Mikulov: velká neznámá
Moravský Krumlov: zklamal mě, ač blízko Ivančic - stále neidentifikovatelný - ORP pohořelického typu
Pohořelice: malá domácí ORP
Rosice: dobře identifikovatelná ORP
Slavkov: viz Rosice
Šlapanice: trgédie - prstenec okolo Brna objednávající velké bloky - outsider Jm-kraje
Tišnov: viz Rosice
Veselí: neznámá - jen střípky
Vyškov: velký nástupce okresu - snadno definovatelný
Znojmo: rozlohou největší ORP - poměrně snadno se krystalizující v pravidelných sériích
Židlochovice: těžko definovatelné

Sečteno a podtrženo:
Na území JM-kraje se nám rekrutovaly čtyři typy ORP:
1. Obec krajského formátu - ORP Brno - zastupuje téměř polovinu všech RZ
2. Obec okresního typu - bývalá okresní města s vyjímkou Břeclavi
3. Typická ORP - sem bych zahrnul Boskovive (i když ty inklinují spíše k typu 2), Ivančice, Kuřim, Kyjov, Rosice, Slavkov, Tišnov a Veselí
4. Obec pohořelického typu - sem patří zbývající ORP s vyjímkou Šlapanic - ty se stále nezařadily a trpí tzv. postbrněnských prstencovým syndromem (PPS)
Strojvedoucí v zácviku - největší přítel DKV Brno
Dědek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1034
Registrován: 12-2005


Odesláno Středa, 30. srpna 2006 - 21:24:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jasně, ale vše je relativní.
Kdybys byl jm regionálním analytikem s bydlištěm ve Veselí nad Moravou, leckterá jihomoravská ORP by byla charakterizována jinak...
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2217
Registrován: 10-2003


Odesláno Čtvrtek, 31. srpna 2006 - 07:20:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dědek: Pohled na jednotlivé ORP je samozřejmě relativní, ovšem charakteristika čtyř základních typů platí obecně.

(Příspěvek byl editován uživatelem 3260.)
Strojvedoucí v zácviku - největší přítel DKV Brno
Mirek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1099
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 31. srpna 2006 - 07:58:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Brno: 4B2 4083. Kdepak se vydává 4B2 65xx - mám pocit, že jsem včera spatřil první takovou, ale netucha odkuda. Já jen kvůli horní mezi Brna.
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2220
Registrován: 10-2003


Odesláno Čtvrtek, 31. srpna 2006 - 08:27:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirek: myslím, že v Břeclavi
Strojvedoucí v zácviku - největší přítel DKV Brno
Mirek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1100
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 31. srpna 2006 - 08:50:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

3260: Díky.
Aussiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1396
Registrován: 1-2004


Odesláno Čtvrtek, 31. srpna 2006 - 11:38:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dědek:
No jo, kde je Chomuov a kde jsem já? Tam jsem byl naposledy tak dva měsíce zpět a snad se tam letos ještě dostanu. Btw, co bys mi mohl říct o RZ 3U2 3245 - je to Chomutov?
No alespoň vidíme, že se proroctví Sybily 3260 nenaplnilo. Jé já už jsem tak nedočkavej na novou ústeckou sérii
Bravo Mcbain! Pražááácííí jedny zapráskaný.
Dědek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1036
Registrován: 12-2005


Odesláno Čtvrtek, 31. srpna 2006 - 17:27:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aussiger :

3U2 3245 ?...no,...snad by to Chomoutov být mohl. Ale mám tam nashromážděno ještě strašně málo informací.

Nové ústecké "stojednušky" bych tipoval tak od 4U0 65xx a ten Mcbainův typ 102 4U0 85xx bych přisoudil právě buď Ústí nebo Žatci.
Martin_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1074
Registrován: 5-2004
Odesláno Čtvrtek, 31. srpna 2006 - 20:09:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pavel2 odvedle 3P0 padne do 14 dnů

Já bych tipoval maximálně sedm až deset. Mám zprávy o jakémsi 2P9 997x, ale bylo to tak mlhavé, že to jako rekord nelze uznat.
Tradice od roku 1885 www.spsstav.cz
RegioMap Plzeňského kraje - stav k 2.7.2006
Mcbain
Administrátor

Číslo příspěvku: 7190
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 31. srpna 2006 - 22:46:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dědku, mohl bys mi sem ještě jednou napsat, jakou máš nejvyšší OPN? Nějaxem si to naposledy neuložil... Dík .
Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
Mcbain
Administrátor

Číslo příspěvku: 7191
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 31. srpna 2006 - 22:50:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dědek - ten Mcbainův typ 102 4U0 85xx bych přisoudil právě buď Ústí nebo Žatci.

KAREKA, spol. s r.o.
Londýnská 13/2719
400 01 Ústí nad Labem
Czech Republic

Tel.: + 420 47 525 85 43
Fax: + 420 47 520 12 33
info@kareka.cz



Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
Aussiger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1397
Registrován: 1-2004


Odesláno Čtvrtek, 31. srpna 2006 - 23:50:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mcbain: Teď jsem si teprve všimnul, že jsi do hlášení napsal "firmy Kareka" - její sídlo mám skoro pod nosem. Tož pěkně se to rýsuje.
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2186
Registrován: 8-2002
Odesláno Pátek, 01. září 2006 - 01:51:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

C.A.
3S4 9779 - typ 106, Freelander
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2187
Registrován: 8-2002
Odesláno Pátek, 01. září 2006 - 02:15:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

martin_l + dedek/C.A. (nebo CML?) :-):
tak 2P9 99xx mame rozkodovany, je to Kaznějov, tudiz Kralovice
dnes jsem kolegovi ML v nalevne ukazoval bidnou fotku tmavemodryho tahace Renault Magnum 2P9 9902... :-) (firma vyšla, martine:-))
Dědek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1037
Registrován: 12-2005


Odesláno Pátek, 01. září 2006 - 16:16:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mcbain :

OPN 5309 (...doufám, že si tentokrát rozumíme...! = černobílá, 2x standard. )
Jinak jsem od Opavy viděl nejvyšší "náklaďákové" žluté OPN kolem 67xx, motorkové OPN 65xx.
Modrožluté OPO jsem ještě neviděl...

Když už jsem nucen se v tom takto "répat", tak co se týká otázky, kdo čím končil, je možná docela "aktuální" toto : 97-PUP-89, včera na Karláku.

KAREKA - trefa do černého!


PAVEL2 :

2P9 99xx ...
Mcbain
Administrátor

Číslo příspěvku: 7198
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 01. září 2006 - 16:27:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

doufám, že si tentokrát rozumíme

Teď už snad jo . Já jen, že jsem včera na dálnici Bratislava - Trnava viděl návěs se "stodvojkou" OPN 61-65.

A už tedy dáváš dohromady skutečné konce všech sérií?
Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
Dědek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1038
Registrován: 12-2005


Odesláno Pátek, 01. září 2006 - 16:58:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mcb. : Baj voko.

Jde to blbě, měl jsem na to koukat tehdy.
aneb - "měli jsme se poznat dřív, vážení..."
Mcbain
Administrátor

Číslo příspěvku: 7199
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 01. září 2006 - 19:05:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A byl by nějaký náhled? Abych se jako mohl zapojit, až uvidím to OPO nebo FMT abych věděl...
Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
Dědek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1039
Registrován: 12-2005


Odesláno Pátek, 01. září 2006 - 19:19:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vydrž. Náhled bude.

Co se týče zapojení do akce, pokusím se tě (jen tak lehce) zapojit hned :

Vybavuje se ti břeclavská BVK vozíková černobílá ? Nebo byly vozíkové BVK jenom červenobílé půjčovenské ?
Nebo nebyly vozíkové BVK žádné a jenom se mi zdály ??

(...takhle nějak to dávám dohromady, takže......asi tak.)
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2194
Registrován: 8-2002
Odesláno Pátek, 01. září 2006 - 19:42:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

McB + Dědek:
nezapomeňte na ROE a TCH

jinak C.A.: 3U2 6193, Scania asi P340 Hopiho almara z Klášterce nad Ohří, typ (teď si nejsem jistej, ale asi jo) 101. Páni domácí si doplní příslušnou ORP :-)
Dědek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1040
Registrován: 12-2005


Odesláno Pátek, 01. září 2006 - 20:09:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pavel2 : To si piš, že nezapomeneme. A taky na NJM atakpodobně.

3U2 6193, typ 101, je Kadaň.
Tohle auto jsem viděl taky, neb už ho mám nějaký čas v záznamech v C.A.
Martin_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1077
Registrován: 5-2004
Odesláno Pátek, 01. září 2006 - 21:44:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak 2P9 99xx mame rozkodovany, je to Kaznějov, tudiz Kralovice

Výborně, skvěle. Takže máme otevřený další blok.

To si piš, že nezapomeneme. A taky na NJM atakpodobně.

Já si rád počkam na ALD a BZT...

Pozn.: Dnes mě ve zpravodajství České televize zaujala brněnská zpravodajka Radmila Dědková. Náhoda?
Tradice od roku 1885 www.spsstav.cz
RegioMap Plzeňského kraje - stav k 2.7.2006
Dědek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1042
Registrován: 12-2005


Odesláno Sobota, 02. září 2006 - 08:45:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Náhoda?

Nikoliv. My jsme rozlezlí po celé republice jak Hujérovic...

C.A. :

6S3 3003, typ 101 , Superb...žhavá novinka, možná malinko dopředu vydaná.
Mcbain
Administrátor

Číslo příspěvku: 7202
Registrován: 5-2002


Odesláno Sobota, 02. září 2006 - 23:14:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dědek - žluté OPN kolem 67xx, motorkové OPN 65xx.

Já že jsem dnes na obchvatu Plzně viděl tahač Volvo FH 12 s OPN 65-19. Pasuje to?

OPN6519 TAHAČE VOLVO KOOPERATIVA, POJIŠŤOVNA, A.S.
tel.: 800 105 105
fax: 272 112 305
e-mail: INFO@KOOP.CZ
WWW: http://WWW.KOOP.CZ
1.7.2004 - 31.12.2006

Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
Vámos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1117
Registrován: 6-2002
Odesláno Sobota, 02. září 2006 - 23:27:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jsem se konečně dostal k sepsání první části mé letní regionální anylýzy. Takže zatím první díl - Tábor:

1C1 0686 – 1C1 2090 typ 101
1C1 2265 typ 103
1C1 2517 – 1C1 2620 typ 106

1C3 0351 – 1C3 1601 typ 101
1C3 2065 typ 103

1C4 0916 – 1C4 1581 typ 101
1C4 2088 – 1C4 2233 typ 102
1C4 2263 – 1C4 2323 typ 103

1C5 3839 – 1C5 8870 typ 101
1C5 9040 typ 102

2C0 8024 – 2C0 9610 typ 101
2C0 9699 – 2C0 9797 typ 102
2C1 0002 – 2C1 0005 typ 103
2C1 0197 typ 106

2C1 6685 – 2C1 7875 typ 101

2C3 3387 – 2C3 4859 typ 101

2C3 9984 – 2C4 1892 typ 101

2C5 2562 – 2C5 4929 typ 101

2C6 3905 – 2C6 4938 typ 101

Až sem šly normální táborské série.
Pak začal Tábor čistit regály jiných ORP. Odkud pocházejí nejsem schopen určit. Nejsem si ani úplně jist s chronologií.

1C7 4573 – 1C7 9008 typ 101 – nejsem si jist, jestli by to dokonce nemohly být série dvě

2C1 1036 – 2C1 3956 typ 101 – opět nevylučuji možnost, že to jsou série dvě

1C8 7507 – 1C8 7557 typ 102

2C6 1402 – 2C6 2337 typ 101

2C3 0949 – 2C3 1300 typ 101

Pak možná ještě
1C5 9500 – 1C5 9505 typ 101 – obě vozidla patřila určitě majitelům z obvodu ORP Tábor, ale na táborské 1C5 nenavazují (jsou odděleny jiným typem). Nelze ale vyloučit, že se tato vozidla dostala do k novým majitelům s RZ od předchozího z jiné ORP


Z motocyklových 118 jsou táborské určitě
2C 3052 – 2C 3178


žluté:
C00 1265 – C00 1386 typ 155 v původním provedení s mezerou mezi dvojicemi číslic

C00 4502 typ 155 jednokusový na vleky

C00 6144 – C00 6156 typ 155 dvoukusový na traktory
C00 6189 typ 155 jednokusový na vleky

Novější, čistě jednokusové 155, se asi dosud nevydávají

********

Jsem zvědav, co na to Dědek. Jsme ve shodě nebo se Tvé poznatky liší?
Kvůli špatnému počasí bylo shromažďování dat trochu slabší, než jsem původně očekával
100 let SPZ v Čechách, na Moravě a ve Slezsku
Vámos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1118
Registrován: 6-2002
Odesláno Sobota, 02. září 2006 - 23:33:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kam vychází 6S0 0000
Zase 101 Kladno?
100 let SPZ v Čechách, na Moravě a ve Slezsku
Dědek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1043
Registrován: 12-2005


Odesláno Neděle, 03. září 2006 - 04:26:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

- OPN 65-19. Pasuje to ?

Pasuje .
Vypadá to, že Opava má v "nadstavbové části" napřed "náklady" - cca od OPN 58-01 do 62-10. Pak motorky -
od 62-11 do 65-10. Od OPN 65-11 jsou zase "náklady". Zajímalo by mě, co je (nebo mělo být) v mezeře
od 53-11 do 58-00...


- Kam vychází 6S0 0000
Zase 101 Kladno?

Těžko říct, je tam ještě dost prázdno :

5S9 51xx - 5S9 59xx je Beroun

5S9 97xx - 6S0 02xx někdo vydává
6S0 3333 je něčí vousatá protekce

6S0 59xx - 6S0 66xx jsou Kralupy

Kladno by to sice být mohlo, ale nevím, jestli to na něj není brzy. Na 5S7 jsem od něj viděl nejvíc 83xx, zbývá mezera do 92xx (začátek Kolína).
Ale taky můžu být s rekordy pozadu nebo tam mají atypy, kdoví...


- Jsme ve shodě nebo se Tvé poznatky liší?

Co se týče vymezení táborských sérií, tak jsme v podstatě nastejno.
Trochu záhadná je pouze série 1C7, jinak se lišíme jen malými rozdíly začátků a konců. Pro zajímavost ti můžu poskytnout pár táborských atypů, které jsi nestačil pochytat...:

1C3 1778 - 1911, typy 102
1C3 2124, typ 104
1C3 2317, typ 106

2C0 9958, typ 102

2C1 0211, typ 106

2C3 6266, typ 106


Když jsem dosadil takto vymezené bloky značek ( samozřejmě jenom stojedniček ) do mého "rekordního kalendáře", padlo to tam skoro jak na hrnec .
"Skoro" proto, že se pár sérií časově překrývá :

1 - 1C1 06xx - 1C1 20xx...12/2001 - 3/2002
2 - 1C3 03xx - 1C3 16xx....3/2002 - 6/2002
3 - 1C4 09xx - 1C4 15xx....6/2002 - 8/2002
4 - 1C5 38xx - 1C5 88xx....8/2002 - 5/2003
5 - 2C0 77xx - 2C0 96xx....5/2003 - 8/2003
6 - 2C1 62xx - 2C1 78xx....8/2003 -12/2003
7 - 2C3 28xx - 2C3 50xx...12/2003 - 5/2004
_________________________________________________

8 - 2C3 99xx - 2C4 16xx....4/2004 - 9/2004
8 - 1C7 55xx - 1C7 64xx....5/2004 -10/2004
8 - 2C5 25xx - 2C5 49xx....5/2004 -12/2004
_________________________________________________

9 - 1C7 47xx - 1C7 51xx...11/2004 - 4/2005
9 - 2C6 36xx - 2C6 49xx...12/2004 - 2/2005
_________________________________________________

10 - 1C7 65xx - 1C7 90xx....2/2005 - 8/2005
11 - 2C1 09xx - 2C1 39xx....8/2005 - 5/2006
12 - 2C6 14xx - 2C6 26xx....5/2006 - 7/2006
13 - 2C3 09xx - 2C3 13xx....7/2006 - Live


Takže to vypadá, že se buď v určitém období Tábor "naklonoval" nebo některé z těch ( barevných ) sérií
prostě nebyly vydávány zde.
Moje sériové favoritky na "ten pravý Tábor" jsem podtrhl.
Ale kombinací je spousta.
Jak to vidíš ty ?


PS. :
- 1C5 95xx by mohly být, než auta změnila majitele, původně budějovické RZ.
Protože to jsou ale značky ze "zlomového data" - okolo 2. 1. 2003 - pak by to čistě teoreticky mohla být třeba i Blatná. Ale ta by v té době asi ještě byla jako bezprostřední soused Strakonic, v rámci okresní objednávky, takže spíš se přikláním k Budějovicím, ačkoliv mám zaznamenaný začátek téhle jejich série až od 1C6 00xx.
Syverin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 459
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 03. září 2006 - 10:43:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dědek: doufám, že Tě tahle Gromitova fotka potěší:-) https://www.k-report.net/ukazobrazek.php?soubor=007962.jpg.

(Příspěvek byl editován uživatelem syverin.)
Kucíí, víte, ona je pravda ale úplně někde jinde
Dědek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1044
Registrován: 12-2005


Odesláno Neděle, 03. září 2006 - 11:07:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Syverin : Dík vám oběma !

Dokonalé, navíc vedle ta 5S9 99xx, to je jak na objednávku.
Zároveň odpověď Vámosovi - ano, 6S0 0000 je teď už zaručeně kladenská.
Syverin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 460
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 03. září 2006 - 20:26:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dědek: Není zač, já si jen vzpomněl, že v autobusové diskuzi byla nějaká fotka úplně nového Midwaye z Kladna s 6S0 0xxx, tak jsem na ní hodil odkaz. Že je vedle Focus s taky příhodnou značkou jsem zjistil až dodatečně :-)
Kucíí, víte, ona je pravda ale úplně někde jinde
Martin_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1080
Registrován: 5-2004
Odesláno Neděle, 03. září 2006 - 23:57:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kam vychází 6S0 0000

Podobný oříšek v Plzeňském kraji se podařil rozlousknout kolegovi Pavlovi2 - 3P0 0000 bude tedy kralovické. Domažlicím, na které vyšly obě dosavadní "ultrakulaté" značky (1P0 0000, 2P0 0000) se tedy hattrick nepovedl... A v sousedním kraji? 1K0 0000 - Cheb, 2K0 0000 - že by Mariánské Lázně? Co na to Dědek?
A co na to počítač? Že mlčí?
Možná přijde i kouzelník, ČSSR 1988

Já že jsem dnes na obchvatu Plzně viděl tahač Volvo FH 12 s OPN 65-19

A opět ze stejného soudku: Já jsem v sobotu na podobné komunikaci (východní plzeňský dálniční přivaděč I/26) viděl Transita s i zde diskutovanou žlutou BVK 05-xx.
Tradice od roku 1885 www.spsstav.cz
RegioMap Plzeňského kraje - stav k 2.7.2006
Mcbain
Administrátor

Číslo příspěvku: 7213
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 04. září 2006 - 00:27:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

viděl Transita s i zde diskutovanou žlutou BVK 05-xx.

Tady není celkem o čem diskutovat , v pondělí 28. srpna (tedy před týdnem) jsem do sousední diskuze dával tuhle fotku:

 

Pořízeno ten samý den přímo v Břeclavě.
Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
Dědek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1045
Registrován: 12-2005


Odesláno Pondělí, 04. září 2006 - 07:30:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

2K0 0000 - že by Mariánské Lázně ?

...nikoliv.
1K9 98xx - 2K0 0075 jsou právě aktuální Kraslice.
Mariánské Lázně zde začínají zhruba od 2K0 08xx, nyní mám 1404.



Tady není celkem o čem diskutovat,

Podle ČKP by to mělo končit kolem BVK 08-70.
Takže stále ještě máš (máme) šanci vyfotit vyšší.

mmch. : Bylo zjištěno, že např. Hodonín s největší pravděpodobností zakončil č.ř. SPZ motocyklovými
( HOL 75-xx - 77-xx ), navazujícími na žluté náklaďákové ( HOL 70-xx - 75-xx ).
Stejně tomu tak bylo zřejmě v Ostravě ( motorky do cca OSD 13-15 ), Prachaticích ( do PTE 42-93 - zde zatím nebyly mezi nimi a nejvyššími standardy zjištěny žluté ) a Žďáru nad Sázavou ( do ZRK 36-89 ).

...se teď na týden odmlčím. Případné dotazy zasílejte na adresu : V hustém lese č.1, Vysočina. Příští neděli Možná přijde i kouzelník. Zatím čau .
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2228
Registrován: 10-2003


Odesláno Pondělí, 04. září 2006 - 08:20:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vozíkové BVK standard bílé existují.
Strojvedoucí v zácviku - největší přítel DKV Brno
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2195
Registrován: 8-2002
Odesláno Pondělí, 04. září 2006 - 09:12:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a jéje, Dědek jede za Myloshem na Vysočinu domlouvat státní převrat
Vámos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1121
Registrován: 6-2002
Odesláno Pondělí, 04. září 2006 - 09:27:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dědek: Dík!
6S0 0000 - Kladno
6S0 0000 jsem sice přímo neviděl, ale na západ od Prahy to dost lítá okolo, tak se mi zdálo, že by to mohlo být Kladno

Tábor:
Dík za táborské série - prostuduju a okomentuju. Už z hlavy ale můžu říct jednu věc - 1C7 se v Táboře vydávalo až po 2C6 49xx. Předtím po něm nebylo ani stopy. Pravý Tábor je podle mě i nepodtržené 2C3 99xx - 2C4 16xx.
Úplný komentář má stejně asi smysl až za týden po návratu Dědka....
100 let SPZ v Čechách, na Moravě a ve Slezsku
Martin_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1083
Registrován: 5-2004
Odesláno Pondělí, 04. září 2006 - 09:56:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a jéje, Dědek jede za Myloshem na Vysočinu domlouvat státní převrat

Třeba se ho bude snažit převědčit, aby přijal post ministra dopravy a zavedl ORP-kódování...

Tady není celkem o čem diskutovat , v pondělí 28. srpna (tedy před týdnem) jsem do sousední diskuze dával tuhle fotku

Ale jo, do 28.8. ještě moje pamět sahá, já to psal jen tak, aby řeč nestála...
Tradice od roku 1885 www.spsstav.cz
RegioMap Plzeňského kraje - stav k 2.7.2006
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2200
Registrován: 8-2002
Odesláno Úterý, 05. září 2006 - 01:54:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

P.A.:
6A2 1744 návěs 102
5A0 6389 přívěs-elektrocentrála 102
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2240
Registrován: 10-2003


Odesláno Úterý, 05. září 2006 - 10:28:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

4B0 4048 - malý rekord ORP Brno
Strojvedoucí v zácviku - největší přítel DKV Brno
Mirek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1116
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 05. září 2006 - 11:19:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

3260: já vím, 4B2 4048.

Jinak nevím jaká je zaznamenaná dolní mez pro proužkové 101 u 3B2. Já viděl v Blansku 3B2 0960.
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2241
Registrován: 10-2003


Odesláno Úterý, 05. září 2006 - 12:34:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirek, dík za opravu. DMR u 3B2 mám cca 0940
Strojvedoucí v zácviku - největší přítel DKV Brno
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4739
Registrován: 1-2005


Odesláno Úterý, 05. září 2006 - 21:43:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

3260: 4B2 4559 a 4B2 6921 jsou oba z Brna? U toho vyššího si nejsu jist, jestli to už není nějaká Břeclav či co
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4740
Registrován: 1-2005


Odesláno Úterý, 05. září 2006 - 21:46:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jinak 4B0 0911 je jaképak asi auto?
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2203
Registrován: 8-2002
Odesláno Úterý, 05. září 2006 - 22:55:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

http://www.auta5p.eu/katalog/gaz/volga_v12_01.htm ???
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4751
Registrován: 1-2005


Odesláno Úterý, 05. září 2006 - 22:58:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No těpic... Před několika lety jsme stáli na okraji propasti, ale od té doby jsme učinili obrovský krok vpřed...
Jinak, jestli to byla odpověď na soutěžní otázku, tak těsně vedle
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Syverin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 466
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 05. září 2006 - 23:43:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bobyk: že by něco s boxer šestiválcem za zadní nápravou?
Kucíí, víte, ona je pravda ale úplně někde jinde
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4753
Registrován: 1-2005


Odesláno Úterý, 05. září 2006 - 23:45:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)


Dokonce dnes viděn dvakrát, na Skácelově a pak na D1 směrem k Rohlence

Připomnělo mi to dobu, kdy po PV jezdily Dacie s PVA 13-00, PVB 13-10 a PVC 13-10...

(Příspěvek byl editován uživatelem bobyk.)
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2244
Registrován: 10-2003


Odesláno Středa, 06. září 2006 - 00:04:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

4B2 69xx už je něco jiného (břeclav?)
Strojvedoucí v zácviku - největší přítel DKV Brno
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2204
Registrován: 8-2002
Odesláno Středa, 06. září 2006 - 00:12:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

bobyk: pochopils me spravne, to byl pokus o ftip :-)
Pajda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 373
Registrován: 9-2005


Odesláno Středa, 06. září 2006 - 11:36:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ukázka špatného zapisování spatřených RZ pro Dědka do paměti mobilu.
3A3 6000 je buď 103 nebo 104. Dnes podle ckp je to osobní automobil - tedy 103
hledám další SPZ/RZ do své sbírky, přeji tvůrcům tabulky výdrž.
Martin_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1087
Registrován: 5-2004
Odesláno Středa, 06. září 2006 - 21:24:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aktuálně z P-kraje
K relativním rekordům:
ORP Plzeň 2P8 3220 typ 101
Do vyčerpání tohoto bloku zbývá maximálně 1700 tabulek, pak už jsou Rokycany. To by mělo krajskému městu vydržet asi do konce října, pak se s nejvyšší pravděpodobností objeví 2P9 mezi 0xxx a 4xxx a v únoru či březnu nastoupí 3P0 i do Plzně.
ORP Plzeň 2P0 9151 typ 106
Tento rozměr se vydává poměrně pomalu, navíc jich může být ještě dost (nejbližší stojednička až 94xx). Nicméně nejpozději 1.1. se objeví nové europroužkové značky. Dost místa pro atypy je v serii 2P7 7xxx: 102 bude končit kolem 72xx (začíná 65xx, běžná velikost jednotabulkového PM bloku je 600 - 800 značek) a nejbližší stojednička je až 78xx.
ORP Nýřany 2P4 2710 typ 101
Tento blok už v Nýřanech (resp. v Plzni na Borech) vydávají poměrně dlouho (a patří do něj i Porsche 911 se značkou 2P4 0911) ale skončí na hranici 3000. Kam ale poté poskočí? Nikde moc místa není, v zásadě jsou dvě možnosti: 2P9 0xxx po Klatovech (tím by ale pro Plzeň zbylo méně místa, což je vzhledem k bežné velikostí jí objednávaných bloků nepravděpodobné) nebo až v 3P0 po Kralovicích.
Tradice od roku 1885 www.spsstav.cz
RegioMap Plzeňského kraje - stav k 2.7.2006
Mcbain
Administrátor

Číslo příspěvku: 7217
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 06. září 2006 - 21:38:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nicméně nejpozději 1.1. se objeví nové europroužkové značky.

Už 1.1.2007? Tak to mám dojem, že řada značek, zejména typů 103 - 105 zůstane nevydána.
Padesát let přepravy silničních návěsů po železnici
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2210
Registrován: 8-2002
Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 01:14:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

martin_l, plzenskej typ 106 2P0 91xx:
moje zaznamy obsahujou nejnizsi vyssi stojednicky 2P0 9305, 9311, 9394. velmi zhruba bych si tipnul, ze tahle serie se vydava od ledna 2006, takze 9 mesicu. odhaduju, ze zbylych cca 0154 znacek by se stihlo vydat za dalsich 2x 9 mesicu.

nejblizsi typ 101 po privesech 2P7 65xx-7xxx mam 2P7 7585.

aktualni plzenskej blok 101cek 2P8 xxxx imho konci max. na 2P8 48xx, kterej se vyskytuje na tmavemodrym nissanu primera traveller stavajici pod mostem pres nadrazi pobliz uhelny ulice.
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2254
Registrován: 10-2003


Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 08:34:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes jsem v řečkovicích potkal B01 4752 typu 158, což je o 2 méně než rekord. Škoda, měl bych v tabulce krásnou řečkovickou žlutou trojkombinaci...
Vámos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1137
Registrován: 6-2002
Odesláno Čtvrtek, 07. září 2006 - 20:50:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včera jsem se trochu během cyklovýletu po U-kraji pokoušel o regionální analýzu. Více jsem se tomu věnoval až v závěru výletu a evidoval jsem pouze proužkové. Berte to proto bez záruky - mohl by to ocenit třeba Dědek pro porovnání se svou CA (všechno jsou typy 101)
Litoměřice:
2U7 4340 - 5717
2U9 5306 - 5545
3U3 5930 - 8680

Roudnice
2U8 4826 - 5686
3U3 0058 - 0744 (3U3 0686 je 100% Roudnice)
3U8 5198 ???
4U0 8927 ???

A ještě jedna policejní (okolo 18 hodiny vyšetřovali nehodu u vjezdu na most přes Labe v Roudnici)
1U3 4583
100 let SPZ v Čechách, na Moravě a ve Slezsku

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace