K-report
 

Archiv do 05.července 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Tratě 238 a 261 » Archiv do 05.července 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Glex
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 808
Registrován: 7-2006


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 00:08:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dnes v Poličce
 
Doudin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 12-2006
Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 10:31:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak se asi neco hýbe na naší trati:

Modernizace trati Hradec Králové - Pardubice - Chrudim, Medlešická spojka
Místo plnění: Praha hl.m.Datum: 20.4.2007 Kategorie: železnice
Detail zakázky
Popis zakázky: Předmětem zakázky je zpracování přípravné dokumentace stavby “Modernizace trati Hradec Králové - Pardubice - Chrudim, Medlešická spojka“vč. provedení potřebných geologických, hydrologických, dendrologických, biologickcých průzkumů a zpracování “Oznámení“ ve smyslu zák. č. 100/2001 Sb. v platném znění.
Rozsah: Přípravná dokumentace bude odevzdána v 8 tištěných kompletních soupravách a ve 2 vyhotoveních v digitální formě - viz zadávací dokumentace.
Předpokládaná cena: 16 000 000 Kč
Kód dle klasifikace CPV: 74232000-4
Druh řízení: Otevřené
Požadované zálohy a záruky: Zadavatel požaduje složení jistoty za nabídku ve výši 300 tis. Kč. Uchazeč poskytne jistotu složením peněžní částky na účet zadavatele č. 27-77 0217 0217/0100, variabilní symbol 1373214901 nebo formou bankovní záruky.
Podmínky financování: Zadavatel předpokladá financování z prostředků České republiky - Státního fondu dopravní infrastruktury.
Kritéria pro zadání zakázky: výše nabídkové ceny#technické řešení#zohlednění ekolog.postupů
Doba plnění: 16.7.2007 - 30.11.2008

Třeba se přeci jen dočkáme...
Glex
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 809
Registrován: 7-2006


Odesláno Pátek, 15. června 2007 - 20:13:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Doudin: Takových přípravných dokumentací už jsem viděl
Točumíšl
Neregistrovaný host
Odeslán z: 77.236.211.221
Odesláno Neděle, 17. června 2007 - 07:08:56   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Glex: "Takových přípravných dokumentací už jsem viděl"
Pepo! Myslím si, že kloudně a kloudnou ani jednu. :-)
Alfa_beta
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 88
Registrován: 4-2006
Odesláno Neděle, 17. června 2007 - 20:35:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fotky páry nic??? něco je na http://www.krouna.cz/index.asp?switch=foto&typ=0311606200701
Pjp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1474
Registrován: 12-2005
Odesláno Pondělí, 18. června 2007 - 09:46:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Panove, nevim jestli jsem se tratove trefil a upozornuji, nez me nekdo bude nadavat, ze nasledujici dotaz neni z me hlavy, teda no, znate to, zvedavost strasna to nemoc ... ;-)
Takze k oslavam v Policce:
"Tak se tam zkus zeptat na průběh akce, dodržování jízdního řádu, spokojenost cestujících a třeba i na incident s cestujícím ve Žďárci..."
Ostane prej i nedojela M240.0089 a parnicce preventivne dosla voda na trati ...
Tak ja se tedy tazi ....
Pavel
Znalosti a dovednosti, neodpustitelne prohresky proti dobrym mravum ...
Jsem clovek a proto delam chyby a taky jsem na to patricne hrdy ...
Vyjadruji pouze svuj nazor, "radcu" beha po svete vic, nez je obcas unosne.
http://www.pjp.cz / ICQ: 30831569 / Skype : pavel_pilny
Názormen
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Pondělí, 18. června 2007 - 11:20:18   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Domnívám se, že dlouho připravované jízdy nostalgických vlaků do Poličky se staly propadákem z hlediska plnění dopravních služeb. Oslavy 110. výročí tratě Svitavy - Žďárec u Skutče byly opravdu netrdiční. Jednalo se spíše o nějakou akci "papalášů" z dráhy a kraje, která způsobyla na místní dráze pořádný chaos. Pomocí zpoždění, odříkání vlaků a nepřípojů si k tomu zajišťovali publikum z řad obyčejných cestujících. Jindy pro pětiminutové zpoždění dispečeři kříčí, píší hlášení a hle k 16.6.2007 ani ťuk. Jak se to asi uparví?
Past
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 281
Registrován: 11-2005
Odesláno Pondělí, 18. června 2007 - 14:29:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

K oslavám v Poličce: vše začalo již neschopností vyjet se 423.009 do Poličky. Pára měla přes normu a již do Žďárce přijela asi se 20´zpožděním. Přitom v Poličce stála Karkule a Barča. Jedna z těch lokomotiv mohla udělat postrk ze Žďárce, jen ji tam ráno včas dopravit na pravidelném Os. Další neschopnosti se nedají předpokládat (M 131.1228 v Květné). Plně chápu rozčílení obyčejných cestujících, je nezajímá že tento den se zde cosi koná a historická vozidla nejsou již to, co třeba provozované 810. Chtějí za své peníze dopravit včas a v pořádku. Problémy se zpožděním a odřeknutím spojů je na této trati poslední dobou dost. je to zaviněno neexistencí strojovky v Poličce. Zde se už ČD chová jako autobusy. Klidně odřekonou spoj, lidi jeďte si jak chcete.
Nebýt neschopností jak lokomotiv, tak i organizátorů, mohla to být docela pěkná akce. Zvláště, když bylo již několik dní dopředu vyprodáno. To že se zde svezli papaláši, to je snad úplně normální,je to na každé akci. Určité problémy měla snad i 820, i když fíra tvrdil něco jiného. Ale já bych se nedivil, konkrétně 820.089 stojí celý rok na dešti, mraze a slunci, kdy naposledy jela. Před Poličkou letos určitě ne. Pak se nelze divit, že jsou problémy. Nakonec problémy měly i Regionovy. Celkově shrnuto: docela slušná ostuda, bohužel. Nejlepší byly návozy.
vláček
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.226.213.53
Odesláno Pondělí, 18. června 2007 - 15:25:08   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ja bych to zas za takový propadák neviděl, ikdyž pára měla menší problémy, ale to neházejte na organizátory, ale na vedení DKV Č. Třebová, která postrk zamítla, že nebude potřeba. A nakonec cestující v parním vlaku to brali v pohodě. Jinak to považuju za zdařenou akci.
Past
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 283
Registrován: 11-2005
Odesláno Pondělí, 18. června 2007 - 16:00:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A DKV Č.Třebová nepatřila taky jen tak náhodou mezi spoluorganizátory akce? Lidé v parním vlaku to většinou brali v pohodě. Nakonec při zpáteční cestě se čekalo na poslední autobus ze Svojanova, já myslím obyčejné cestující, kteří vlaky v sobotu využili na cestování. Já jinak proti nápadu spojit oslavy trati s výletem na Svojanov vůbec nic nemám, ba naopak je to správná věc a mohlo by se to zopakovat.
Bubu
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 692
Registrován: 7-2002
Odesláno Pondělí, 18. června 2007 - 16:06:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ano patří, ale aspoň je vidět jak DKV ČT přemejšlí, už aby to tam zrušili, hlavně že jejich 310ka postrk měla...ale jinak akce byla super.
Batyr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 6-2007
Odesláno Pondělí, 18. června 2007 - 19:33:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

310 dostala postrk v SY 730 od šoupáku. Ta se na této trati neměla objevit. Nakonec toho odjezdila nejvíce. Dojela do Poličky a honem pro páru do Čachnova, odpoledne už raděj jela pro sichr na páře zrovna z Poličky.

Nejlepší z akce byl Karkulí postrk páry do Čachnova a Lv návrat zpět, M240.0089 a návozy za pomoci 749.008 a T444.162

Velice se mi líbila i publikace k výročí. Ačkoliv pár chybiček jsem tam našel, ale to se dá omluvit. Např. v textu se píše o vlacích spol Viamont a pod nimi je fotka motorové jednotky 814 nebo je zmíněno že vozy 810.092 a 809.596 jsou do DKV ČT zapůjčeny ačkoliv nesou znaky tohoto DKV. Ale i přes tyto drobnosti za ni autorům (nikoliv KCOD) patří velký dík.

 
 
 
Past
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 285
Registrován: 11-2005
Odesláno Pondělí, 18. června 2007 - 19:49:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fotka Viamontu měla být v publikaci, ale bez vědomí autorů byla vyměněna. KCOD zřejmě nesnesla, aby zde byla fotka jiného dopravce než ČD.
Batyr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 6-2007
Odesláno Pondělí, 18. června 2007 - 19:49:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Past: Tak to jsem nevěděl. Za to se omlouvám. Na to je ale autorský zákon!!! Pokud jsou o tom důkazy zvažoval bych žalobu.

Neschopnost M131.1228 se předpokládat dala. Narvat do jedné M131 90 lidí považuji až za drzost. Vlak měl jet v řazení M131+BDlm, který čumákoval v Poličce. Navíc v Poličce byl i záložní 810.092. Kdyby nebyl vůz přetížen nestal by se neschopným.

Ale jinak paráda. Mohlo by se to zopakovat. Snad už s lepším výsledkem. Je vidět že na místní dráze to bez postrku nejde.

(Příspěvek byl editován uživatelem Batyr.)
Past
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 286
Registrován: 11-2005
Odesláno Pondělí, 18. června 2007 - 19:52:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad: batyr - na odjezdu 749.008 se salony do pardubic jsme stáli vedle sebe.
Glex
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 810
Registrován: 7-2006


Odesláno Pondělí, 18. června 2007 - 19:55:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já tam stál taky
Past
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 287
Registrován: 11-2005
Odesláno Pondělí, 18. června 2007 - 19:57:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já si myslím, že neschopnost se předpokládat nemusela. V běžném provozu byly M 131.1 sólo také přetěžovány. Ale druhá věc, proč ten BDlm nedali, když měl jet a byl v Poličce. Historický provoz ale už není to co kdysi pravidlo a to je na historických vozidlech vidět.Pro opakování jsem všemi deseti, ale jsem na to móóóóóc malej pán.
Past
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 288
Registrován: 11-2005
Odesláno Pondělí, 18. června 2007 - 19:58:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad: Glex - však jsme tam byli spolu.
Glex
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 811
Registrován: 7-2006


Odesláno Pondělí, 18. června 2007 - 20:10:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já vím

No zas tak malej nejsi

Už víš proč nedojel Hektor? Jinak nejhezčí fotka z celých oslav je T444.162 s kostelem v Pusté Kamenici (i když v mém případě není nejostřejší) a 749.008 v Borové (ale ta je dokonalá i s těmi mraky). Taky už visejí na zdi

Je vážně uvažováno nad založením sdružení "Poličská lokálka" pod nímž by se dalo jednat oficiálně. Případní zájemci se mi mohou ozvat na e-mail.
Past
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 289
Registrován: 11-2005
Odesláno Pondělí, 18. června 2007 - 20:17:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na hektora jsem se zapoměl zeptat dnes v DKV, Standa na mě neměl moc času, samý telefon. Mám podezření že ani hektor není v dobré kondici, a tak možná by bylo té ostudy ještě více.Ale na výstavě mohl být.
Můžu se taky přihlásit taky na tvůj mail?
Tombart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 321
Registrován: 4-2003
Odesláno Pondělí, 18. června 2007 - 20:53:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

 
 
 

něco z dneška. kamení a šoupák
 
 
 
Batyr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 6-2007
Odesláno Pondělí, 18. června 2007 - 21:14:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tombart: Pěkné snímky.

GlEx: Hlásím se také:-)

Past: Tak to je celkem náhoda:-)
Glex
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 812
Registrován: 7-2006


Odesláno Pondělí, 18. června 2007 - 21:42:48   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Past: Ale to víš že jo S tebou hlavně tak nějak počítám jako se spoluzakladatelem:-)

Jinak docela by se mi líbila ta Pustokamenická T444.162 na pohlednici. Jak se povedla tobě?



Jinak koukám že by snad i zájem byl:-)

(Příspěvek byl editován uživatelem GlEx.)
Strast
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Úterý, 19. června 2007 - 08:32:32   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

K Past: "...Celkově shrnuto, docela slušná ostuda, bohužel...Pro opakování jsem všemi deseti, ale jsem na to moc malej pán...Na hektora jsem se zapomněl zeptat dnes v DKV, Standa na mě neměl moc času, samý telefon..."

Docela slušný názorový vývoj. Podle Vás ta akce v Poličce byla pořádná ostuda, která by se měla zopakovat, ale pokládáte se za malého pána v rozhodování, pročež důvěrně jmenujete kompetentní lidi.
Psl1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 6-2007
Odesláno Úterý, 19. června 2007 - 08:48:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jak tady čtu ty poslední příspěvky, mám z toho pocit, že až na těch pár kverulantu, co mají jiný názor a "brblají", to byla vlastně super akce, kterou je potřeba zopakovat častěji (poděkovat organizátorům a těm, co nad tím převzali záštitu) a že by to pan "S", než půjde do starobního důchodu (pokud vůbec), měl znovu zopakovat. No, proč ne, že? Člověk nemůže být všude, něco vidí a některé informace má od svých známých. Proto bych požádal nadšené "advokáty" o vysvětlení (popř. vyvrácení) některých mých informacích o této akci - předem děkuji! Když jsem se tu dočetl, že pro obyčejné cestující nebyl důvod k nespokojenosti a naopak, že se jim to líbilo, tak proč prý během cesty docházelo ke konfliktům rozhořčených cestujících se zaměstnanci českých drah a pak následně i s panem Tomanem a spol. (viz. Žďárec), což mj. dopadlo tak, že se začala těmto lidem zajišťovat náhradní automobilová doprava? Ani mě pak nepřekvapila informace (protože toho člověka už pár roků znám), že pan radní Toman a další VIP hosté z vlaku raději zmizeli a do Poličky se dopravili autem (už se těším, až zase pan radní pro dopravu nad podobnou akci převezme záštitu ). Nemyslím si, že cestující těší, když musejí čekat desítky minut v přeplněné porouchané soupravě, stejně tak jako ty, kteří i hodiny čekají na zastávkách (jaký div při nízké propustnosti této trati) a stávají se tak nechtěnými rukojmými ČD (argument, že měli jet třeba svým osobním autem neberu, protože ne každý jej má a navíc, když si někdo zakoupí jízdenku a pak jen čeká a čeká...). Také né každý je "odvázaný", že se může projet na dřevěných lavicích M131.1, která ani nedojede do cílové stanice..., stejně tak i z toho, že jedné z parních lokomotiv dojde cestou voda (???) a t způsobí její neschopnost. Patrně je asi i nepravdivá informace o tom, že někteří cestující, kteří nastoupili do RegioNovy museli nedobrovolně cestovat (protože jim personál v jedné stanici nedal správnou informaci) někam, kam nechtěli (tam, kde potřebovali vystoupit, vlak nezastavil)? Sečteno a podtrženo, po bitvě bývá každý generálem, ale mám pocit, že méně bývá někdy více a pokud už má být nějaká taková oslava, tak to zabezpečit tak, aby nebyla narušena pravidelná doprava. I když asi většina lidí nakonec stížnost nepošle, bylo by zajímavé vědět, kolik stížností nakonec na tuto akci od běžných cestujících na ČD přijde a zda-li i pak bude možné hodnotit tuto akci jako velmi povedenou?
Glex
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 815
Registrován: 7-2006


Odesláno Úterý, 19. června 2007 - 10:13:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Strast, Názormen: Mohlo by mi být vysvětleno proč se opíráte do ostatních a ani nejste schopný přiznat svou skutečnou identitu? Navíc u každého příspěvku používáte jinou přezdívku. Proč? S doměním že si snad budeme myslet že jste pokaždé někdo jiný?

Co se stalo v tom Žďárci? Pořád to zde někdo nakousává, ale aby to řekl "na plno" to ne. Já ve Žďárci byl a o ničem nevím.

Myslím že lidi z M131 byli spíše nadšeni než naštváni dle vlastního pozorování. Navíc měli možnost jít do 820ky.

A zabezpečit to tak aby nebyla narušena pravidelná doprava někdy prostě nejde
Demokracie v ČR
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Úterý, 19. června 2007 - 10:17:47   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chtěl bych jen podotknout pro odbornou veřejnost nikoliv pro šotouše, že dne 16.6.2007 na trati Svitavy - Žďárec u Skutče podle dispečerského hlášení bylo vše O.K. až na zpoždění (37 min) osobního vlaku v Květné (závada na HV řady M131). Ostatní vlaky osbní dopravy nebyly zpožděny, odřeknuty, sloučeny a dokonce i ostře sledovaný spěšný vlak Vysočina přijel do Poličky včas. Všichni cestující byli absolutně spokojeni, nikdo z nich si nestěžoval. Soudružsky řečeno:

Ať je červen nebo máj,
slaví pardubický kraj.
Na nádražích lidé pokorně se řadí
a na parní mašinku děti se usmívají.
I sluníčko tam musí být,
vždyť v míru chceme všichni žít.

Vážení cestující, až příště bude mít váš vlak zpoždění, nechte se odvést automobilem některého z železničářů. Když to bylo možné 16.6.2007, proč by to nešlo třeba 20.6.2007.
Vážení strojvůdci, nenervujte se již nad poruchami "moderních" lokomotiv, pro které jste nemohli dovést vlaky včas. Zdůvodněte to nějakým výročím, třeba narozenimi tchýně.
Vážení vědci, přepište odborné pojmy. Doprava není přemístění z místa na místo, ale cestování časem zpět cca o sto let za účelem nostalgického fotografování.

Jak dlouho se budeme ještě bát šikany a restrickcí za vyslovení faktů? Jak dlouho budeme nadávat vlakvedoucím, že se třeba v Chrudimi nevejdeme do dvou vagónku našvihnutého vláčku z Pardubic do Havlíčkova Brodu. Jak dlouho budeme tolerovat chaos na rosickém nádraží. Jak dlouho budeme z našich daní podporovat vysoce postavené úředníky v jejich nekoncepčním rozhodování.
Mnozí z nás jsou právem rozhořčení z denního dojíždění vlaky ČD. Myslíte si, že by někdo oslavoval hasiče, kdyby přijeli ke každému pátému požáru a téměř vše jim uhořelo?

Oslavuje se na trati, na které dne 24.6.2005 bylo vinou dopravce zmařeno tolik lidských životů. To je ale smutné výročí, že?
Batyr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 6-2007
Odesláno Úterý, 19. června 2007 - 10:21:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

GlEx: Já si danou IP nechal prověřit a myslím že by daný člověk se svými názory u jisté společnosti dlouho nezůstal. Anebo by naopak povýšil?
Batyr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 6-2007
Odesláno Úterý, 19. června 2007 - 10:27:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ach jo. A tohle sedí ve vedení společnosti. Nejen že zanedbává základní fakta, ale ještě k tomu káže o 100 letech zpátky ale sám má malinko přehozený kalendář. Vy někdo víte o nehodě, která se stala 24.6.2005?

Ten člověk je vcelku řekl bych až paranoidní. Tři přezdívky v jeden den a stále si snad myslí že se o tom neví. Navíc jediný kdo tu nadává je právě on.

(Příspěvek byl editován uživatelem Batyr.)
Překlep
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Úterý, 19. června 2007 - 10:36:15   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Omlouvám se všem,
emoce jsou emoce,
samozřejmě, že jsem myslel 24.6.1995.
Prostě jsem se přepsal.
Ještě jednou se omlouvám.
Batyr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 6-2007
Odesláno Úterý, 19. června 2007 - 10:50:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tohle myslím nemá cenu už řešit
Překlep2
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Úterý, 19. června 2007 - 10:58:33   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Glex: Identitu netajím, zjistěte si IP. UJ měním, protože mi to nebere stále stejné. Registrovat se nechci.

Batyr: Na prověřování jsem si již zvykl, proto se nejedná o paranoidní představu, ale o to, že když někdo řekne vlastní názor, je ihned prověřován. Osobní názor upřednostňuji nad kariérou. Podsouvat mně povýšení, to opravdu sedí. Prosím, neberte to jako nadávání.
Pjp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1487
Registrován: 12-2005
Odesláno Úterý, 19. června 2007 - 12:33:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak nevim, co si mam myslet, prej ten "chamelon", co si dovolil drze popisovat udalosti jinak, nez je zadouci, byl na zaklade tepleho bonze jednoho nejmenovaneho zdejsiho chudaka odriznut od netu, jestli tohle ma byt prakticka ukazka "demogracie", tak si to nabouchejte mezi oci.
A argument na "spamovani" v pracovni dobe neberu, takovych je tu vic a to urcite vcetne toho "bonzaka", ze ...
Ale je to jen neoverena a urcite zkomolena a zamerne zavadejici atd atd informace a reakce ...
Ostatne jak jinak v mem pripade.
No co, hold vychova mladych komunistu v cechach se proste nezapre ...
Pavel
P.S. Chcete poradit, kde mate nabonzovat i me ? Ja jen abyste tu nestravil zbytecne moc casu ... :-/
Znalosti a dovednosti, neodpustitelne prohresky proti dobrym mravum ...
Jsem clovek a proto delam chyby a taky jsem na to patricne hrdy ...
Vyjadruji pouze svuj nazor, "radcu" beha po svete vic, nez je obcas unosne.
Batyr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 6-2007
Odesláno Úterý, 19. června 2007 - 13:58:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pjp: Mohl bych vědět kdo to byl ten zdejší chudák?
Pjp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1488
Registrován: 12-2005
Odesláno Úterý, 19. června 2007 - 14:28:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, vzhledem k tomu, ze tomu dotcenemu "chameleonu" byl po nekolikahodinove odstavce pristup na net opet obnoven (jak pozoruhodne) tak to necham na svedomi dotcene osoby a neni z me strany duvod to dal rozpatlavat ...
Pavel
Znalosti a dovednosti, neodpustitelne prohresky proti dobrym mravum ...
Jsem clovek a proto delam chyby a taky jsem na to patricne hrdy ...
Vyjadruji pouze svuj nazor, "radcu" beha po svete vic, nez je obcas unosne.
Psl1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 6-2007
Odesláno Úterý, 19. června 2007 - 14:55:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pro Batyr:
a) Ať se drbe ten, koho svědí...
b) Ten pán, kterému budeme říkat třeba pan Mann, skutečně potom, co tu někdo uvedl: "Já si danou IP nechal prověřit a myslím že by daný člověk se svými názory u jisté společnosti dlouho nezůstal. Anebo by naopak povýšil?", přišel o možnost připojit se na net. To je fakt, který mám od velmi důvěryhodného zdroje!
c) Čeština je krásná řeč, která má mnoho nuancí a tak je dle mě trochu rozdíl, když někdo napíše "nebyl jsem" a nebo "nebyl jsem všude". Zřejmě ani vy jste v reálném čase, pokud nejste Pan Tau, nebyl všude, že?
d) A co třeba výlet M131.1 mezi Poličkou, Květnou (kde byla porucha na písečnících) a pak zpět do Poličky? To zřejmě asi nebyla pravda, vše bylo O.K., lidem neujely ve Svitavách přípoje do Prahy a Brna, že ano?
e) Asi se budu muset podívat ke kolegovi na jeho foťák a zkontrolovat, zda-li mu jde správně čas (vč. polohy slunce, ) a porovnat to s jízdnímu řády pravidelných vlaků
f) Jedna věc je se tu opírat do lidí na fóru a druhá se postavit přímo strojvedoucím, vlakvedoucím, výpravčím, cestující veřejnosti a přímo do očí jim říci, že bylo vše v pořádku a pokud si myslí něco jiného, jsou to blázni - na to nemá každý odvahu (je taky fakt, že jen menší část veřejnosti patří mezi šotouše a dokáže sdílet, i když je to neuvěřitelné, nadšení z toho, že je místo již zastaralé soupravy ze 70-tých let, tak ještě starší vozy někdy ze 40-tých let)

g) A ještě jedna věc mě mate. Už jsem se tratí mezi Pardubicemi a Poličkou svezl, takže trochu vím, jak to tam vypadá. Proto je mi divé, že ta přetížená souprava dojela s parní lokomotivou tak daleko (a vysoko) a když už byla tak daleko, tak proč to nedojela až do cíle, když bylo všechno po technické stránce O.K.? Vysvětlí mi to někdo?

PS: Na tu Krounou má hold každý jiný názor a někdy je až s podivem, že se podobná nehoda od té doby neopakovala...
Bebop
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 238
Registrován: 10-2005


Odesláno Úterý, 19. června 2007 - 19:17:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

"Já si danou IP nechal prověřit a myslím že by daný člověk se svými názory u jisté společnosti dlouho nezůstal.

Co jako chtěl kdo prověřovat?

82.117.130.2

inetnum: 82.117.130.0 - 82.117.130.7
netname: PTP-NET
descr: Praha
country: CZ
admin-c: CDT-RIPE
tech-c: CDT-RIPE
status: ASSIGNED PA
mnt-by: CDT-MNT
source: RIPE # Filtered
role: CDT hostmaster
address: CD-Telematika a.s.
address: Pod Taborem 6
address: Praha 9
address: 191 00
address: The Czech Republic
phone: +420 210021 685
fax-no: +420 210021 699
e-mail: abuse@ns.cdt.cz
remarks: --------------------------------------------------
remarks: abuse and spam reports please mail to abuse@ns.cdt.cz
remarks:
remarks: peering and technical communication
remarks: mail to josef.chomyn(at)cdt.cz
remarks: --------------------------------------------------
admin-c: JCH222-RIPE
tech-c: JCH222-RIPE
nic-hdl: CDT-RIPE
mnt-by: CDT-MNT
source: RIPE # Filtered
% Information related to '82.117.128.0/19AS25512'
route: 82.117.128.0/19
descr: CD-Telematika a.s.
descr: The Czech Republic
origin: AS25512
mnt-by: CDT-MNT
source: RIPE # Filtered
Past
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 290
Registrován: 11-2005
Odesláno Úterý, 19. června 2007 - 19:48:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad:Strast, nebo kdo vlastně jsi.
Co se týce tvého příspěvku umístěného dnes do této rubriky v 8.32 a narážek na moji osobu.
Byl by z tebe dobrý politik, nebo ještě lepší bulvární novinář. Umíš totiž rozebrat jiného příspěvky a vybrat si z nich jen to co se tobě hodí a tím vše překrucuješ. Jestliže jsem pro zopakování podobné akce, to neznamená s tím zpožděním a průšvihy, které se na Poličce udály 16.6.Že to byla docela ostuda, vyvrať mi to že nebyla. Já si myslím že byla a basta. O tom jak malý nebo velký pán jsem a co můžu já svojí osobou, postavením a styky ovlivnit vím asi já sám. Nebo mě tak dobře znáš? A jestli si s některými vlivnějšími tykám a jmenuji je křestními jmény a tobě to tak vadí, musíš se s tím poprat sám. Ja nevím s kým ty si tykáš a abych pravdu řekl, je mi to volný.
Ad: Psl1: 423.009 nebyla neschopná pro nedostatek vody, ale kvůli neschopnosti vyjet s přetíženou soupravou stoupání k Čachnovu. Samozřejmě po takovém výkonu pak voda ve vanách rychle ubývá a tak je možné, že při delším stání a opětovných rozjezdech by k tomu nakonec mohlo dojít. Ale nedošlo, shazovat oheň četa nemusela. Nejlépe by to zotpověděl Alf, co by topič na 423.009.
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1376
Registrován: 9-2003


Odesláno Úterý, 19. června 2007 - 21:41:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No,jak to tu sleduji,nechtěl jsem do toho povídání tady vstupovat,ale holt to udělám.Proč jsme tedy nedojeli do Poličky když nám to "tak" šlo daleko a vysoko..Ono by to šlo,ale stejným stylem - t.j. lokomotivu "rozpálit" do ideálního stavu - tlak a množství vody v kotli,pak rvát přetíženou soupravu stoupáním přes 20 promil a oblouky dál tak 5km a zase si to zopakovat...parní lokomotivu lze do určité míry přetížit,ale na trati kde řada 423.0 měla normu zátěže cca 150-160t tahat 237 t fakt moc nejde..takže bychom ničili mašinu,sebe a zvýšili už tak hodinové zpoždění ještě více..to prostě fakt nejde.Poslední věc - postrk nám už ráno nikým nebyl nabízen,tudíž jsme ho ani nemohli odmítnout,jak jsem zaslechl..Místo avizovaných 4 vozů Bt-k byla souprava už ráno v Pardubicích "posílena" o těžkou hospodu - prostě tady to máte a to tam odvezete,a poraďte si jak umíte..Víc se k tomu nebudu vyjadřovat,stalo se a prostě někdy jindy to musí někdo organizovat lépe..
..pořádná mašina má kotel a komín..
Glex
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 819
Registrován: 7-2006


Odesláno Úterý, 19. června 2007 - 22:28:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alf: Vám nikdo dopředu neřekl že tam ta hospoda bude?

No ono i 731 má na trati normu jen 270 tun. Resp. měla než ji někdo chytrej šoupnul na posun pod dráty do Nymburka.
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1377
Registrován: 9-2003


Odesláno Úterý, 19. června 2007 - 23:41:06   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Správně to chápete-však píšu-místo avizovaných 4x Bt-k..myslím,že občerstvení ve vlaku(pokud bylo tak "strašně" nutné)se dalo zařídit i jinak..bohužel mám pocit ,že by některé výše posazené zadky jinde sedět nechtěly..ale možná to je jen můj osobní názor..
..pořádná mašina má kotel a komín..
Past
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 291
Registrován: 11-2005
Odesláno Středa, 20. června 2007 - 07:08:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Alfe, tvůj osobní názor odpovídá skutečnosti. Při přípravách oslav byl nepřijat názor, že by stačilo prodávat ve vyhrazené části jednoho z vozů např.bagety a další občerstvení asi tak jak se to dělá jinde. Vím, že třeba takový prodej vyhovuje např. při Mikuláších v Letohradě.
vláček
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.226.213.53
Odesláno Středa, 20. června 2007 - 10:02:22   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jinými slovy prostě poděkujte DKV Česká Tŕebová, která věděla, že pojede 5 vozů a která řekla, že postrk není potřeba!!!!
Psl1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 6-2007
Odesláno Středa, 20. června 2007 - 18:19:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mohu jen závidět nezaujatému čtenáři, který čte jednotlivé příspěvky a porovnává, který z diskutujících sestrval u svých názorů a který je postupně změnil, kdo z nedostatku argumentů začíná osočovat druhé a nebo zjišťuje jejich identitu, popř. jim tyká... Ale je fajn, že se nakonec většina diskutujících shodla na podobném průběhu akce a už to nebudí dojem, že jsou dvě Poličky, v jejichž okolí je hrad Svojanov a ke kterému se konal organizovaný vlako-autobusový výlet...

Zdar diskuzím, těm ohnivým zvlášť

PS: Záštitu nad akcí převzal a v jídelním voze cestoval náměstek hejtmana Ing. Ivo Toman, takže kromě DKV Česká Třobová můžete děkovat i jemu...(ivo.toman@pardubickykraj.cz, 466026251)
Stanin84
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 51
Registrován: 1-2006


Odesláno Čtvrtek, 21. června 2007 - 11:56:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Teda tady to najednou žije.. Na oslavách jsem byl jen chvilku, bo jsem zaspal vlak z Brna a tak jsem jel až dalším. Přijel jsem, šel jsem k tátovi na oběd, pozdravit babičku a s krosnou na oslavy. Stihl jsem odjezdy obou pár, pivo a prohlídku modelového kolejiště a už jsem mohl sedat na Vysočinu směr Pardubice, kde bydlím. V Čachnově jsme nabrali cca 25min zpoždění, bo jsme čekali na protijedoucí vlak, ale nějak mi to nevadilo a jako pár dalších cetujících jsem využil puzu k návštěvě nádražní mini prodejny a dal jsem si nanuka :-) Do Pardubic jsme přijeli včas, protože jsme nemuseli v Medlešicích čekat na křižování s osobákem, který jsme míjeli už v Chrudimi.
Glex
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 820
Registrován: 7-2006


Odesláno Čtvrtek, 21. června 2007 - 20:30:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak se nám hnula Chrudimka z Chotěboře. +143minut

Jinak teda žádná sláva dneska
Bubu
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 695
Registrován: 7-2002
Odesláno Čtvrtek, 21. června 2007 - 23:33:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Žďírec - Chotěboř spadlý strom.
Psl1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 6-2007
Odesláno Pátek, 22. června 2007 - 09:16:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Náš mladej tu poličskou akci také dodnes ještě nerozdejchal. Je to takový šotouš začátečník a tak se svým neotřelým způsobem rozhodl zapojit do diskuze. Prosím, omluvte sníženou kvalitu obrázků. To víte, s foťákem to klučina ještě moc neumí, ale atmosféru myslím zachytil věrně.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1385
Registrován: 9-2003


Odesláno Pátek, 22. června 2007 - 18:15:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To je ale hošík šikula,někteří účastníci jsou jako živí..
..pořádná mašina má kotel a komín..
Batyr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11
Registrován: 6-2007
Odesláno Pátek, 22. června 2007 - 21:34:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Blbost některých lidí hvězd se dotýká
Glex
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 821
Registrován: 7-2006


Odesláno Pátek, 22. června 2007 - 21:55:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No super jen by mě zajímalo proč se opíráte i do mě. Ačkoliv já jsem tu neřekl jediné slovo že bylo vše v pořádku.

A zajímavé je že u toho zácviku není namalované i jak "strojvedoucí" přebírá souhlas přes zpětné zrcátko.

Víc se k tomu nebudu vyjadřovat
Psl1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 6-2007
Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 08:33:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pro Batyra: V tomto ohledu s Vámi mimořádně souhlasím...
Pro Glexe: Nikdo se do Vás neopírá a nevím, o čem to mluvíte.

(Příspěvek byl editován uživatelem PSL1.)
Psl1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9
Registrován: 6-2007
Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 08:51:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vzhledem ke kritice grafické úrovně předchozích obrázků a nepochopení jinotaje jsem oslovil jednoho známého karikaturistu s tím, aby se Vám lépe pokusil nastínit průběh názorového vývoje na tomto diskuzním fóru.
Komiksový příběh je smyšlený a vztahovat jednotlivé postavy na sebe by bylo schizofrenní a paranoidní.
 
 
 
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1302
Registrován: 2-2005


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 10:11:05   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No ta podobnost je ale opravdu čistě náhodná...
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.

Sabotujte zrušení 749.018. Nedovolte budějovickým kurvám aby zničily to, co 36 let nebylo jejich.
Glex
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 823
Registrován: 7-2006


Odesláno Pondělí, 25. června 2007 - 12:00:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Halfmister: To neřeš. Já moc dobře vím o koho jde. Jen nechápu o co mu jde. Já s přípravou oslav neměl nic společného a ani jsem žádné oslavy nenavrhoval. A schizofrení a paranoidní mi přijde spíše chování jeho.
Halfmister
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1304
Registrován: 2-2005


Odesláno Úterý, 26. června 2007 - 12:01:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já tam teda poznal každýho, až na ty dvě kvočny, holt na tvým plese jsem nebyl. A Honza, no to je kovaný estébák.
Ženský nebo chlast, jednou si na to dno sáhneš.

Sabotujte zrušení 749.018. Nedovolte budějovickým kurvám aby zničily to, co 36 let nebylo jejich.
Glex
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 827
Registrován: 7-2006


Odesláno Úterý, 26. června 2007 - 20:59:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Halfmister: Jo ty myslíš Honzu jako Honzu jo? Jo tak to potom jo. Jo tak Alču a Helču jsem taky nepotkal, ale nenacháme si je prověřit?

Ty ale mít ta Helča o polovinu kratší vlasy, 2x větší prsa a menší pusu tak je podobná Ivetce

(Příspěvek byl editován uživatelem GlEx.)
Brake
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 19
Registrován: 7-2006
Odesláno Čtvrtek, 05. července 2007 - 17:42:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Info od O.Málka : Na R 888 jede 754076 + 3 Bdmtee!!!
Alorovec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 318
Registrován: 3-2007


Odesláno Čtvrtek, 05. července 2007 - 21:02:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Brake: Jj, a pojede az do sobotniho R889, kdy konci vyluka na 225
A.Jirgl
http://www.zeleznicehb.ic.cz
Glex
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 837
Registrován: 7-2006


Odesláno Čtvrtek, 05. července 2007 - 22:45:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jeden momentek ze Žďárce. Aji zoncna zarumplovala.
Jinak Ondro díky za info

 

Ale nebyl to jediný brejlovec na 238čce dneska. Další momentek ze Žďárce. Zoncna nerumplovala. A Ondro. Nemáš zač
 

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace