K-report
 

Archiv do 10.září 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Doprava v Královéhradeckém kraji » Archiv do 10.září 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Vozejk78
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 22
Registrován: 6-2007
Odesláno Čtvrtek, 23. srpna 2007 - 14:29:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kuba_j:
Ad hádanka: Tipuju výjezd z Dobrušky
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 421
Registrován: 8-2005


Odesláno Čtvrtek, 23. srpna 2007 - 15:51:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vozejk78: správně máš za 1*
Švarc: ta Sandy Line to právě není protože nemá vysoké kufry a ty dveře.
Web o SimTr

Karosa 900 and Škoda 14Tr/15Tr is forever =)
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 923
Registrován: 12-2005


Odesláno Čtvrtek, 23. srpna 2007 - 16:07:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kuba_j:Tak to mě nikdo nenapadá,nejspíše to bude nějaký soukromník,který neprovozuje linkovou dopravu.
1000.příspěvek se blíží
Zlatovánek=nejlepší dopravce v ČR

www.zlatovanek.cz
Zzz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 992
Registrován: 12-2004
Odesláno Sobota, 25. srpna 2007 - 17:09:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Něco jsem psal do IDS o CDS
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7112
Registrován: 1-2005


Odesláno Pondělí, 27. srpna 2007 - 11:09:30   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jendo, 2H3 9335 je poprvé přihlášen 15.12.2005. Bohužel ČKP o typu vozu mlčí.

2H39335 AUTOBUSY . ČESKÁ PODNIKATELSKÁ POJIŠŤOVNA, A.S.
tel.: +420 261 026 116
fax: +420 261 023 045
WWW: http://WWW.CPP.CZ
15.12.2005 - 31.10.2007
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 664
Registrován: 8-2005


Odesláno Středa, 29. srpna 2007 - 00:09:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Achzarit: Kdyby byl ten bus vymístenkovanej tak samozřejmě posilu dáme pokud bude něco doma,ale jinak nemáme jistotu že ten bus naplníme.
Mirbusak:to je asi zatím předčasné,nejdřív musíme pořádně rozjet tyhle linky,navíc v dnešní době je dost velkým problém sehnat kvalitní řidiče a to i na pár autobusů.Radši bysme třeba něco víc místního-dotovaného, ale v téhle oblasti tady vůbec není šance.
Jenda z HK: Neplteš se trochu? černohorskej bus nejezdí miss service,ale roman koula.A na tvojí fotce je i Koulův bus.


(Příspěvek byl editován uživatelem Maxwilien.)
10.6.2007 vstupuje TAD do linkové dopravy:
690 101 Trutnov-Jaroměř-Hradec Králové-Praha
690 102 Trutnov-Nová Paka-Jičín-Praha
více na www.tad.cz
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Jenda_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1952
Registrován: 4-2003


Odesláno Středa, 29. srpna 2007 - 00:53:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Max: No jo... Nevím proč, ale nějak jsem si myslel, že MiS Service = Koula. Asi proto, že obě firmy jezdí v zimě skibusy. Btw. dnes (tedy vlastně včera) jsem jel vaší linkou z Prahy do HK. Řikal jsem si, že když není víkend, mohla by jet Setra. Bohužel přijela "tradičně" LC936E. Co mám udělat pro to, abych poznal JAKÝKOLIV jiný váš vůz? Ve čtvrtek jedu zpět na Prahu, tak máte šanci mě něčím překvapit...
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 665
Registrován: 8-2005


Odesláno Středa, 29. srpna 2007 - 08:25:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jenda z HK: ted to je těžký,myslím že ani ve čtvrtek nepojede setra - ted je moc práce.Ale po sezoně se tam určitě objeví,ted se tam objevuje nepravidelně,ale občas jede.Cesta s karoskou není pohodlná?
10.6.2007 vstupuje TAD do linkové dopravy:
690 101 Trutnov-Jaroměř-Hradec Králové-Praha
690 102 Trutnov-Nová Paka-Jičín-Praha
více na www.tad.cz
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 666
Registrován: 8-2005


Odesláno Středa, 29. srpna 2007 - 17:47:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak Osnado má zapujčený Isuzu.Takže asi nehrozí změna dopravce na některých linkách v ZDO v souvislosti s přechodem z velkých busů na malé.
 
10.6.2007 vstupuje TAD do linkové dopravy:
690 101 Trutnov-Jaroměř-Hradec Králové-Praha
690 102 Trutnov-Nová Paka-Jičín-Praha
více na www.tad.cz
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Halbstadt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 306
Registrován: 9-2006


Odesláno Středa, 29. srpna 2007 - 20:26:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pár snímků ze včerejšího a dnešního Náchoda
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2996
Registrován: 4-2006


Odesláno Středa, 29. srpna 2007 - 20:39:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Halbstadt á copak tam dělal náš Karel s Manošem asi zájezd že?
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Překvapení od září 2007 u ČSAD Semily
Halbstadt
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 307
Registrován: 9-2006


Odesláno Středa, 29. srpna 2007 - 20:42:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vypadalo to opravdu na zájezd
Jenda_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1955
Registrován: 4-2003


Odesláno Středa, 29. srpna 2007 - 20:51:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Maxwilien: Nejde o to, že by karoska nebyla pohodlná... Ale já si prostě vybírám dopravce podle toho, jaký zážitek z cesty mi nabídne. Takže vyhledávám méně obvyklá vozidla - spíše ta nová a luxusní, někdy naopak pro zpestření jedu nějaým vrakem (ale to pokud možno jen na kratší trase). Vrak mi nabídnout nemůžete a Karosa LC936E patří mezi nejběžnější vozidla. Takže prostě zbývají jen Setry. Anebo mikrobus. Ten úterní spoj z Prahy mě trochu zklamal svou vytížeností... Mikrobus by ty lidi pobral. Neuvažujete o jeho nasazení na některé spoje?
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2997
Registrován: 4-2006


Odesláno Středa, 29. srpna 2007 - 20:54:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Jenda člověče já mám zase štěstí že kdykoliv (až na jednu vyjímku) jede Setra a já si Karosu nevyfotím
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Překvapení od září 2007 u ČSAD Semily
Jenda_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1957
Registrován: 4-2003


Odesláno Středa, 29. srpna 2007 - 21:01:17   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1: No vidíš, a já kdykoliv jedu s TADem, jedu s LC936E. Ani na tu XE jsem ještě neměl štěstí...
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2998
Registrován: 4-2006


Odesláno Středa, 29. srpna 2007 - 21:04:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no jo no asi si to musíme někdy prohodit
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Překvapení od září 2007 u ČSAD Semily
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 667
Registrován: 8-2005


Odesláno Středa, 29. srpna 2007 - 21:24:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jenda z HK: samozřejmě,že jsme o tom uvažovali,ale ted o prázdninách byla ta obsazenost dost nárazová a mohlo se taky stát, že by sme přijeli z mikrobusem a lidi nepobrali.V září/říjnu se ukáže, co a jak ... jinak tohle: Takže vyhledávám méně obvyklá vozidla - spíše ta nová a luxusní se ti myslím u nás podaří splnit hlavně pokud pojedeš někdy ke konci roku .A po sezoně tam necháme setry trochu pojezdit ... tak budu doufat,že se konečně jednou svezeš.
10.6.2007 vstupuje TAD do linkové dopravy:
690 101 Trutnov-Jaroměř-Hradec Králové-Praha
690 102 Trutnov-Nová Paka-Jičín-Praha
více na www.tad.cz
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 669
Registrován: 8-2005


Odesláno Čtvrtek, 30. srpna 2007 - 08:43:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Něco pro arese:
 
10.6.2007 vstupuje TAD do linkové dopravy:
690 101 Trutnov-Jaroměř-Hradec Králové-Praha
690 102 Trutnov-Nová Paka-Jičín-Praha
více na www.tad.cz
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Jenda_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1961
Registrován: 4-2003


Odesláno Čtvrtek, 30. srpna 2007 - 18:00:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Maxi, tak jsem opět jel vašlí linkou (samozřejmě Karosou) a mám připomínku k jízdnímu řádu. Místo v 11.05 jsme z Hradce vyrazili na Prahu o skoro 20 minut později a od jiné cestující jsem odposlechl, že to je u tohoto spoje celkem normální... Asi 50 minut na trasu TU-HK nestačí. Nebo je druhá možnost, že řidič záměrně vyjel později, aby přebral v Hradci pasažéry lince P-Transportu, která do Prahy jede v 11.20. Doufám, že to tak není I kdyby bylo, měl jediné štěstí, že P-Transport byl taky trochu zpožděný, protože jinak by to dopadlo opačně (P-transport přijel na nástupiště zrovna, když jsme my odjížděli). Naopak trasa HK-PHA se dá jet za 1h 10min, zatímco v JŘ máte o 10 minut víc. Cestou z Prahy to obyčejně vypadá tak, že řidič jede trochu volněji, takže v HK je za 1h 15 min., a zbylých 5 minut počká. Možná by to chtělo dát do JŘ nějaký vyrovnávkový čas v HK a víc času na trasu TU-HK, naopak by se to dalo ubrat z úseku na Prahu.
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 670
Registrován: 8-2005


Odesláno Čtvrtek, 30. srpna 2007 - 19:39:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jenda z HK:těch 20 minut nabral,protože byli problemy se strojkem.Takže se přistavilo později v TU a řidič vypisoval přijmové doklady.Strojek se rozchodil až v Jaroměři.Myslím,že normální to není - problémy byli jen o prázdninách kdy se předělávali části silnic na trase TU-HK a byli objíždky.Také když byl v Trutnově festival Open Air,protože byli busy uplně narvaný a ještě ucpanej Trutnov.Do HK jezdím docela často a většinou se přijíždí +/- 2minuty.Jelikož na 690101 jsou 2 páry do HK tak je tam pro nás čas dost důležitej - nejrychlejší spoj Osnada to jezdí taky za 50 minut.
10.6.2007 vstupuje TAD do linkové dopravy:
690 101 Trutnov-Jaroměř-Hradec Králové-Praha
690 102 Trutnov-Nová Paka-Jičín-Praha
více na www.tad.cz
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 430
Registrován: 8-2005


Odesláno Čtvrtek, 30. srpna 2007 - 23:12:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Max. ale čas na trase HK-PHA Černý Most 1h 20min máte celkem dlouhej souhlasím s Jendou, že by se to dalo stihnout za 1h 10min. Asi před čtyřmi roky sem jel jednou do Prahy s CDS Náchod a řidič to na Florenc! stihl za 1h 25min.. Neplánujete časem, že byste jezdili až na Florenc??
Web o SimTr

Karosa 900 and Škoda 14Tr/15Tr is forever =)
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 671
Registrován: 8-2005


Odesláno Pátek, 31. srpna 2007 - 08:35:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Kuba:ještě to do změn JŘ promyslíme,ale jak říkám na 690101 je 1x praha,ale 2x za den samostatnej Hradec a tam je pro nás ten čas důležitej.A ono když je kolikrát u Libišan zácpa tak by se tam taky nabíralo zpoždění.Jinak Florenc neplánujeme - ČM je blíž a je levnější, motání po Praze by zabíralo moc času.A přestup na metro je tam podle mě pohodlný.
10.6.2007 vstupuje TAD do linkové dopravy:
690 101 Trutnov-Jaroměř-Hradec Králové-Praha
690 102 Trutnov-Nová Paka-Jičín-Praha
více na www.tad.cz
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 431
Registrován: 8-2005


Odesláno Pátek, 31. srpna 2007 - 08:54:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Max: přestup na metro je na černým mostě sice celkem pohodlný ale myslim si, že jsou lidi jezdit na Florenc zvyklí a že by jezdilo víc lidí a to hlavně z Prahy... Z Florence jezdí do HK víc autobusů než z Černýho mostu odkud jezdíte do HK jen vy a Connex Morava a tak jezdí z Florence protože maj jistotu, že jim tam v případě když jim ujede bus kterým plánovali jet, pojede jinej...
Web o SimTr

Karosa 900 and Škoda 14Tr/15Tr is forever =)
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 432
Registrován: 8-2005


Odesláno Pátek, 31. srpna 2007 - 12:53:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Maxi, nezapomněls na něco ? Teď zrovna na nádraží v HK u Čezu stojí jedna vaše Setra 415 GT-HD. Fotku tentokrát nečekej protože jsem o tom nevěděl tak sem si sebou nevzal foťák...
Web o SimTr

Karosa 900 and Škoda 14Tr/15Tr is forever =)
Marmar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 76
Registrován: 11-2006


Odesláno Pátek, 31. srpna 2007 - 21:25:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Máte někdo vyfocený mikrobus co provozuje CDS Náchod a jezdí MHD Náchod ? Sice jsem z Náchoda , ale vždy když kolem mě jel , tak jsem neměl foťák . Díky
doprava.yc.cz Stránky o dopravě. Především o pardubické MHD
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 673
Registrován: 8-2005


Odesláno Pátek, 31. srpna 2007 - 22:12:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kuba: s tim florencem to fakt neni reálný - my jezdíme celou trasu - tzn. že máme zákazníky hlavně z Trutnova a Osnado i ČSAD SČ jezdí na ČM.Na trase HK-PHA jsem si ani nedělali moc velké naděje,protože frekvence spoju je tam dost vysoká.Takže to,že s námí jezdí cestující i v tomto úseku je příjemné překvapení a většina ikdyž se zeptají na Florenc - řidič jim řekne,že jede na ČM tak s námi jedou.A už i zpět do HK se postupně lidi učí chodit na ČM.Taky by nám zajíždění na Florenc nabouralo celej ten řád - už ted řidič přijede projde bus a za chvilku muže zase přistavit.
A ještě jedna dnešní zkušenost,jak jsem se bavili o časech TU-HK,HK-PHA.Bus nabral zpoždění na téhle trase na konci dálnice a sjížděl ho cestou do TU.Naopak večer jsem jel do a z HK a příjezd 2 minuty před.Při dnešní dopravě je to na delších linkách těžké určit nějaký přiměřený čas.
Ani mě to nějak nenapadlo to byla 2H9 7878.Odjížděla společně s karosou v 11:45 z TU.

Každopádně díky tobě i Jendovi za všechny podněty a v prosinci se uvidí,jak dál.
10.6.2007 vstupuje TAD do linkové dopravy:
690 101 Trutnov-Jaroměř-Hradec Králové-Praha
690 102 Trutnov-Nová Paka-Jičín-Praha
více na www.tad.cz
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 539
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 01. září 2007 - 01:11:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Max:dneska jsem jednu Vaší Karosu potkal (pátek okolo 17:30) v ČB, já jeltak jsem .Moc pěkná a čistá.

(Příspěvek byl editován uživatelem Mirbusak.)
Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 675
Registrován: 8-2005


Odesláno Sobota, 01. září 2007 - 12:52:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirbusak: to byla TUA 34-44 a jela do Chorvatska
10.6.2007 vstupuje TAD do linkové dopravy:
690 101 Trutnov-Jaroměř-Hradec Králové-Praha
690 102 Trutnov-Nová Paka-Jičín-Praha
více na www.tad.cz
kdybyste náhodou někdy vyfotili nějakej z autobusů TAD tak mi prosím pošlete fotky na mejl(Mic.halB@seznam.cz)

ICQ:276-583-029
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 35686
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 02. září 2007 - 00:47:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Maxwilien:
Mohl bys prosím změnšit svůj podpis? Ta současná verze navíc už trochu dost zavání reklamou a to by se nemuselo některým kolegům líbit (viz https://www.k-report.net/inzerce.htm)...
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 680
Registrován: 8-2005


Odesláno Neděle, 02. září 2007 - 10:29:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MZ: tak to se omlouvám, hotovo
ICQ:276-583-029
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 35699
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 02. září 2007 - 11:31:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Díky, nic se nestalo (ale mohlo). Takhle je to sice víc než dost zkrácené (žádost o fotky by vůbec nevadila), ale lepší než naopak a řešit pak zbytečné problémy.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7305
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 02. září 2007 - 14:45:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Maxwilien: Jeden z vašich autobusů byl dnes pozorován v Pardubicích, foto nemám, byl moc rychlej.

Martin_zlivský: Divím se, že to řešíš až teď, tenhle podpis tam byl snad už dva měsíce.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Martin_zlivský
Moderátor

Číslo příspěvku: 35712
Registrován: 4-2003


Odesláno Neděle, 02. září 2007 - 15:06:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nemůžu vidět všechno, pročítám to tu jen letmo, některá témata vůbec. (A bude lepší se v tom už nevrtat.)

PS:
Ty bys tam jeden enter mohl vynechat taky, když už jsme u toho. :-)
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7309
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 02. září 2007 - 18:46:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já ten podpis nejspíš změním celej, tohle už mi tam straší moc dlouho. A už asi i vím, co tam dám, ale to až po začátku semestru
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 681
Registrován: 8-2005


Odesláno Neděle, 02. září 2007 - 20:16:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

CDSesí 700:
 
 
 
ICQ:276-583-029
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 682
Registrován: 8-2005


Odesláno Pondělí, 03. září 2007 - 14:57:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nová reklama na JCH 59-91 a záložní kloubice:
 
 
 
ICQ:276-583-029
Repelend
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 852
Registrován: 10-2004


Odesláno Pondělí, 03. září 2007 - 18:36:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Existuje ještě dopravce AP Tour Nový Bydžov? V roce 2003 jsem fotil tenhle atmosférák na lince Nový Bydžov - Hradec Králové. Pro pořádek SPZ byla HKA 49-44.
 
 
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7311
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 03. září 2007 - 19:26:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AP Tour stále existuje, mají různé 734/735/736 (vč. C734 ex ČAS Znojmo), jednu C934, jednu C935, jednoho Axera a jednoho Crosswaye. Tenhle atmosférák ale vůbec neznám, takže nejspíš nepřežil rok 2003/04. Další atmos (KO 80-71) skončil někdy v roce 2005.

Jezdí tyhle linky:
610061 Hradec Králové-Libčany-Babice-Nový Bydžov
610230 Hradec Králové-Mokrovousy-Suchá-Králíky-Nový Bydžov
650160 Přelouč-Sopřeč-Rohovládová Bělá-Pardubice
650640 Pardubice-Lázně Bohdaneč-Rohovládová Bělá-Chlumec nad Cidlinou-Nový Bydžov
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1209
Registrován: 7-2006


Odesláno Pondělí, 03. září 2007 - 19:42:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

mám otázku k těm fotkám od repelenda-tedy k té 1. neví te co je ta za karosu LC 730 za tím atmosem pod nápisem ČMPK ??díky
www.autobusovenadrazi.wbs.cz
http://fedos.rajce.idnes.cz/

icq:241-647-938
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3022
Registrován: 4-2006


Odesláno Pondělí, 03. září 2007 - 19:43:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jo jo potvrzuji AP tour stále jezdí.Jinak tuhle žluto-bílou jsem v HK vídal a jednou jsem s ní jel do Všestar.
A Martine nemají ještě nějakou Oazu?jezdívali s ní linku do Litvy nebo tam někam.Už jí asi nejezdí.
ad Max docela pěkná reklama akorát mohli něco plácnouct na čelo a do barvy dát i nárazník .to by pak nemělo chybu
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Překvapení od září 2007 u ČSAD Semily
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7312
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 04. září 2007 - 01:47:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nějakou zahraniční linku oni měli, to máš pravdu, snad bych někde vyhrabal i jízdní řád, ale já jsem Oasu nejspíš nikdy nepotkal. Na lince 650640 do Pardubic jezdí denně tři autobusy (v neděli jeden) a na 650160 vídám v Pcích jen jeden autobus (stejný vůz ráno i odpoledne), přičemž se nedá mluvit o žádném pravidelném výskytu, každý den je pro mě malým překvapením, co ten den přijede. Některé vozy patří v Pardubicích ke stálému inventáři, ale třeba karosu C 934 vídám jen minimálně a Crossway s Axerem jezdí jen tehdy, když se pro ně nenajde žádná prestižnější práce, zájezd a tak. Třeba toho Crosswaye jsem prvně potkal jako posilu na lince Student Agency na Florenci.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3026
Registrován: 4-2006


Odesláno Úterý, 04. září 2007 - 12:12:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jelikož JŘ jsou moje hobby přidám i toto
Byla to linka Praha - Warszawa - Kaunas -Riga 000079
jezdila v pátek v 10.00 z Florence (HK 12.00) a do Rigy dorazila v sobotu ve 13.30
Zpět jela z Rigy v neděli v 6.00 (HK 7.15) a na Florenc dorazila v pondělí v 9.10
P.S. délka linky byla 1418km
A právě tam jsem vídal tuším nějakou tu Oazu.
A jinak ten Axer jezdí linky z HK poměrně často.crossway jsem tam ještě nepotkal
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Překvapení od září 2007 u ČSAD Semily
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7314
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 04. září 2007 - 14:42:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak to máš asi větší štěstí, než já, já potkal Axera v Pardubicích od dubna do června třikrát, 24.4., 6.6. a 7.6. Crossway se tu podle mých pozorování poprvé objevil až o prázdninách, viděl jsem ho asi dvakrát během srpna, poprvé jsem ho ale fotil už někdy v květnu na Florenci, řidič tehdy říkal, že ten autobus je starej 14 dní.

A jinak pro detailisty seznam vozů AP Touru:

1H8 5766 Axer
1H8 6162 C 734 zelená
1H8 6163 C 734
3H3 4383 Crossway
HKA 24 90 LC 735
HKA 43 47 C 734
HKN 83 18 C 734
HKN 86 30 C 934
HKP 59 50 C 935
HKA 85 01
vyřazené:
AP 49 39 C 734
KO 80 71 C 734 (atmos)
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 683
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 04. září 2007 - 16:44:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Reklama na Tesco:
 
ICQ:276-583-029
Prgy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 377
Registrován: 5-2003


Odesláno Úterý, 04. září 2007 - 17:11:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AP-49-39 vyřazenej asi není, protože jsem ho viděl v sobotu v Novým Bydžově.
www.mhdvmb.wz.cz fotogalerie MHD v severovýchodních čechách
ICQ 195466589
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7316
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 04. září 2007 - 20:35:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Prgy: Aha, tak to se mi asi jen vyhýbá Ale od dubna jsem ho určitě v Pcích nepotkal.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Marmar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 80
Registrován: 11-2006


Odesláno Středa, 05. září 2007 - 07:13:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Není náhodou někdo z vás zde diskutujícíh z Náchoda nebo okolí ?
doprava.yc.cz Stránky o dopravě. Především o pardubické MHD
Marmar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 81
Registrován: 11-2006


Odesláno Středa, 05. září 2007 - 07:15:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1: Kudy jezdí ta do Warszavy přes Náchod ?
doprava.yc.cz Stránky o dopravě. Především o pardubické MHD
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7320
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 05. září 2007 - 12:47:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ta linka do Varšavy už nejezdí. Mimochodem, doporučil bych ti stránku http://portal.idos.cz/Search.aspx?c=7&mi=2 , tam si můžeš zkusit vyhledat všechny informace typu "který dopravce jezdí přes Náchod, které linky provozuje firma XY" apod. Z mezinárodních linek jezdí přes Náchod třeba http://portal.idos.cz/Data/pdf/L000309_070701_61192.pdf.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Marmar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 82
Registrován: 11-2006


Odesláno Středa, 05. září 2007 - 19:11:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Díky , já bych si chtěl vyfotit nějaké "exotické" autobusy. (tuhle linku jsem tu už hodněkrát zahlídl , ale foto se pokusím brzo dodat)

(Příspěvek byl editován uživatelem marmar.)
doprava.yc.cz Stránky o dopravě. Především o pardubické MHD
Kuzl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 83
Registrován: 9-2006


Odesláno Čtvrtek, 06. září 2007 - 14:29:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Marmar:jo
C734.1340
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 976
Registrován: 12-2005


Odesláno Čtvrtek, 06. září 2007 - 19:54:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ap tour:S AP 49-39 sem jel před 14 dněma na lince 650640.Až se dostanu domů dám sem jejich seznam vyřazených a současných vozů.
1000.příspěvek se blíží
Zlatovánek=nejlepší dopravce v ČR


Nový Sor BN9,5 na MHD Litomyšl
Marmar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 84
Registrován: 11-2006


Odesláno Čtvrtek, 06. září 2007 - 21:42:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

KUZL: co jo?
doprava.yc.cz Stránky o dopravě. Především o pardubické MHD
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 443
Registrován: 8-2005


Odesláno Pátek, 07. září 2007 - 12:25:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

k AP Touru: atmos KO 80-71 musel být vyřazen někdy minulý rok protože jsem ho naposledy fotil 20.3.06 na lince 610061 a ne v roce 2005. Pak měli ještě atmos LC736 (nebo LC735 ale měla na střeše vzadu ty větráky takže spíš 736) SPZtky AS 87-78. Nebyla ani moc rezatá. Bílá s vzadu modrými pruhy. Naposledy jsem ji fotil 16.3.06 v HK pak jsem ji ještě párkrát viděl a teď už dlouhou dobu ne takže ji asi vyřadili.
Web o SimTr

Karosa 900 and Škoda 14Tr/15Tr is forever =)
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 980
Registrován: 12-2005


Odesláno Pátek, 07. září 2007 - 18:34:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dále mělo AP tour,3 Karosy C734 PUA 83-38,HKB 08-20 a ještě nějakou s Hradeckou značkou.Potom sem u této spol. viděl ještě 2 zájezdivé busy Volvo B10 a Mercedes Tourismo.
1000.příspěvek se blíží
Zlatovánek=nejlepší dopravce v ČR


Nový Sor BN9,5 na MHD Litomyšl
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7336
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 07. září 2007 - 21:20:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kuba_j: Já mluvím o posledním mnou zaznamenaném výskytu, což ovšem nemusí nic znamenat. Pokud jsi schopen datum vyřazení upřesnit, tím lépe. Asi mi dáte všichni za pravdu, že vyřazení autobusu jsme schopni zjistit podstatně obtížněji, než nákup nového. Mmch. Crossway dnes jezdil Chlumec - Pce.

Tu AS 87-78 si vybavuju taky a 83-38 je mi taky nějak povědomé číslo.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Jenda_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1968
Registrován: 4-2003


Odesláno Pátek, 07. září 2007 - 22:00:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

švarc: To Tourismo snad ještě mají. Stává v HK v areálu firmy Petrof...
Maxwilien
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 687
Registrován: 8-2005


Odesláno Neděle, 09. září 2007 - 11:36:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak Jan Janota trochu změnil firemní image - přestříkal toho svýho veterána a zezadu je reklama na autocamp Kateřina:
 
 
Omlouvám se za kvalitu první fotky,ale lepší nemám.
ICQ:276-583-029
SIM
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.141.0.146
Odesláno Pondělí, 10. září 2007 - 09:19:20   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to maxwilien: tak jsem uz po nekolikaty jel vasi linkou z hradce do prahy a musim rict, ze naplnujete vase logo "pohoda na cestach"... mam jen par pripominek :-)

vzdycky kdyz jsem jel do prahy tak bus prijel do hradce pozde. nekdy o dve minuty, nekdy o pet, ale myslim si ,ze to nedela dobry jmeno firme.

navrhoval bych spis, aby jste v pristim JR naplanovali v hradci tak 10 minut prestavku. z vlastni zkusenosti vim, ze pokud je bus pristaven driv, tak jim jede i vic lidi. lidi jedoucich do prahy je v hradci dost, jde jen o to, kdo je urve. pri vasem sobotnim spoji vam treba lidi bere o pet minut jedouci connex morava... vim, ze treba cdska jezdi casto prazdna, protoze hnedka jak prijede tak zase odjede, kdezto treba csad ou ma v hradci tak ctvrthodinovy pauzy a tak pobere docela dost lidi. to je jen takovej muj poznatek...

jinak chvalim rozdavani vasich jizdnich radu k jizdence. privital bych treba i pusteny radio do repraku v buse - obcas jedu orlobusem pha - jesenik a je to prijemny zpestreni jizdy...

ale celkove jsem spokojenej a vase sluzby opet vyuziju.
Kuzl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 84
Registrován: 9-2006


Odesláno Pondělí, 10. září 2007 - 09:30:03   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Marmar:no jako ze jsem z okoli nachoda...
C734.1340

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace