K-report
 

Archiv do 19.února 2007 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Connex / Veolia Transport » Staré archivy » Archiv do 19.února 2007 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Aresák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 56
Registrován: 1-2007


Odesláno Sobota, 20. ledna 2007 - 00:20:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V Ostravě je jen jedna
 
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 726
Registrován: 8-2005


Odesláno Sobota, 20. ledna 2007 - 08:53:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aresák já nevím jestli jsem viděl dobře nebo blbě ale měla dveře uprostřed
ICQ: 225 075 034 - kdo chce at se ozve:o)))))))
e-mail:SnejdrlaJenda@seznam.cz
řada 950 and jakýkoliv atmos forever:o)))))))))

Nenič mne sloužím všem!!!!!!!!!!!!!
Aresák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 58
Registrován: 1-2007


Odesláno Sobota, 20. ledna 2007 - 10:47:27   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já myslel LC sorry, jinak v Ově jsou dvě C 735.1031 r.z. OVC-10-36 a OVC-10-37 docela dobré vozy. čtyřkvalt s půlkama, ale dá se to tam ládovat jak se komu zlíbí.
 
 
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 730
Registrován: 8-2005


Odesláno Sobota, 20. ledna 2007 - 11:25:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aresák díky jsou to fain vozy už jenom od pohledu u nás v NJ byla OVC 1037 jinak máš fain fotky moc hezké
ICQ: 225 075 034 - kdo chce at se ozve:o)))))))
e-mail:SnejdrlaJenda@seznam.cz
řada 950 and jakýkoliv atmos forever:o)))))))))

Nenič mne sloužím všem!!!!!!!!!!!!!
Fma_0526
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 827
Registrován: 11-2004


Odesláno Sobota, 20. ledna 2007 - 11:34:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Co se týká C 735 přidám OVC 75-28 a OVC 75-29 z roku 1995. Trošičku se mi to ale nezdá, nejsou to druhá čísla?
Co se OVC 69-27, tak tu znám od r. 2003 již v Connexím.
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1145
Registrován: 4-2006


Odesláno Sobota, 20. ledna 2007 - 11:45:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Aresák a nepamatuješ která ta z c jezdila Vrchlabí (původně byla fialová)jezdil s ní řidič H.....????
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Aresák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 60
Registrován: 1-2007


Odesláno Sobota, 20. ledna 2007 - 12:33:53   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zas takový pamětník nejsem, ale zjistím. a dík
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 546
Registrován: 12-2005


Odesláno Sobota, 20. ledna 2007 - 12:50:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak Ovc 75-29 jezdí linku Jeseník-Jihlava nebo aspoň jezdil.Několikrát sem ji viděl v Poličce.
Zlatovánek=nejlepší dopravce v ČR

www.zlatovanek.cz
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1147
Registrován: 4-2006


Odesláno Sobota, 20. ledna 2007 - 15:06:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Aresák jinak ten řidič jezdí ve Vrchlabí u Kadu a snad stále bydlí na Ostravsku pokud se nepřestěhoval.Jméno znám ale tady ho psát nechci.iniciály má V.H.je to takovej slušnej řidič rád si popovídá i s cestujícími.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1148
Registrován: 4-2006


Odesláno Sobota, 20. ledna 2007 - 15:08:59   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

P.S. tipuju to na tu druhou focenou ve dne,ale už jsou po go tak je to těžko rozeznat.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Prgy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 322
Registrován: 5-2003


Odesláno Pondělí, 22. ledna 2007 - 06:14:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak tady je ta C934E z Jičína.
 
www.mhdvmb.wz.cz fotogalerie MHD v severovýchodních čechách
ICQ 195466589
Mirek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1310
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 22. ledna 2007 - 10:02:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ostravské C735 z roku 1994 OVC 10-36 a OVC 10-37 pamatuji z nasazení na krkonošské linky. Zda bylo pevně dáno, která jezdila OVA-Pec a která OVA-Špindl to už nevím. V té době byly obě s fialovým širokým pruhem pod oknem. Když pak přestalo ČSAD jezdit Pec, tak se na Špindlu snad objevovaly různě střídané i obě. Jedna pak začala vcelku pravidelně jezdit Ova-Brno.

Jesenické jsou z konce roku 1995, nasazeny na začátku roku 1996 společně s dávkou C734.1345 s kulatou zádí. Původně měly SPZ JE 00-04 a JE 00-05 a byly bílé. Ta 05 jezdila Jeseník-Písek, z písecké strany byla nasazována taky C735 s reklamou na Platan Protivín. Nyní se jezdí jen do H.B. (Jihlavy).
Obě přečíslovány při hromadném šrotování původních SPZ na Šumpersku/Jesenicku v roce 2001 a nyní vozí již zmiňované OVC 7528 a 7529.
 
 
 
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1163
Registrován: 4-2006


Odesláno Pondělí, 22. ledna 2007 - 13:46:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Mirek moje tehdejší poznatky hovoří že jezdila většinou pořád ta samá.(podle vyšlechtění interieru) a se stejným řidičem.Bohužel jak píšeš obě byli fialové.
Škoda že Connex přestal tuto linku do Vrchlabí jezdit.Jinak linka končila ve Vrchlabí už za ježdění Connexu tedy spíš ČSAD Ostrava.Kdysi dříve jezdila do Š.M.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Mirek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1314
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 22. ledna 2007 - 15:34:02   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1: jak jsem psal, fakt nevím, která kam jezdila. Pletly se mi. Ty linky se mi líbily, ale cestujících ubývalo a obdivuji KAD, že ještě pořád drží alespoň to Vrchlabí.
Osnado pak chvilku samo jezdilo (Pec) Trutnov - OVA, ale pak to dělali jednou za rok a teď už nic.
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1165
Registrován: 4-2006


Odesláno Pondělí, 22. ledna 2007 - 16:33:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AD Mirek no Kad to drží a myslím že toho zas tak nelituje.obsazenost není tak nejhorší,aspoň do Olomouce co jsem měl možnost sledovat.Je fakt že někdy to není nic moc ale zejména Po,Pá Ne se z Vrchlabí do HK i stojí.Pak je to do Svitav horší neb je tam velká nabídka.Pak se to zlepší směr Třebová až Olomouc.Dál jsem nebyl tak nevím.
Ten Osnado byl nanic,jezdil ve špatnou dobu z TU ve 12 to nebyl dobrej čas.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Mirek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1315
Registrován: 5-2002


Odesláno Pondělí, 22. ledna 2007 - 16:44:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1: Tak, co já jsem jel s KADem na této lince, (různé úseky SY-OL) tak to vždy bohužel spíše supluje "dopravní obslužnost", ale proč ne. Jinak to asi jakžtakž životaschopné bude.

S tou Pecí je pravda, že čas na Ostravu byl ne zrovna nejlepší. Ono to vycházelo asi z jakési prvotní představy, že plno turistů pojede z Pece a ti nebudou brzo vstávat, ale musí se odubytovat,...
Zase na druhou stranu ten večerní příjezd do OL a OV nebyl špatný - hlavně třeba pátky a neděle. Kdeže ty spoje jsou.
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1169
Registrován: 4-2006


Odesláno Pondělí, 22. ledna 2007 - 17:02:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

bohužel jsou víš kde.
Jinak spousta dálkových linek supluje obslužnost,některé z toho žijí dost významě.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Xxichtyl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1016
Registrován: 10-2003


Odesláno Pondělí, 22. ledna 2007 - 21:01:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aresák: proč se mi zdá že ta C735 je focena v Šulkách????
KAROSA IRISBUS ARES 15M - první pořádný autobus na linkách ODIS
Kdo nežije na prajzské..nikdy nezažil klid, pohodu a mír!
http://www.mds.spsei.cz
Aresák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 78
Registrován: 1-2007


Odesláno Pondělí, 22. ledna 2007 - 21:17:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To není sen. To je fakt. Jelikož zdechnul B 741 a já měl jezdit za něj, tak jsem mu dal moje auto a já si vzal něco extra a lidem jsem říkal že to mají jako přípravu na Ares
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2494
Registrován: 5-2003


Odesláno Pondělí, 22. ledna 2007 - 22:00:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Prgy: Na 95% je to CRI 33-71. Sice CRA 59-56 vypadá úplně stejně, ale dva znaky (držák čelní orientace a bílá nálepka na čelním skle) spíše sedí na tuhle.
 
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
Mhd_přerov__tom
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 71
Registrován: 2-2006


Odesláno Středa, 24. ledna 2007 - 00:21:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nemáte někdo fotku SORu BN 10,5 v connexích barvách?
MHD Přerov : http://mhdprerov.ic.cz
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1237
Registrován: 4-2006


Odesláno Sobota, 27. ledna 2007 - 13:12:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

dneska strávilo asi 10 cestujících noc na Jesenicku.A pak že se nedá nocovat v linkovém autobuse.Měli dost nafty tak si mohli topit.
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 743
Registrován: 8-2005


Odesláno Sobota, 27. ledna 2007 - 13:19:28   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ares1:bližší info nemáš
ICQ: 225 075 034 - kdo chce at se ozve:o)))))))
e-mail:SnejdrlaJenda@seznam.cz
řada 950 and jakýkoliv atmos forever:o)))))))))

Nenič mne sloužím všem!!!!!!!!!!!!!
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1242
Registrován: 4-2006


Odesláno Sobota, 27. ledna 2007 - 13:54:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

podrobnosti na http://www.atlas.cz
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2506
Registrován: 5-2003


Odesláno Sobota, 27. ledna 2007 - 17:07:51   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nepřišla ta Sorka o něco?
 
 
Tramvaj T3R.LF - výsměch tvůrcům TéTrojky.
C744 a B741 forever.
ICQ 259-744-651
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1248
Registrován: 4-2006


Odesláno Sobota, 27. ledna 2007 - 17:28:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jpribil o něco přišla ale něco i získala
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Locutus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1771
Registrován: 5-2004


Odesláno Sobota, 27. ledna 2007 - 19:24:38   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To nocování jim nezávidím,ale když je člověk totálně unavený tak se vyspí,já bych chrněl v zadu ,tam se můžu natáhnout.
Mě by jen zajímalo kde pak soudruzi ze Solarisu udělaly chybu?
V tom,že místo lžiček začali vyrábět trolejbusy.

PŘES 690 FOTOGRAFIÍ OPAVSKÝCH VOZŮ http://www.mhdopava.ic.cz/
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 109
Registrován: 5-2005


Odesláno Sobota, 27. ledna 2007 - 19:50:11   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Když byla ta vichřice minulý čtvrtek, tak bus ve 21,45 z ČB do NH, přijel do N.Hradů v 01,00 a spoj ve 22,40 stejným směrem přijel do Hradů ve 4,00 takže to se stává....
Mirek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1326
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 31. ledna 2007 - 11:03:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

CM zvyšuje nepatrně ceny na čtyřech dálkových linkách, které musí přes mýtné brány. Jen si tak říkám, že na to doplácí i cestující, kteří nevyužijí dálniční úseky. Třeba z JE do OL.
http://www.connex.cz/ConnexTemplates/NewsPage____22797.aspx
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5701
Registrován: 1-2005


Odesláno Pondělí, 05. února 2007 - 18:44:19   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jezdí ještě na 910122 M-B O 303 OVB 77-73? Dnes jsem jel s jeho bratříčkem OVB 79-09, a mám takový dojem, že jsem původní kmenový stroj už dlouho neviděl
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 756
Registrován: 8-2005


Odesláno Pondělí, 05. února 2007 - 20:37:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

77 73 jsem taky dlouho neviděl.
Jinak "šumperská" C954E je stále mimo jezdí stále Axer 2T7 4653 zajímalo by mě jestli ju budou opravovat?Protože na dílně taky není
A ještě v NJ se dějou věci všechny axery jsou v provozu 2T7 4653 (930 201) 2T7 4651(880 622 NJ-Mořkov-NJ, 880 610 NJ-OVA ad.) 3T2 xx xx (880 617 NJ-Hodslavice, 880 688 Hodslavice- NJ a pak 880 620 NJ-Odry)
ICQ: 225 075 034 - kdo chce at se ozve:o)))))))
e-mail:SnejdrlaJenda@seznam.cz
řada 950 and jakýkoliv atmos forever:o)))))))))

Nenič mne sloužím všem!!!!!!!!!!!!!
Karosa žije dál!!!!!!!!!
Mirek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1333
Registrován: 5-2002


Odesláno Úterý, 06. února 2007 - 08:58:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

OVB 7773 jsem viděl v Brně na konci listopadu. Od té doby ne, avšak ani nic jiného na tom spoji, takže nevím, jak na tom je.

Ten třetí Axer je který? 3T2 7587, nebo 7588?
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5719
Registrován: 1-2005


Odesláno Úterý, 06. února 2007 - 13:38:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, zhruba od konce listopadu se na tom spoji objevovala i Karosa HD 12, tak to vypadá na nějaké větší onemocnění
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 757
Registrován: 8-2005


Odesláno Úterý, 06. února 2007 - 15:59:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mirku myslím že 7587 ale jistej si nejsem

Jinak ta HD 12 je celkem často vidět u Krytého bazén v NJ někdy se tam obejví i LC936 OVC 5853
ICQ: 225 075 034 - kdo chce at se ozve:o)))))))
e-mail:SnejdrlaJenda@seznam.cz
řada 950 and jakýkoliv atmos forever:o)))))))))

Nenič mne sloužím všem!!!!!!!!!!!!!
Karosa žije dál!!!!!!!!!
Mirek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1335
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 07. února 2007 - 08:35:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dovolím si krátce shrnout, jaké novinky jsme mohli zaznamenat v roce 2006 u Connexu Moravu a nyní už i oficiálněji co nás čeká letos.

Kromě klasických dodávek SORů C10,5 (zhruba přes 20 ks) a C12 (asi 14 ks), se objevilo i šest SORů koncepce BN12, jeden LH12 (Olomouc-Bremen) a jeden B10,5 (Přerov). Z Vysokého Mýta pak jedna B952E (ta je snad někde v Ostravě) a čtyři Aresy 15 a poslední dva Axery.

Letos lze očekávat na základě výsledků výb. řízení zhruba 23 SORů C10,5, 14x C12, 8x xN12, 1x BN10,5 (Přerov) a 2x EKOBUS do Jeseníku. Na dálkové linky pak náhradu za dosud nakupované Axery budou opět tvořit v počtu 5 kusů vozy z Mýta (asi Arway). A pravděpodobně podle finanční situace :-) ještě něco navíc.
První C10,5 by se mohly objevit již tento měsíc a Irisbusy během března/dubna. Jeden Irisbus má přijít i do CVČ.

A dle informací z webu CM bude ještě (spíše v druhé polovině roku) navíc dodávka tří větších vozidel (Cway 15?, SOR CN18?) v oblasti Olomouckého kraje.

(Příspěvek byl editován uživatelem mirek.)
Aresák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 109
Registrován: 1-2007


Odesláno Středa, 07. února 2007 - 17:20:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V Ostravě není B 952 ani jedna jen poslední B 732 která letos doklepává
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 760
Registrován: 8-2005


Odesláno Středa, 07. února 2007 - 17:40:52   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mám dotaz kam se poděly novojičínské Many SL222???
A ještě se chci zeptat je v ostravě ještě ta LC936 na boku má Fischer airport express???Nebo má už jinej nátěr??
ICQ: 225 075 034 - kdo chce at se ozve:o)))))))
e-mail:SnejdrlaJenda@seznam.cz
řada 950 and jakýkoliv atmos forever:o)))))))))

Nenič mne sloužím všem!!!!!!!!!!!!!
Karosa žije dál!!!!!!!!!
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5737
Registrován: 1-2005


Odesláno Středa, 07. února 2007 - 18:55:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevím, jaké období myslíš, ale nějaké MANASy s novojičínskou SPZ jezdí na Přerovsku a Olomoucku
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 762
Registrován: 8-2005


Odesláno Středa, 07. února 2007 - 19:19:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bobyk: jedná se o vozy s RZ začínající NJK a jezdily u nás ještě za éry ČSAD Bus Ostrava a.s. ale moc dlouho se tu neohřály
ICQ: 225 075 034 - kdo chce at se ozve:o)))))))
e-mail:SnejdrlaJenda@seznam.cz
řada 950 and jakýkoliv atmos forever:o)))))))))

Nenič mne sloužím všem!!!!!!!!!!!!!
Karosa žije dál!!!!!!!!!
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5740
Registrován: 1-2005


Odesláno Středa, 07. února 2007 - 20:18:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ano, to jsou ty výše uvedené v PR a OL. Jestli ještě někde, to nechám na posouzení odborníků, já jsem je viděl tady (tam) a možná ještě v Ostravě
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3316
Registrován: 5-2002


Odesláno Středa, 07. února 2007 - 20:34:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

MANAS NJK15-37 jezdi v Olomouci.
Také tu jezdí OSC53-32.
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754,
Karosa C734.00 odkaz1, odkaz2
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 763
Registrován: 8-2005


Odesláno Středa, 07. února 2007 - 20:49:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bart and Bobyk: díky moc
ICQ: 225 075 034 - kdo chce at se ozve:o)))))))
e-mail:SnejdrlaJenda@seznam.cz
řada 950 and jakýkoliv atmos forever:o)))))))))

Nenič mne sloužím všem!!!!!!!!!!!!!
Karosa žije dál!!!!!!!!!
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5743
Registrován: 1-2005


Odesláno Středa, 07. února 2007 - 20:59:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tady jsou ještě fotky:

 
 
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Bobyk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5747
Registrován: 1-2005


Odesláno Středa, 07. února 2007 - 22:54:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Je to exCVČ, co koncem 90. let jezdila Pardubice - Brno?

http://www.tipcar.cz/a_cfoto.php?foto=08880597_3.jpg&amb=E&volvo=0888
ICQ: 321725091

Tabulka nejvyšších spatřených RZ
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6209
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 08. února 2007 - 00:10:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ex CVČ je, v lednu 2005 určitě ještě jezdila, potkal jsem jí v Pardubicích, ale tehdy už byla spíš jen záložní.
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Mirek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1336
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 08. února 2007 - 09:04:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

B952E - pokud není v rámci ODISu, tak pak netuším kde jezdí, ale jedna měla být. Snad červenobílá.

V NJ byly asi dva MANasy NJK 15-36 a 15-37. Pak někoho napadlo MANy rozházené po všech oblastech soustředit kvůli údržbě do vybraných filiálek. Zmizely tedy z NJ, z BR a z JE.
Mimochodem NJK 15-37 už je v Connexím nátěru.
 
 
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3321
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 08. února 2007 - 09:31:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já mám v evidenci tyto autobusy Man:
BRA24-68, BRA24-69, JE 19-76, JE 19-77, JE 19-78, JE 19-80, NJK15-37, OLB19-97, OLB19-98, OLB19-99, OLB38-27, OLB38-28, OLB38-29, OLB38-30, OSC25-84, OSC53-32, OVD13-04, OVD13-05, OVD13-06, OVD13-41, OVD13-42, OVX53-57, OVX53-58, PRA34-12, PRA34-13, PRL42-30.
Snad tam není nějaká SPZ navíc
OLB38-27 má novou RZ asi 4T1 5230

(Příspěvek byl editován uživatelem bart.)
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754,
Karosa C734.00 odkaz1, odkaz2
Mirek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1337
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 08. února 2007 - 10:08:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bart: zkusme to dát nějak dohromady
Doplním ještě BRA 24-67, spolu s dalšími dvěma BRA je v oblasti OV;
JE 19-76, JE 19-77, JE 19-78 - oblast SU;
JE 19-80 je přečíslován - nevím ovšem na co, ale odhaduji právě na OSC 25-84 v oblasti PR;
NJK 15-36 - oblast PR (?)
NJK 15-37 - oblast OL

Olomoucké, ostravské a přerovské OK, ovšem mám pocit, že OLB 38-29 už taky není a mohl by to být OSC 53-32.

Tedy ještě mám pocit, že je i OVX 53-56 a OLB 38-26.

(Příspěvek byl editován uživatelem mirek.)

(Příspěvek byl editován uživatelem mirek.)
Bart
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3323
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 08. února 2007 - 13:45:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takže ta RZ je správně 4T1 5320.
MHD na Hané - http://www.mhdnahane.net, ICQ #277-439-754,
Karosa C734.00 odkaz1, odkaz2
Aresák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 115
Registrován: 1-2007


Odesláno Čtvrtek, 08. února 2007 - 16:54:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

provozní oblast Ostrava
BRA-24-67
BRA-24-68
BRA-24-69
OVD-13-04
OVD-13-05
OVD-13-06
OVD-13-41
OVD-13-42
OVX-53-56
OVX-53-57
OVX-53-58

celkem 11

Jinak OVB-77-73 stojí na UANu a jezdí nevím kam.
B 952 E v červeném laku jezdí pod Connex Bus Slezsko 2 ks loni dodány
Mirek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1339
Registrován: 5-2002


Odesláno Čtvrtek, 08. února 2007 - 17:10:46   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

S těmi B952E pro BSL souhlasím, ale podle výsledků výběr.řízení roku 2006 měla jedna být i pro CM. Tak budeme muset hledat jinde (třeba někde v oblasti SU, BR).
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1357
Registrován: 4-2006


Odesláno Čtvrtek, 08. února 2007 - 19:02:29   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Mirek nevíš jaké bude provedení těch Ekobusů pro Jeseník? dík
pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat snažte se me předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Mirek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1340
Registrován: 5-2002


Odesláno Pátek, 09. února 2007 - 08:02:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

SOR CN12.
Autrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 36
Registrován: 11-2006
Odesláno Úterý, 13. února 2007 - 12:14:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nedávno se kdosi (už si nevzpomínám, kde přesně) ptal, jestli ještě stále jezdí LC735 HKA 39-20 CVČ. Dnes ráno spatřena na HK-Špindl, stále v kondici...
Autrans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 37
Registrován: 11-2006
Odesláno Úterý, 13. února 2007 - 14:15:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ójé, kecy v kleci, sice spatřena, ale muselo jít o zájezd. Teď mi došlo, že časová poloha nevychází, leda že by jela -35 min. To by asi z HK do ŠM nezmákla...
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 781
Registrován: 8-2005


Odesláno Čtvrtek, 15. února 2007 - 14:54:49   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Otázka: Koli nových vozů byla zatím dodáno v roce 2007??
a taky otázka na Mirka:myslíš si že se dostane i ARWAY i do NJ????
ICQ: 225 075 034 - kdo chce at se ozve:o)))))))
e-mail:SnejdrlaJenda@seznam.cz
řada 950 and jakýkoliv atmos forever:o)))))))))

Nenič mne sloužím všem!!!!!!!!!!!!!
Karosa žije dál!!!!!!!!!
Honza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 27
Registrován: 6-2005
Odesláno Neděle, 18. února 2007 - 20:40:00   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chtěl bych se zeptat, kolik C741 je v provozu v oblasti Ostrava, zdá se mi, že jich moc ubývá. Na lince 70/72 jsem pražačku B741 viděl poprvé jinak byla jen na 68...
Aresák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 138
Registrován: 1-2007


Odesláno Neděle, 18. února 2007 - 21:08:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Honza: je to B 741.1922 r.v. 1996 r.z. PRA-24-91 ex. MHD v Přerově. Jezdí denní provoz na Píšti(přejezdy na 68a70).
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6312
Registrován: 5-2002


Odesláno Neděle, 18. února 2007 - 21:21:42   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Myslíš C744? Asi snad jen jedna...
Tajemství spokojeného života? Schopnost dokázat se radovat se z toho, co mám a netrápit se kvůli tomu, co nikdy nemohu získat.

(Lin Yutang)
Honza
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 28
Registrován: 6-2005
Odesláno Pondělí, 19. února 2007 - 07:07:18   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jj C 744, pořád se mi pletou ty čísla Právě že na 70 jsem B741 nikdy neviděl, až teď v poslední době... Nj PRA není Praha :-D...

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace