K-report
 

Archiv do 23.duben 2006 Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Hry a simulátory » Virtuální DP » Virtuální DP (VBus) » Archiv do 23.duben 2006 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Temsor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 467
Registrován: 2-2004
Odesláno Pondělí, 17. dubna 2006 - 10:19:16   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zakládám tady disk. skupinu o virtuálních DP (VBus), abychom nezaplácáli místo ve Virtualbusu

(Příspěvek editován uživatelem Temsor duben 17, 2006)
Pochybuji, tedy myslím. Myslím, tedy jsem.
http://prazskamhd.own.cz/
Irisbusák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 29
Registrován: 2-2006
Odesláno Pondělí, 17. dubna 2006 - 10:33:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Temsor:dobrá práce
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 260
Registrován: 8-2005
Odesláno Pondělí, 17. dubna 2006 - 10:34:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

FAIN....ALE TO BUDE MUSET MÍT KAŽDÝ VDP VLASTNÍ MAPU NEBO BUDOU STAČI TY CO JSOU MMNTÁLNĚ K DISPOZICI NA NETU,,,,,,,,,,
ICQ: 225 075 034 - kdo chce at se ozve:o)))))))
e-mail:SnejdrlaJenda@seznam.cz
C954E,LC956 and AXER forever:o)))))))))

Nenič mne sloužím všem!!!!!!!!!!!!!
Pavel_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 169
Registrován: 7-2005
Odesláno Pondělí, 17. dubna 2006 - 10:41:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Axer: Budou muset posloužit ty stavájící, protože pochybuju, že by tady někdo uměl dělat nové mapy.
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 261
Registrován: 8-2005
Odesláno Pondělí, 17. dubna 2006 - 11:59:44   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

PAvel:hmmm taky si myslím ale chtělo by se to domluvit který DP bude mít jakou mapu at nejezdíme všichni na jedné
ICQ: 225 075 034 - kdo chce at se ozve:o)))))))
e-mail:SnejdrlaJenda@seznam.cz
C954E,LC956 and AXER forever:o)))))))))

Nenič mne sloužím všem!!!!!!!!!!!!!
Pavel_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 170
Registrován: 7-2005
Odesláno Pondělí, 17. dubna 2006 - 12:10:32   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Axer: To by bylo nejlepší, ale mně některé mapy nefungují (sekají se) - asi jsou moc náročné...

To já jenom aby na mě nezbyly nějaké ty nefunkční tratě...
Temsor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 470
Registrován: 2-2004
Odesláno Pondělí, 17. dubna 2006 - 12:12:04   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To jo, kdyz tak ja jezdim na mape Swidzi.
Pochybuji, tedy myslím. Myslím, tedy jsem.
http://prazskamhd.own.cz/
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 262
Registrován: 8-2005
Odesláno Pondělí, 17. dubna 2006 - 12:13:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

moje je MIKOWO
ICQ: 225 075 034 - kdo chce at se ozve:o)))))))
e-mail:SnejdrlaJenda@seznam.cz
C954E,LC956 and AXER forever:o)))))))))

Nenič mne sloužím všem!!!!!!!!!!!!!
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 263
Registrován: 8-2005
Odesláno Pondělí, 17. dubna 2006 - 12:16:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pavel:mě se taky některé sekají...........tak si vyber dokud je ještě z čeho vybírat
ICQ: 225 075 034 - kdo chce at se ozve:o)))))))
e-mail:SnejdrlaJenda@seznam.cz
C954E,LC956 and AXER forever:o)))))))))

Nenič mne sloužím všem!!!!!!!!!!!!!
31312
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 28
Registrován: 1-2006
Odesláno Pondělí, 17. dubna 2006 - 12:23:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ja jezdim na I.XI
WWW: Stránky o hre VIRTUAL BUS

E-mail: sadmartin.sad@centrum.cz
Flick007
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 58
Registrován: 1-2006
Odesláno Pondělí, 17. dubna 2006 - 13:14:34   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jak vás tak z dálky pozoruju tak se to tu pěkně rozjíždí, mě se docela zalíbily Tixowice, jinak na karose se stále pozvolna pracuje...
"AJSIKJŮ": 336 612 112
Irisbusák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 30
Registrován: 2-2006
Odesláno Pondělí, 17. dubna 2006 - 14:25:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

moje je Tomaszow nebo jak to je
Temsor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 472
Registrován: 2-2004
Odesláno Pondělí, 17. dubna 2006 - 14:58:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak tady jsou stranky. Líbí se vám?
Pochybuji, tedy myslím. Myslím, tedy jsem.
http://prazskamhd.own.cz/
Temsor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 473
Registrován: 2-2004
Odesláno Pondělí, 17. dubna 2006 - 15:52:43   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak panové potřeboval bych vaše nazvy VDP a můzete již psát cokoliv o vašem VDP.
Pochybuji, tedy myslím. Myslím, tedy jsem.
http://prazskamhd.own.cz/
Jazz_vercetti
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 108
Registrován: 3-2006
Odesláno Pondělí, 17. dubna 2006 - 16:05:22   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Temsor: jo, líbí a vezmu si kolo gdynia_6
ICQ: 266-569-910
Skype: jazz_vercetti
maily: JazzVercetti@seznam.cz; JazzVercetti@centrum.cz; VercettiJazz@seznam.cz a GameParan.JazzVercetti@seznam.cz
Irisbusák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 31
Registrován: 2-2006
Odesláno Pondělí, 17. dubna 2006 - 16:57:39   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Temsor:tak můj název je Dopravní podnik města Chelsea............a ty stránky jsou fakt dobrý
Irisbusák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 32
Registrován: 2-2006
Odesláno Pondělí, 17. dubna 2006 - 17:02:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a tohle je můj nátěr

Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 268
Registrován: 8-2005
Odesláno Pondělí, 17. dubna 2006 - 17:10:15   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Můj název je DPmSJ a.s.-Dopravní podnik města Starého Jičína.........
ICQ: 225 075 034 - kdo chce at se ozve:o)))))))
e-mail:SnejdrlaJenda@seznam.cz
C954E,LC956 and AXER forever:o)))))))))

Nenič mne sloužím všem!!!!!!!!!!!!!
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 269
Registrován: 8-2005
Odesláno Pondělí, 17. dubna 2006 - 17:11:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jj a stránky jsou BEST
ICQ: 225 075 034 - kdo chce at se ozve:o)))))))
e-mail:SnejdrlaJenda@seznam.cz
C954E,LC956 and AXER forever:o)))))))))

Nenič mne sloužím všem!!!!!!!!!!!!!
Temsor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 474
Registrován: 2-2004
Odesláno Pondělí, 17. dubna 2006 - 17:20:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tady pro změnu můj:


Stránky se přesunuli sem
Pochybuji, tedy myslím. Myslím, tedy jsem.
http://prazskamhd.own.cz/
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 270
Registrován: 8-2005
Odesláno Pondělí, 17. dubna 2006 - 18:43:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

TAdy je zatím jenom návrh DPmSJ a.s.


Jinak jsem se chtěl zeptat jakým způsobem se budou vkládat jakékoliv info k danému dp
ICQ: 225 075 034 - kdo chce at se ozve:o)))))))
e-mail:SnejdrlaJenda@seznam.cz
C954E,LC956 and AXER forever:o)))))))))

Nenič mne sloužím všem!!!!!!!!!!!!!
Temsor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 475
Registrován: 2-2004
Odesláno Pondělí, 17. dubna 2006 - 18:48:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Je to tmavý nic tam není vidět.

zatim přes ICQ (328-137-645) nebo e-mail temsor@seznam.cz
Pochybuji, tedy myslím. Myslím, tedy jsem.
http://prazskamhd.own.cz/
Irisbusák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 33
Registrován: 2-2006
Odesláno Pondělí, 17. dubna 2006 - 18:49:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Temsor, Axer:pěkný nátěry
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 407
Registrován: 4-2005
Odesláno Pondělí, 17. dubna 2006 - 19:04:47   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad mapy - já používám I.XI
ad název - změna, bo ve DPM jsou i elektrické trakce. Takže nový název společnosti je Dopravní podnik města Vírov - zkráceně DPmV. Provozuje jak VHD tak MHD. DP Mauriciov nechávám jen na papíře...
V příspěvku je vyjádřen osobní názor autora, mnohdy ověřený, občas také neověřený nebo částečně ověřený...
Nekamenujte mě za něj.

ICQ : 247-365-770
mejl pod nickem :o)
Axer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 271
Registrován: 8-2005
Odesláno Pondělí, 17. dubna 2006 - 19:11:24   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak změna tady je konečný nátěr DPmSJ

ICQ: 225 075 034 - kdo chce at se ozve:o)))))))
e-mail:SnejdrlaJenda@seznam.cz
C954E,LC956 and AXER forever:o)))))))))

Nenič mne sloužím všem!!!!!!!!!!!!!
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 408
Registrován: 4-2005
Odesláno Pondělí, 17. dubna 2006 - 19:35:57   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

unifik DPmV...




(Příspěvek editován uživatelem mauricio duben 17, 2006)
V příspěvku je vyjádřen osobní názor autora, mnohdy ověřený, občas také neověřený nebo částečně ověřený...
Nekamenujte mě za něj.

ICQ : 247-365-770
mejl pod nickem :o)
Irisbusák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 34
Registrován: 2-2006
Odesláno Pondělí, 17. dubna 2006 - 19:59:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Temsor:poslal sem ti něco na mejl o Dopravním podniku města Chelsea
Jazz_vercetti
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 110
Registrován: 3-2006
Odesláno Pondělí, 17. dubna 2006 - 20:18:21   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

moje nátěry už jsou na stránce
ICQ: 266-569-910
Skype: jazz_vercetti
maily: JazzVercetti@seznam.cz; JazzVercetti@centrum.cz; VercettiJazz@seznam.cz a GameParan.JazzVercetti@seznam.cz
Buggy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 100
Registrován: 10-2005
Odesláno Pondělí, 17. dubna 2006 - 20:32:31   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

no mohlo by jezditn víc DP na 1 mapě ale když jinak nedáte tak zatím mi nechte volné ciasne_1* já si to zatim zorganizuju a pak vám to představim , název DS ČMAD (ČeskoMoravskáAutobusováDoprava) E-Mail CMAD@seznam.cz stejně jako v SimTr
Pavel_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 171
Registrován: 7-2005
Odesláno Úterý, 18. dubna 2006 - 14:23:36   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo jo, víc podniků na jedné mapě bych taky bral a taky naopak víc map na jeden podnik.

Jinak já si zamlouvám tu základní mapu 1 (Os. Piaski - Os. Pogodna) a když dovolíte, tak ještě slim. To jsou dvě mapy, na kterých mi zaručeně fungují všechny autobusy, se kterými jezdím.
Buggy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 102
Registrován: 10-2005
Odesláno Úterý, 18. dubna 2006 - 15:17:50   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

dobře tak já si přidám gdyna a když tak taky I.XI a nebylo by špatné taky jako v SimTr víc lidí v 1 DP/DS
Pavel_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 172
Registrován: 7-2005
Odesláno Úterý, 18. dubna 2006 - 15:31:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hlavně aby se víc lidí v jednom DP nehádalo.

Jinak dotaz: Je nějaké omezení počtu vozů v jednom DP?
Temsor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 476
Registrován: 2-2004
Odesláno Úterý, 18. dubna 2006 - 16:30:12   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pavel_h: žádné není můžes mít 1 vůz, nebo až nekolik desítek milionů vozů.
Pochybuji, tedy myslím. Myslím, tedy jsem.
http://prazskamhd.own.cz/
Pavel_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 173
Registrován: 7-2005
Odesláno Úterý, 18. dubna 2006 - 16:40:08   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Super, ale přehánět to radši nebudu:-)

Jinak můj VDP pravděpodobně ponese název:
Dopravní podnik Baťov s.r.o.

Baťov = městská čtvrť mého skutečného města, tedy Otrokovic.
B741
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 97
Registrován: 7-2005
Odesláno Úterý, 18. dubna 2006 - 20:12:14   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak ja se teda přidam a beru mapu Mikowo10

Název podniku?....Dopravní podnik města Kotěhůlky, a.s
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 409
Registrován: 4-2005
Odesláno Úterý, 18. dubna 2006 - 20:14:13   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

kdo všechno má I.XI? tu bych si i já docela bral...
V příspěvku je vyjádřen osobní názor autora, mnohdy ověřený, občas také neověřený nebo částečně ověřený...
Nekamenujte mě za něj.

ICQ : 247-365-770
mejl pod nickem :o)
B741
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 98
Registrován: 7-2005
Odesláno Úterý, 18. dubna 2006 - 20:42:56   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak takhle budou vypadat moje busy
B741
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 99
Registrován: 7-2005
Odesláno Úterý, 18. dubna 2006 - 20:43:37   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

image/bmp
Volvo7000 DPmK.bmp (25.3 k)
Jazz_vercetti
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 113
Registrován: 3-2006
Odesláno Úterý, 18. dubna 2006 - 20:56:33   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

b741: nechci tě nějak kritizovat, ale ten nátěr se mi na tom obrázku zdá stejnej jako ten můj. lookni na obrazy: http://prazskamhd.own.cz/VDP/MnV/index.html
ICQ: 266-569-910
Skype: jazz_vercetti
maily: JazzVercetti@seznam.cz; JazzVercetti@centrum.cz; VercettiJazz@seznam.cz a GameParan.JazzVercetti@seznam.cz
Temsor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 478
Registrován: 2-2004
Odesláno Úterý, 18. dubna 2006 - 21:05:55   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trochu jsem aktualizoval stránky přidal jsem DP Rašice a aktualizoval Coldlinera
Hlavní strana stránek

(Příspěvek editován uživatelem Temsor duben 18, 2006)
Pochybuji, tedy myslím. Myslím, tedy jsem.
http://prazskamhd.own.cz/
B741
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 100
Registrován: 7-2005
Odesláno Úterý, 18. dubna 2006 - 21:12:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jazz_vercetti: no vidis to ale neni v tom zamer to mit podobne nebo stejne, nahoda jako brno, černá a žlutá to sou moje barvy. Trocha inspirace byla i u jednoho mosteckeho busu, ale ten uz ani asi nejezdi
Pavel_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 174
Registrován: 7-2005
Odesláno Úterý, 18. dubna 2006 - 21:30:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Temsor: Koukám už je tam i můj DP. Akorát, jak budem ty jednotlivé DP aktualizovat? Už bych si tam taky rád něco šoupl...
Irisbusák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 36
Registrován: 2-2006
Odesláno Úterý, 18. dubna 2006 - 21:47:20   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pavel_h:zatim na jeho mejl
31312
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 32
Registrován: 1-2006
Odesláno Středa, 19. dubna 2006 - 16:11:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Název: DPMD (Dopravní podnik města Dafowice)
Mapa: Dafowice
WWW: Moje nové stránky o hre VIRTUAL BUS a a ďalšie o VIRTUAL BUSe

E-mail: sadmartin.sad@centrum.cz
Buggy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 104
Registrován: 10-2005
Odesláno Středa, 19. dubna 2006 - 16:59:25   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nějak tam chibí DS ČMAD
Temsor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 479
Registrován: 2-2004
Odesláno Středa, 19. dubna 2006 - 18:56:58   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pavel_h: buť mailem nebo ICQ 328-137-645
přidal jsem DP Dafowice, DS ČMAD a DP Kotěhůlky
A prosím kdo umí v HTML aby psali aktualizace přímo v HTML.
Pochybuji, tedy myslím. Myslím, tedy jsem.
http://prazskamhd.own.cz/
Buggy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 105
Registrován: 10-2005
Odesláno Středa, 19. dubna 2006 - 19:15:01   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

díky
Pavel_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 175
Registrován: 7-2005
Odesláno Středa, 19. dubna 2006 - 19:29:35   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Temsor: OK, zítra něco pošlu mailem.
Busfile_3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 1-2006
Odesláno Středa, 19. dubna 2006 - 20:48:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Můžu se přidat taky
Dopravní podnik hlavního mìsta Pavlborku , koncern SNADMTaT
Temsor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 480
Registrován: 2-2004
Odesláno Středa, 19. dubna 2006 - 20:52:40   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jesli chces klidne napis nazev DP/DS a změnil bych natěr vozů ten tvuj je až moc podobnej Zlínu
Pochybuji, tedy myslím. Myslím, tedy jsem.
http://prazskamhd.own.cz/
Busfile_3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 1-2006
Odesláno Středa, 19. dubna 2006 - 21:51:41   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pracuje se na tom. Název je Společnost Nezávislých Autobusových Dopravců Městských Tramvají a Traolejbusů Delha, pod tímto koncernem je 8 různých společností (tramvaje, trolejbusy, autobusy, železnice) z toho 3 autobusové dopravní podniky (Dopravní podnik hl. m. Pavlborku, Autobusy Vinegcia-Graveno,Ziwfftenbrussianská Dopravní).

Autobusy Vinegcia-Graveno
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 410
Registrován: 4-2005
Odesláno Středa, 19. dubna 2006 - 21:53:45   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

cože skoro všichni děláte textury svých VDP na urbinu 18 III.? :-)
V příspěvku je vyjádřen osobní názor autora, mnohdy ověřený, občas také neověřený nebo částečně ověřený...
Nekamenujte mě za něj.

ICQ : 247-365-770
mejl pod nickem :o)
B741
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 101
Registrován: 7-2005
Odesláno Čtvrtek, 20. dubna 2006 - 20:24:07   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevite cim to muze bejt ze mi tyhle urbina kloubovy nechtej jezdit?
Temsor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 481
Registrován: 2-2004
Odesláno Čtvrtek, 20. dubna 2006 - 20:28:10   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

a maš v souboru dtrain/ZF_5_HP590.gbx a DAF_PE_228.eng?
Pochybuji, tedy myslím. Myslím, tedy jsem.
http://prazskamhd.own.cz/
Hugo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 43
Registrován: 2-2006
Odesláno Čtvrtek, 20. dubna 2006 - 20:29:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

B741:PORADIM TI DAJ SI TAM PREVODOVKU ALEBO JAK SA TO VOLA ZO SOLARISU 15 ALEBO NIECO INE ???
Jazz_vercetti
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 115
Registrován: 3-2006
Odesláno Čtvrtek, 20. dubna 2006 - 21:25:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

b741: máš icq? já bych ti poslal urbino a ty 2 soubory (urbino z prevence (já měl i špatnej model!))
ICQ: 266-569-910
Skype: jazz_vercetti
maily: JazzVercetti@seznam.cz; JazzVercetti@centrum.cz; VercettiJazz@seznam.cz a GameParan.JazzVercetti@seznam.cz
B741
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 103
Registrován: 7-2005
Odesláno Pátek, 21. dubna 2006 - 15:58:26   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ICQ:344-496-227

A dik
Jazz_vercetti
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 116
Registrován: 3-2006
Odesláno Pátek, 21. dubna 2006 - 18:59:54   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

b741: Uživatel prý nebyl nalezen :-(
ICQ: 266-569-910
Skype: jazz_vercetti
maily: JazzVercetti@seznam.cz; JazzVercetti@centrum.cz; VercettiJazz@seznam.cz a GameParan.JazzVercetti@seznam.cz
B741
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 104
Registrován: 7-2005
Odesláno Neděle, 23. dubna 2006 - 14:09:09   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jazz_vercetti: no na om ICQ nejsem B741, ale fiiiiira.
Ale ja uz tem mam v kontaktech
Buggy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 106
Registrován: 10-2005
Odesláno Neděle, 23. dubna 2006 - 20:54:23   Poslat uživateli soukromou zprávu  Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek   Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jéé Fííííra KDE SE TU BEREŠ

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Program Credits Administrace