K-report
 

Rakousko Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Rakousko « Předcházející Další »

  Diskuse Autor Příspěvky Stran Posl. příspěvek
Archiv diskuse Rakousko do 06. 1. 2015David 60  06-1-15  09:49
Archiv diskuse Rakousko do 15. 2. 2015FS 60  15-2-15  20:14
Archiv diskuse Rakousko do 15. 4. 2015Čínskej 60  15-4-15  15:56
  ClosedUzavřeno: Další diskuse již nemůžete zahájit.        

Autor Příspěvek
Mouka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5613
Registrován: 1-2007
Odesláno Pondělí, 20. dubna 2015 - 14:20:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pro jistotu to dám i sem: V sobotu 25.4. se koná ve Vídni Tramwaytag. Mimojiné je možné na volnou jízdenku jezdit zdarma po Vídni MHD i vlakem. Je možné též nahlédnout do ústředních dílen Wiener Linien na Simmeringu.
Jízdenka k vytištění zde
Miropiro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 865
Registrován: 5-2010

Odesláno Úterý, 21. dubna 2015 - 15:46:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mimojiné je možné na volnou jízdenku jezdit zdarma po Vídni MHD i vlakem
Samozřejmě ovšem ne se společností Westbahn mezi stanicemi Westbahnhof a Hütteldorf, ti to neuznávají...

Jinak když si koupím Včasnou jízdenku z Brna do Salzburgu, tak mám JEN povinnost využít vlak, který je uvedený na jízdence, tedy přes hranici, nikoliv potom z Vídně...takže by mělo být možné jet do Vídně povinným vlakem, dále ICE do Linze a teprve potom RJ do Salzburgu, že [happy] ?

Tmavý pivo se sirupem
řízek v sósu s knedlíkem
cigára Káro byly fajn
pak z U-Bahnu na S-Bahn
Sněhurka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 342
Registrován: 11-2009
Odesláno Úterý, 21. dubna 2015 - 16:28:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad. Čínskej:
...Vylezli jsme to, ale "bylo to za hranou"...
No, kdyby se vědělo, mačky a cepíny to jistí. Sice jsem se místy nekontrolovaně pohyboval směrem dolů (což nebylo příjemné), ale s nářadím by se to nestalo...
...pak se preleze nad portalem a pobliz stareho tunelu se da slezt po svahu lesem k potoku...
[biggrin] Pozor, od portálu nového tunelu je k slovu pěšinka potřeba přidat hodně fantazie.
...jeden z nejdrsnejsich sjezdu, co jsem kdy na kole jel...
chce to jen pořádné kolo, místo sliků pneumatiky s hrubším vzorkem a dobrý brzdy. Oproti Mallnitz brnkačka.

Ale jinak doporučuju, zejména Bad Isch-Salzburg je velmi příjmné svezení.

(Příspěvek byl editován uživatelem Sněhurka.)
Marek T.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.181.85.197
Odesláno Sobota, 25. dubna 2015 - 22:22:54   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jen taková zajímavost:
při koupi jízdenky ze stanice na území NÖ do cílové stanice mimo NÖ nabízí internet i nádražní automaty stejnou cenu, ovšem v případě, že jsou výchozí i cílová stanice na území NÖ, je koupě jízdenky z automatu výhodnější, protože jízdenka je prodána dle tarifu VVNB, zatímco internet nabízí pouze ceny dle tarifu ÖBB
Miropiro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 871
Registrován: 5-2010

Odesláno Neděle, 26. dubna 2015 - 07:45:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vlakem na švýcarské hranice za 474 Kč. Mezinárodní jízdenky zlevňují

Tak už si těch levných jízdenek z ČR až ke hranicím se Švýcarskem všimli i novináři.

V diskusi pod článkem se dokonce napsalo toto zdůvodnění:

Tenhle článek je o akčních nabídkách, kdy se Rakušáci uvolili dát chudým Čechům ze svého vysokého jízdného slevu (zde je to docela dost, z 41 EUR na 9 EUR).

A ještě samozřejmě tohle A sakra nepište o tom, pak to bude častěji vyprodané nebo to zdraží a zruší jako elišky když je objevili novináři.

Jedzie pociąg z daleka, na nikogo nie czeka
Konduktorze łaskawy, byle nie do Warszawy....
FS
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.71.8.157
Odesláno Neděle, 03. května 2015 - 10:01:30   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak koukám, že i když je W-Südbahnhof dávno zbouranej, v některých aktuálních jř stále ještě existuje :

(asi se tam dostávají data z dávné minulosti...)
pal
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.228.32.75
Odesláno Neděle, 03. května 2015 - 12:32:07   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak včera jsem si zajel do Gmundenu. Bohužel původní splítkové nádražíčko Seebanhof už je vytrhané a nedaleko vznikla nová moderna. Škoda, myslel jsem si, že kousek unikátní tříkolejnicové splítka se dvěma splítkovými výhybkami zůstane zachován...Ve Vorchdorfu se mohutně staví nová hala, takže 4 staré čtyřnápravové elektrické vozy stojí venku a lze je hezky fotografovat ( a s nimi tam hnije i historický dvounápravový ). Pod novým Seebanhofem je nyní oblouk do ulice velmi malého poloměru, takže na tomto novém nádraží už asi nejde se starým el. vozem objet...
Miroslav Zikmund
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.27
Odesláno Neděle, 03. května 2015 - 13:58:36   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

FS : holt z Říma do Vídně je to daleko ... osobní posel tam ještě nedošel ....

Smutnější je, že správce TUZEMSKÝCH dat IDOSu neví, že několik týdnů běží NAD z Nýrska do Železné Rudy-Alžbětína, ale v datech pro stolní PC to není zapracováno ... díky správci ZAHRANIČNÍCH dat IDOSu ovšem databáze ví, že z Bayerische Eisenstein do Gotteszellu je SEV ...
Krňan
Neregistrovaný host
Odeslán z: 78.45.65.39
Odesláno Neděle, 03. května 2015 - 19:22:45   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Prosím, existuje nějaké tarifní propojení Mariazellerbahn a ÖBB, aby šlo koupit přímou jízdenku Mariazell-Wien a případně užít nějakou slevu ÖBB typu SparSchiene či - je-li něco takového - nějakou obdobu Länderticketu? Děkuji!
Anatol J.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.168.36
Odesláno Neděle, 03. května 2015 - 20:05:51   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Krňan:
není propojena nijak, bohužel, ty časy jsou dávno pryč....Pro šot na mariazell doporučuju svazovou jízdenku zpáteční, mající celodenní platnost + dojet tam/zpět Westbahnem, což je oproti OeBB o dost výhodnější a navíc lze zakoupit přímo na ve vlaku....
Krňan
Neregistrovaný host
Odeslán z: 78.45.65.39
Odesláno Neděle, 03. května 2015 - 20:30:48   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Anatol J.: Díky, jde o jednorázovou cestu M.-Wien (dvě osoby), pro takový účel jsem na VVNB nic zajímavého nenašel - vypadá to na spolujízdu nebo stop.
Miropiro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 878
Registrován: 5-2010

Odesláno Středa, 06. května 2015 - 16:32:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)


Jedzie pociąg z daleka, na nikogo nie czeka
Konduktorze łaskawy, byle nie do Warszawy....
Cogwheel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3286
Registrován: 1-2012

Odesláno Pondělí, 11. května 2015 - 10:42:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ad Krňan - odkaz na JŘ přímých busů: http://www.postbus.at/de/Reisetipps/Wien/Mariazell/index.jsp
tom80
Neregistrovaný host
Odeslán z: 78.80.45.186
Odesláno Neděle, 17. května 2015 - 12:17:03   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobrý den, chtěl bych se zdejších znalců zeptat, jakým způsobem se dá nejlevněji dostat vlakem z Ostravy do Vídně ( jestli koupit dvě vnitrostátní jízdenky , jednu mezinárodní, nebo jaké slevy a akce uplatnit ). Jelikož se budu v nejbližší době mezi Vídní a Ostravou častěji ( 2x do měsíce) přepravovat, jde mi o to, zda jezdit vlakem, nebo raději autem. Pokud existují nějaké stránky, které se podobnému tématu věnují (slevy a pod), prosím o odkaz. doufám že nešlo off topic a že poradíte.
Dík.
Tom
Mouka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5796
Registrován: 1-2007
Odesláno Neděle, 17. května 2015 - 16:21:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobrý den,
jako nejvýhodnější se jeví využití včasných jízdenek s rozdělením v Otrokovicích.
Vnitrostátní včasná Ostrava - Otrokovice 109 - 139 Kč
Mezinárodní včasná Otrokovice - Vídeň 251 Kč

Je nutné to zakoupit alespoň 3 dny dopředu. Můžete je zakoupit na eshopu ČD.
Pokud netrváte na vlaku, tak Vám tam jede i přímý bus.
Oto
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1763
Registrován: 6-2007
Odesláno Neděle, 17. května 2015 - 18:53:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Existuje ještě levnější možnost. Rakouský eShop v současné době tu nejnižší cenu SparSchiene 9 EUR prodává z/do Vídně až z/do Přerova, což může ušetřit 20 Kč.

A pokud budete takto jezdit delší dobu, tak by se měla vyplatit In-karta s IN25, protože pak bude Včasná jízdenka Ostrava-Otrokovice o 30 Kč levnější, za 79 - 109 Kč:

Tříměsíční In-karta (150 Kč) se tak vyplatí po 3 zpátečních cestách.
Roční In-karta (450 Kč) se tak vyplatí po 8 zpátečních cestách.
Tříletá In-karta (990 Kč) se tak vyplatí po 17 zpátečních cestách.

Se tříletou In-kartou navíc dostanete mezinárodní slevu Railplus, která se zde dá využít, pokud by byla Sparschiene i Včasná jízdenka Otrokovice-Vídeň vyprodaná. Pak by totiž připadal v úvahu zpáteční CityStar Břeclav-Wien (ten se nemůže vyprodat), který stojí normálně 820 Kč, s In-kartou/RailPlus 703 Kč.
FS
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.71.8.157
Odesláno Neděle, 17. května 2015 - 19:12:09   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

koukám, že Grupa 2 kusy už má slevu asi 4%, není to moc, tak na zmrzlinu, ale aspoň něco :
FS
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.71.8.157
Odesláno Pondělí, 18. května 2015 - 17:06:00   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

páni kmotři z hlavní banky tvrdí, že prý inflace je pouhých 0,2%. Asi blbě vidím, protože ať koukám na ceny u nás nebo v okolí, vidím tu desetinnou čárku úplně jinde než oni.
Třeba ten tranzit skrz Esterajch je o 5,5% dražší než byl na podzim :
Asdf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5133
Registrován: 5-2007
Odesláno Pondělí, 18. května 2015 - 18:28:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

FS: Zdraženie cestovných lístkov bolo vykompenzované výraznejším zlacnením náhradných dielov na banské mechanizmy. [biggrin]

(Příspěvek byl editován uživatelem asdf.)
FS
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.71.8.157
Odesláno Pondělí, 18. května 2015 - 20:44:24   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

já slyšel, že hodně zlevnily nášlapné miny, protože s pěchotou se už prý nepočítá...
a proto si místo rohlíků a salámu koupíme pár beden těch min, a budem v pohodě.
Miroslav Zikmund
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.27
Odesláno Úterý, 19. května 2015 - 15:22:14   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

FS : a ještě jste zapomněl na fotovoltaické panely ...
FS
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.71.8.157
Odesláno Úterý, 19. května 2015 - 20:52:29   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ano, to je pravda, ty panely dost zlevnily, protože už z nich není ten byznys, co býval přad časem.

Pokud jde o sluneční energii, tak bezkonkurenční je ten system, co mají v Řecku.
Žádná elektronika ani elektřina, vše funguje pouze pomocí samotížného oběhu - teplá voda stoupá vzhůru, a tu studenější tlačí dolů. To co nabízejí u nás , jsou předražené šmejdy.
Adamek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 697
Registrován: 10-2007
Odesláno Pátek, 22. května 2015 - 21:46:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Oto: RailPlus by měla být přiznávána na všechny In karty, nejen na tříroční.
Comar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 602
Registrován: 11-2004

Odesláno Neděle, 24. května 2015 - 12:27:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Do pilire mostu pres Dunaj u Stadlau najela lod. Provoz na teto trati je zastaveny a dalkova doprava smerem Breclav jezdi pres Wien Mitte, Praterstern, Floridsdorf.
Vantju
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2541
Registrován: 9-2007

Odesláno Neděle, 24. května 2015 - 23:21:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jak je to letos s Vorteilscard? Sommerticket byl již ohlášen, já si ho i přes opětovnou nemožnost použití nočních vlaků koupím, ale kamarádi už jej nechtějí. Jenže loni ho měli a s problémem rušení Vorteilscard jsou obeznámeni (od ÖBB dojde karta s tím, že pokud se do 15 dnů nenapíše, že už ji nechci, tak budou požadovat její zaplacení či co). Došla mi složenka, ale narozdíl od letoška mi s ní nedošla karta, tak nevím, jestli si to jen špatně pamatuju, nebo mi karta teprve dojde.

A jak to je s BahnCard? Loni mi sama od sebe došla BC25 s platností od 18.7.14 do 5.8.15. 6.8. mi bude 19 a mám za to, že dětská BC25 platí do 19. narozenin. Bude mi pak "smlouva" nějak prodloužena, že dostanu automaticky dospělou BC25 se složenkou, kterou budu muset zaplatit, pokud nepošlu x dní předem dopis, že tu kartu už chtít nebudu, nebo tím prostě karta skončí a dál nic?

NORTHSHOOT
Můj cestovní blog[happy]
FS
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.71.8.157
Odesláno Pondělí, 25. května 2015 - 10:42:37   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dotaz na znalce Tarifu ÖBB :
nějak dojedu nebo pěšky dojdu do Tarvisia, a teprve tam vlezu do vlaku do Vídně. Jsem mezinárodní cestující nebo vnitrostátní ?
Global nebo vnitro tarif ?
Comar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 604
Registrován: 11-2004

Odesláno Pondělí, 25. května 2015 - 11:10:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

FS:
Pokud vim tak vnitrostatni, Tarvisio B. je tarifni bod od ktereho je prepravcem OeBB. Normalni vnitrostatni jednosmerna jizdenka do Vidne stoji v eshopu 58,30 (stoji u toho "Standard-Ticket" a nikoliv "Standard-Ticket International"). Nicmene povinna rezervace pry plati az po Villach.
FS
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.71.8.157
Odesláno Pondělí, 25. května 2015 - 14:23:25   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No o to právě jde,
pokud jsem vnitro cestující, nemohu si ani tu místenku koupit, ta je pouze pro Globálisty. Stejně tak mi e-shop nechce prodat jízdenku Tarvis-Salz-Wien, zatímco Tarvis-Villach v pohodě za 6,40 mi dá.
Myslím, že tady by to mělo být jako Brenner-Innsbruck.
Miroslav Zikmund
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.27
Odesláno Pondělí, 25. května 2015 - 18:15:38   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad FS : zatím se mi nestalo, že by mne někdo mezi Tarvisiem a Villachem žádal o jízdenku, v opačném směru taky ... v Micortě (vlak do Udine) se kontrola dělala (dva vozy + služební) ...

Zadejte svůj příspěvek zde
Příspěvek:
Tučné Kurzíva Podtržení Vytvořte hypertextový odkaz Vložte klipárt

Uživatelské jméno: Informace o příspěvku:
Veřejně přístupná oblast diskusních skupin. Pokud máte svůj účet, zadejte uživatelské jméno a heslo. Jinak zadejte plné jméno a heslo nevyplňujte. E-mail můžete, ale nemusíte zadávat.
Heslo:
E-mail:
Volby: V příspěvku používám HTML kód
Odkazy (URL) v příspěvku automaticky aktivovat
Akce:

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Prohlížeč obrázků | Program Credits Administrace