K-report
 

Rakousko Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Rakousko « Předcházející Další »

  Diskuse Autor Příspěvky Stran Posl. příspěvek
Archiv diskuse Rakousko do 02. 2. 2016Cogwheel 60  02-2-16  15:27
Archiv diskuse Rakousko do 12. 4. 2016Mladějov 60  12-4-16  21:49
Archiv diskuse Rakousko do 09. 7. 2016Čínskej 60  09-7-16  09:29
  ClosedUzavřeno: Další diskuse již nemůžete zahájit.        

Autor Příspěvek
Maus
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.233.168.1
Odesláno Pondělí, 11. července 2016 - 11:15:14   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vedel by niekto napísa, prečo je nedostatok loko 1216, čo môžu jazdi do ČR na railjete? Lebo dos často jazdí min. 1x denne náhrada v podobe břeclavskej dispečerky - 362.
Miroslav_ Zikmund
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 260
Registrován: 2-2016
Odesláno Pondělí, 11. července 2016 - 11:50:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Maus : těžko říci, protože lok 1216 lze vidět na nákladech na severní Moravě ... asi ale neumí RailJety ...
T_._H_.
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3561
Registrován: 8-2012
Odesláno Pondělí, 11. července 2016 - 12:42:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

lok 1216 lze vidět na nákladech na severní Moravě ... asi ale neumí RailJety
Tak hlavně na těch nákladech jsou za jiným účelem než jako zdroj náhradních lokomotiv pro railjety, že...

informuji vás, že své podezření na vaše opakované páchání trestného činu pomluvy prostřednictvím tohoto internetového diskuzního fóra dle § 184 zákona č. 40/2009 Sb. v platném znění vůči mně, dalším osobám i obchodním partnerům společností, pro které pracujete, jsem předal studentům práv a stáváte se součástí jejich projektu
LKW
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.102.231.107
Odesláno Pondělí, 11. července 2016 - 18:05:42   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdravim, dovolte nekolik dotazu k cestovani na ERT ve vychodni risi. Chystame se (4 ks) z Breclavi/Bernhardsthalu na Dunajskou cyklostezku na trase Poechlarn - Melk - Krems. Jelikoz na nakup lupenu neni cas ani v Tabaku ci v kase na nadru a s prestupy vlak vs. MHD nemam ve Vidni zkusenost (MHD tam obcas pouziji), prosim ted o odpovedi typu A/N:

1) da se v cervenem jizdenkovem automatu OeBB v Bernhardsthalu (resp. W.-Floridsdorfu) koupit lupen pro jednotlivou jizdu Wiener-linien za 2,2 €?
2) pokud NE, kde jsou v terminalu Floridsdorf automaty na jizdenky MHD?
3) da se v nich platit kartou?
4) ad transfer Westbahnhof U6 -> nastup na REX200. Existuje podchod mezi Zastavkou U6 a vypravni budovou, abychom nemuseli pesky skrz ulice?

Omlouvam se, ale prislusne rakouske weby jsou skoupe na tyto informace. Diky moc.
copypaste
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.145.198.215
Odesláno Pondělí, 11. července 2016 - 19:00:08   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

1), 2), 4) - A

Ešte existuje možnos na presun medzi vlakom z Břeclavi a REX200 použi každých 10 minút jazdiacu S45 Handelskai - Hütteldorf, v ktorej platí ERT a netreba tak kupova lístky na U6.
voloda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 365
Registrován: 7-2014
Odesláno Úterý, 12. července 2016 - 13:07:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AveKaros a všetkým ostatným: Vrele Ti doporučujem pokiaž chceš ís na fotovačku do Rakúska (týka sa to hlavne staníc) vybavi si povolenie od OBB, nikdy nevieš na koho natrafíš (napr. na OBB Security), majú formulár na stránke v pdf, vyplníš a zhruba do 3 dní mᚠodpoveď, treba to aj podpísa a je tam kopec nezmyslov čo, načo prečo začo chceš ale treba to vyplni, inak je foti no ako to poveda správne nie je to vyslovene zakázané ale OBB chcú ma veci pod kontrolou a na staniciach by si tam nemal foti vežmi.....Na mňa už bola (podža výzoru asi tureckým) doprovodným personálom OBB volaná polícia a to som robil len jednu fotku v nemenovanej malej stanici v západákove (fotil som si štítok z nástupiša), kde by človek snáď ani nikoho nestretol.....Ale dopadlo to tak ako to dopadlo, to viem len ja a tak to aj ostane, ale ja som sa nakoniec smial. Stále som počúval len: "Mir interessiert es nicht, ich rufe sofort Polizei". Zeigen Sie mir Berechtigung..... Aj ma chcela legitimova, čo samozrejme nemá právo, takže som to rázne odmietol, sa nebude predsa do mňa nejaká cudzinka obúva. Bohvie či tá malá tmavovlasá podža mňa pôvodom Turkyňa nedáva info od OBB teroristom....Môže by rada že má robotu....Inak Rakúšania sú takí že by si ich na chlieb natrel, v pohode všetko, stačí sa pozdravi a opýta sa a poväčšine nie je problém.....
Trs2004
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 862
Registrován: 2-2010

Odesláno Úterý, 12. července 2016 - 14:05:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad voloda: Kde přesně ten formulář najdu? Díky

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí na konci tunelu světlo.Realista vidí světla vlaku.A strojvůdce vidí tři debily na kolejích. [masinka]
Youtube kanál: https://www.youtube.com/user/TravelTrainProd
voloda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 366
Registrován: 7-2014
Odesláno Úterý, 12. července 2016 - 20:05:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Miroslav_ Zikmund
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 271
Registrován: 2-2016
Odesláno Středa, 13. července 2016 - 12:26:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad voloda : nezapomeňte si na to šotoušení vzít vestičku výstražné barvy ... ono to paradoxně funguje tak, že si vás v tomhle slušivém oblečení nikdo moc nevšímá ...
Byll
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 87
Registrován: 7-2015
Odesláno Středa, 13. července 2016 - 13:04:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Uměl by mi někdo poradit, jak najdu traové jízdní řády Rakouska? Nějak se mi k nim nedaří proklikat. Díky.
Marek T.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.181.85.197
Odesláno Středa, 13. července 2016 - 17:15:09   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Byll:
z hlavního menu nutno jít na Strecken- und Fahrplaninfos a zde stačí jen trošku zarolovat k odkazu na Fahrplanbilder.
Jinak, přímý link je tady: http://www.oebb.at/de/strecken-fahrplaninfos/fahrplanbilder
Byll
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 88
Registrován: 7-2015
Odesláno Středa, 13. července 2016 - 17:42:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Marek T.: díky moc.
Comar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 658
Registrován: 11-2004

Odesláno Středa, 13. července 2016 - 18:45:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

LKW
ad 1) Bohuzel nevim. Zacatkem mesice problehla vekla zmena integrovaneho systemu VOR. Jizdenka na MHD ve Vidni jsem parkat kupoval u pruvodciho ve vlaku. Myslim, ze by to porad melo jit.

ad 2) Vystoupite na Floridsdorfu a sejdete z nastupiste dolu do haly. Pokud pouzijete jezdici schody, tak dole odbocte doprava, pokud normalni schody, tak doleva (proste smerem na vychod). Asi po 10-20m jsou vchody do metra u kterych by melo byt par automatu na jizdenky. Vypadaji jak normalni cervene automaty OeBB (akorat umi jen jizdenky na MHD/VOR a neumi jizdenky na vlak).

ad 3) Ano.

ad 4) Ano, ale je potreba jet z nastupiste U6 nejprve dolu, pak doprava smerem k jezdicim schodum, ktere vedou do nadrazni haly. Osobne si myslim, ze je rychlejsi jet z nastupiste U6 nahoru na povrch a pak prejit pres silnici a vlezt do nadrazni budovy.
LKW
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.102.231.107
Odesláno Čtvrtek, 14. července 2016 - 20:12:52   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Comar, copypaste: Diky.
Baile_atha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 586
Registrován: 7-2006
Odesláno Pondělí, 18. července 2016 - 10:31:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mám dotaz, budu rád, pokud se mi ho někdo pokusí zodpovědět.
Plánujeme se příští týden pohybovat v okolí Badgasteinu. Rád bych (jsme 3) s koly využil IC 592 nebo IC 690 z Dorfgasteinu do Mallnitz. Máte nějaké zkušenosti, jestli nastává často "vyčerpání kapacity" pro přepravu kol? Jakou jízdenku je nejvýhodnější koupit? Děkuji.
Podroužek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1222
Registrován: 10-2009
Odesláno Úterý, 19. července 2016 - 15:49:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nazdar,
prosím znalé lidi o informaci. Platí jízdenka FIP na drážní busy mezi Grazem a Klagenfurtem? Děkuji. P.
Comar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 659
Registrován: 11-2004

Odesláno Úterý, 19. července 2016 - 16:12:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Baile_atha:
Doporucuju rezervaci, prece jen je ted sezona. Samotna rezervace stoji 3€ za kus a da se koupit online.
Baile_atha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 588
Registrován: 7-2006
Odesláno Úterý, 19. července 2016 - 19:39:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Comar: navedete mě na rezervační systém? Děkuji.
Comar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 660
Registrován: 11-2004

Odesláno Středa, 20. července 2016 - 09:45:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

1) https://tickets.oebb.at/en/ticket
2) Kliknete na cas a nastavte pozadovane datum a cas odjezdu
3) Vyplnte odkud kam
4) Klinete na cerveno-bile tlacitko (Odkud > Kam, Tickets and services) a pak by se mel zobrazit seznam spojeni
5) Kliknete nahore vpravo na "who is going" (1x adult)
6) U toho Adult je nahore krizek, kterym ho odstranite
7) Dole kliknete na kolo.
8) Vpravo nahore "Done"
9) U vybraneho spoje kliknete na cenu (melo by to byt za 5e)
10) "More results"
11) "Ticket already exists" - tim odstranite jizdenku a zbyde jen rezervace (Teda pokud uz mate jizdenku na kolo!)
12) Cervene "Add to basket" nahore
13) Pokud jich chete vic, tak kliknete na "More ticktes" a opakujte od 1), pokud ne, tak pokracujte platbou.

Bohuzel nejde koupit vic rezervaci na kolo naraz a musite je pridavat po jedne.
Miroslav_ Zikmund
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 295
Registrován: 2-2016
Odesláno Středa, 20. července 2016 - 10:32:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Podroužek : IC BUS > ano ...
Baile_atha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 589
Registrován: 7-2006
Odesláno Středa, 20. července 2016 - 12:10:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Comar: jízdenku nemám, nakoupím tedy vše komplet, děkuji!

Ještě drobnost, zbytek skupiny (asi 30 lidí) chce využít až spoj v samotném tunelu (autovlak), na ten se také dá pořídit rezervace?
Comar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 661
Registrován: 11-2004

Odesláno Středa, 20. července 2016 - 12:43:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zkousel sem to a ocividne ne. Nejde tam rezervovat ani samotne misto k sezeni. 30 kol by mohl byt trochu problem. Zkuste bud zavolat na +4351717 nebo napsat https://www.oebb.at/de/leistungen-und-services/kontaktformular (nemecky nebo anglicky)
Baile_atha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 590
Registrován: 7-2006
Odesláno Středa, 20. července 2016 - 14:39:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Comar: Děkuji za vyčerpávající informace. Ukazuje se, že Vaše informace jsou poměrně přesné. Např. EC 111 má již posledních 5 volných míst pro kola. Zbytek skupiny asi bude muse překonat alpský hřeben našim autobusem...
Comar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 662
Registrován: 11-2004

Odesláno Středa, 20. července 2016 - 15:16:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na tom autovlaku byva normalne razeny jeden dvoupatrovy vuz pro ridice a pesi cestujici. Tam se da nacpat dost lidi, prinejhorsim holt na stojaka (jizdni doba 12min). 30 jizdnich kol se tam ale da tezko. Jestli jezdi v letni sezone s nejakou posilou netusim. Obsazenost bude hodne kolisat (den v tydnu / cas). Autovlak muze prezt i bus - max. 12,5x2,5x3,8m, max. 25t a nesmi mit 3 osy.
Miroslav_ Zikmund
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 299
Registrován: 2-2016
Odesláno Čtvrtek, 21. července 2016 - 14:47:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Comar : kola - patrně na autovůz - jsou za 5 €... je to "normální" patro jezdící třeba do Břeclavi ... tuším i s namalovanou lasicí ...

http://www.gasteinertal.com/autoschleuse/
Comar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 664
Registrován: 11-2004

Odesláno Čtvrtek, 21. července 2016 - 14:56:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Miroslav_Zikmund:
Otazka je, kam ty kola davaji. Ja myslim, ze na autovuz je jen tak dat nemuzou, protoze by je to sfouklo. Spis bych cekal, ze se proste s cestujicima nacpou do toho dvoupatraku, coz by ale vyrazne omezovalo kapacitu.
Baile_atha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 591
Registrován: 7-2006
Odesláno Pátek, 22. července 2016 - 07:14:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Miroslav_Zikmund, Comar:

V pokynech k cyklotrase Alpe-Adria se píše toto:

• How much room does the train have for bikes?
– Each motorail train can transport up to 12 bikes.
• Tickets can be purchased locally/reservations are possible
– Ticket sales for bicycles (EUR 5) are only possible once you are here. Unfortunately, you cannot reserve a spot for your bike.

Proto předpokládám, že kola se umisují do vozu pro přepravu osob a kapacita "končí" na 12 ks.
Podroužek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1225
Registrován: 10-2009
Odesláno Pátek, 22. července 2016 - 09:34:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Míro díky. P.
Miroslav_ Zikmund
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 301
Registrován: 2-2016
Odesláno Pátek, 22. července 2016 - 10:56:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Baile_atha & Comar : je dost dobře možné, že tam je "vybourána" část sedaček a je tam vytvořen prostor pro kola, jako to je v některých německých "patrech". Občanská frekvence na těch vlacích není zase tak velká, aby se cestující do patra nenaskládali ...

Švýcar na L˜ötschbergu přepravuje kolaře v řidičáku. Na otevřeném voze se kola přepravují na RhB a nejsou sfouknuta. Vůz jsem neprohlížel, je možné, že tam mají na kola na podlaze držáky.
Hungry_bear
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2090
Registrován: 1-2006

Odesláno Pátek, 22. července 2016 - 14:42:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na RhB jedou vlaky pomaleji a nepotkávají se v tunelu.
Comar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 666
Registrován: 11-2004

Odesláno Pátek, 22. července 2016 - 15:10:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

je dost dobře možné, že tam je "vybourána" část sedaček a je tam vytvořen prostor pro kola
To je docela mozne. Nebo tam jezdi dvoupatrovy ridicak, ktery to misto na kola ma uz z vyroby. Ale s trochou vule se do doupatraku da nacpat dvanact kol i bez uprav.
Miroslav_ Zikmund
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 302
Registrován: 2-2016
Odesláno Pátek, 22. července 2016 - 15:18:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Hungry_bear : chyba lávky, na RhB se potkávají vlaky v tunelu Vereina mezi Sagliains a Klosters, v "díře" je výhybna ...
Čínskej
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1475
Registrován: 3-2012
Odesláno Středa, 27. července 2016 - 11:44:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ja jsem vloni o Velikonocich prepravoval kola autovlakem z Mallnitz takto...
[happy]

Ale vazne. Ten patrak je ridici vuz s klasickym prostorem na kola - tedy vic jak tech deklarovanych 12 kol vam temer 100% nevezmou...

Zadejte svůj příspěvek zde
Příspěvek:
Tučné Kurzíva Podtržení Vytvořte hypertextový odkaz Vložte klipárt

Uživatelské jméno: Informace o příspěvku:
Veřejně přístupná oblast diskusních skupin. Pokud máte svůj účet, zadejte uživatelské jméno a heslo. Jinak zadejte plné jméno a heslo nevyplňujte. E-mail můžete, ale nemusíte zadávat.
Heslo:
E-mail:
Volby: V příspěvku používám HTML kód
Odkazy (URL) v příspěvku automaticky aktivovat
Akce:

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Prohlížeč obrázků | Program Credits Administrace