K-report
Nabídka zaměstnání
 

V televizi říkali, že ... V novinách psali, že ... Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » V televizi říkali, že ... V novinách psali, že ... « Předcházející Další »

  Diskuse Autor Příspěvky Stran Posl. příspěvek
Staré archivy  540 10   
Archiv diskuse V televizi říkali, že ... V no... do 13. 10. 201554_čsd 60  13-10-15  14:44
Archiv diskuse V televizi říkali, že ... V no... do 15. 11. 2015Miropiro 60  15-11-15  21:15
Archiv diskuse V televizi říkali, že ... V no... do 10. 12. 2015751 60  10-12-15  18:29
Archiv diskuse V televizi říkali, že ... V no... do 18. 1. 2016bartik09 60  18-1-16  19:32
Archiv diskuse V televizi říkali, že ... V no... do 29. 1. 2016Miropiro 60  29-1-16  12:54
  ClosedUzavřeno: Další diskuse již nemůžete zahájit.        

Autor Příspěvek
horak
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.0.203.121
Odesláno Pátek, 29. ledna 2016 - 14:34:08   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/370359/stav-strojvudce-od -studenky-se-nelepsi-ani-po-pul-roc
„Horší je, že Honzův (Jan Černý je strojvůdce pendolina od Studénky, pozn red.) stav není dobrej. Zase přišly nějaký komplikace a kvůli tomu nemůže ani do Kladrub na rehabilitaci,“ řekl Blesk.cz šéf odborů Českých drah Jiří Běhounek

Strojvedoucí měl po nehodě zlomených 11 žeber a 6 obratlů, obě nohy měl pod kolenem i nad ním tříštivě zlámané, což vyústilo v amputaci levé nohy nad kolenem.podstoupil už 18 operací.
Petr_hradecký
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 167
Registrován: 4-2015

Odesláno Pátek, 29. ledna 2016 - 22:11:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jo a sejmulo ho takový polský [cunik] , který si myslí, že závory nahoře, jedu. Soudce i státní zástupce šli do vrtule když to slyšeli. Moc si chlapec touhle obhajobou nepolepšil. Jo a pojistka kamionu zdaleka škodu na Pendolinu nepokreje...

Nejsem [new] Na K-Reportu od 2012.
Modely amerických trucků - dcp.wz.cz
DHaK
Neregistrovaný host
Odeslán z: 92.62.226.10
Odesláno Neděle, 31. ledna 2016 - 12:51:38   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

beláž
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.20
Odesláno Pondělí, 01. února 2016 - 00:53:02   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Strašničák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.84.7.8
Odesláno Pondělí, 01. února 2016 - 07:50:34   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Venca_m
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 472
Registrován: 4-2009
Odesláno Pondělí, 01. února 2016 - 09:00:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

->Strašničák
Ale je tam pár chyb.

jakýkoli dopravce zkrachovat, a v tu chvíli se investované peníze vypaří. Po vlacích natáhne ruku banka a vezme si je,“ řekl Jančura.
To není pravda. Vozidla, u kterých by 100% nákupní ceny hradil stát by propadly státu.

Poukazují například na to, že vozidla budou v majetku organizace, která dosud vlaky pro osobní dopravu nevlastnila a nemá zázemí ani zkušenosti pro jejich údržbu. „Pravděpodobně významně naroste aparát na straně vlastníka vozidel, který bude řešit kompletní problematiku sledování kilometrických proběhů, plánování údržby a správkárenství,“ doplnil mluvčí ČD Radek Joklík.
Pravda jen napůl. Vlastníkem by sice oficiálně byla SŽDC, ale provoz a údržbu by zajišťoval dopravce na základě uzavřené smlouvy. SŽDC nebo někdo jiný zastupující stát by pouze prováděl kontrolu těchto činností.

Vadí například, že dopravce ztratí vliv na podobu flotily, nejasná odpovědnost za poruchy vozidel, nemožnost jejich nasazení jinde v síti po ukončení smlouvy či to, že by nevznikaly zdroje na obnovu parku v podobě odpisů. Zaznívají rovněž obavy o zaměstnanost v úseku údržby.
HAHA. Nic, co by se nedalo ošetřit ve smlouvě. Vymyslet lze i to, co by se stalo po fatální nehodě, kdy by vozidlo bylo neopravitelné. Odpisy jsou jeden z nedostatků modelu pořízení vozidel z dotace pro dopravce a dlouhodobě i pro společnost. V krátkodobém pohledu z toho společnost těží přínosy.
Zaměstnanost v úseku údržby ČD? Nová vozidla v provozu jiných dopravců, než jsou ČD, opravdu znamenají pokles pracovníků údržby. A to především v depech ČD [happy]

Je to dobrá alternativa pro pořízení vozidel, která má své výhody a své nevýhody. Výhodou je mnohem rychlejší proces pro nástup vysoutěženého dopravce s novými vozidly na linku, protože proces výběru soutěže vozidel a soutěže dopravce může v některých okamžicích běžet paralelně. Nevýhodou je nutnost sakra dobře ošetřit kontrolní mechanismy pro kontrolu technického stavu a údržby vozidel (což vlastně i v druhém případě, kdy po skončení smlouvy vozidla přechází do majetku dalšího dopravce). Jednoznačnou nevýhodou je nedostatek zkušeností nejen u nás, ale částečně }i v zahraničí. V obou případech (vozidla ve vlastnictví státu a ve vlastnictví dopravce) je problém s odpisy, které nejsou.
Problém pro ČD je především v tom, že v tomto případě by soutěž na dopravce na lince znamenala pouze soutěž bez položek pořízení, provoz a údržba vozidel. Tímto zúžením by mohly méně čarovat s čísly a omezilo by se to na soutěž, kde by hlavní složku hrály mzdové náklady a režie. Tady ovšem ČD nemají kvůli odborům a přebujelému GŘ žádnou šanci.
V.

(Příspěvek byl editován uživatelem Venca_M.)
Mladějov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7753
Registrován: 3-2007
Odesláno Pondělí, 01. února 2016 - 09:36:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ježíškriste, hlavně co nejsložitějc [crazy]

Zlatej státní podnik [biggrin]
bartik09
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.111.119.26
Odesláno Pondělí, 01. února 2016 - 09:50:54   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Strašničák: i když si to neumím představit
Tak Venca_m nam popsal jak by to mohlo vypadat teoreticky, ja zkusim popsat, jak by to vypadalo prakticky:
Za 23 mld se nakoupi nejaky skodovacky kramy. (OK, mozna to vyrobi nekdo jinej, ale s nejvetsi pravdepodobnosti to bude tak jako tak pekna prasecina, protoze proc by se mel vyrobce snazit, kdyz se tady pak nasledujicich 30 let nekoupi ani kolo? A i kdyby ano, tak se muze klidne do dalsiho vyberka prihlasit a vyhrat ho zas.) Vypise se vyberko na dopravce. Vyhraje - dejme tomu - Regiojet. Na idnesu vyjde oslavnej clanek - "Podivejte se, jake krasne vlaky tady mame diky soutezim, soukromnikum a hlavne - diky RJ." Za chvili se na vlacich objevi nejakej problem - nastane dohadovani o tom, kdo ho odstrani - majitel, nebo provozovatel? Dojde to k soudu. Majitel pochopitelne prohraje (protoze stat je prece neschopnej a nedokaze si to ve smlouve poradne osetrit, ne?). Dopravce se bude soudit o nahradu skody. Po 10 letech budou vlaky zraly v lepsim pripade na GO, v horsim pripade do srotu, protoze proc by se o ne dopravce staral, kdyz nejsou jeho? Na idnesu vyjde clanek - "Vlaky, ktery stat pred 10 lety nakoupil v predrazeny zakazce jsou na odpis". Samozrejme naprosto chapu, ze z pohledu Radima Jancury "Je to jediné správné řešení."


Pritom situace je takova, ze na drtivy vetsina trati nemuzou ani soucasny vozidla vyuzit svoje schopnosti, protoze Vmax trati je 60 km/h...
Venca_m
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 473
Registrován: 4-2009
Odesláno Pondělí, 01. února 2016 - 10:11:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

->bartik09
Znám i vtipnější scénáře. Osobně se mi tato varianta varianta líbí míň, ale má své pro a proti. V krajích, které mají brutto smlouvy, by mohla dobře fungovat.
V.

(Příspěvek byl editován uživatelem Venca_M.)
dvx
Neregistrovaný host
Odeslán z: 86.61.211.193
Odesláno Pátek, 05. února 2016 - 10:31:08   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ohl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7864
Registrován: 12-2009
Odesláno Pátek, 05. února 2016 - 11:22:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sůra si poněkud plete ř.150 a 151. Řada 150 (140km/h) na Slovensko, kromě výjimek, nejezdí.
151 jsou často ve vyvazovacích opravách,(díky naběhaným km) a jsou proto v dobrém stavu. Pokud není zatím potřeba jezdit víc než 160, není zas tak velký důvod místo nich kupovat nové.
Místo ř.150 by se ovšeem rychlejší řada pomalu kupovat měla, byť dnes zatím tahá víceméně jen B s max 140. I kvůli Slovenska s jeho nesmyslným přepínáním "púchovů",což způsobuje komplikace všem dopravcům, jezdícím přes Lideč.

Další článek-cena 150 milionů za hl.n- tak kdybych byl v d.radě a z toho neměl vývar umožňující bezpečný pobyt někde na Bahamách, tak bych se taky hodil marod. Tohle smrdí pěkným tunelem a za rok, dva posedáváním před soudem.

(Příspěvek byl editován uživatelem ohl.)
T_._H_.
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2877
Registrován: 8-2012
Odesláno Pátek, 05. února 2016 - 13:01:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

v horsim pripade do srotu, protoze proc by se o ne dopravce staral, kdyz nejsou jeho?
Myslíte, že lokomotiva, kterou má dopravce "M" už X-tým rokem v pronájmu, půjde v roce 2018 v horším případě do šrotu, protože se o ni dopravce nestará, když není jeho? Právě jste popřel princip fungování "lok-poolů", přes které se točí stovky lokomotiv...
No a modrogumáci samozřejmě řvou proti tomuto z důvodu, že očekávali nabagrování příslušných peněz rovnou Národnímu Dopravci. Hodně dobrá je pak ta "obava o zaměstnanost v úseku údržby" [happy]


http://ekonomika.idnes.cz/dalsi-problem-ceskych-drah-s-lokomotiva mi-skoda-f5b-/eko-doprava.aspx?c=A160204_185228_eko-doprava_suj
Ale to byl přece děsný úspěch ČD, že přetlačily RJ v námluvách s DB (teda přesněji řečeno DB použily pohrůžku RJ na vyražení lepších podmínek z ČD)... jejich píárko tím žilo kolik měsíců. No, čas oponou trhnul a Jančura ty Vectrony má...

http://ekonomika.idnes.cz/drahy-couvaji-z-prevodu-nadrazi-dn5-/ek o-doprava.aspx?c=A160204_191208_eko-doprava_suj
Tak to je největší prča - Čudnejm drahám nejdřív vadilo, že mají nádraží a ta je strááášně zatěžují a znevýhodňují náklady na údržbu, načež se těsně před jejich tzv. "prodejem" modré gumy prokecnou, že jsou vlastně jejich konkurenční výhodou a pak by musely platit nájem [crazy]

informuji vás, že své podezření na vaše opakované páchání trestného činu pomluvy prostřednictvím tohoto internetového diskuzního fóra dle § 184 zákona č. 40/2009 Sb. v platném znění vůči mně, dalším osobám i obchodním partnerům společností, pro které pracujete, jsem předal studentům práv a stáváte se součástí jejich projektu
Ohl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7865
Registrován: 12-2009
Odesláno Pátek, 05. února 2016 - 16:15:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jančura ty Vectrony má
Ty vectrony, co mají na boku to D přeškrtnuté? [wink]}

Nádraží-tady je to podle atraktivnosti umístění.
Tam ,kde není problém pronajmout většinu nepotřebných prostor, je prodej ztrátový. To je ale jen malý část. Zbytek většinou nemá pro dopravce cenu jako celek, ale ve výsledku by se nájem za stovky pokladen v cizích budovách mohl stát velkou přítěží a vést k dalšímu zavírání.
Nic není tak snadné,jak se jeví na poprvé.

(Příspěvek byl editován uživatelem ohl.)
Paul_red_adair
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1073
Registrován: 8-2010
Odesláno Pátek, 05. února 2016 - 16:39:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tady je taková zajímavá bakalářská prácička...[jidlo]

O hodném Radimovi a zle Asianě...poučné...[ok]

https://is.cuni.cz/webapps/zzp/download/130101984/?lang=cs
Honza7887
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1646
Registrován: 8-2010

Odesláno Pátek, 05. února 2016 - 16:49:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Paul_red_adair: To musel napsat nějaký Jančurobijec [biggrin]

Cestování je můj život...
Honzalb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 990
Registrován: 11-2010
Odesláno Pátek, 05. února 2016 - 19:28:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Přečíst 46 stránek za 10 minut a udělat si názor, to zvládají jen géniové z UPOL. Gratuluji.
Jinak díky za zajímavý odkaz, až se bude řešit za 38 let prvoinstanční rozhodnutí ÚOHS k Praha - Ostrava, bude to zajímavý doplněk.
Honza7887
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1650
Registrován: 8-2010

Odesláno Pátek, 05. února 2016 - 20:01:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Honzalb: To byla ironie [wink]

Cestování je můj život...
T_._H_.
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2882
Registrován: 8-2012
Odesláno Pátek, 05. února 2016 - 20:31:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ty vectrony, co mají na boku to D přeškrtnuté
Jo ták, ony ČD jdou po úplně jiných vectronech, vlastně...
(Pro ostatní - Ohl zas jen žertuje svým obvyklým smyslem pro humor, lokomotivy jsou specifikace D/A/H/PL/CZ/SK/RO.)
by se nájem za stovky pokladen v cizích budovách mohl stát velkou přítěží a vést k dalšímu zavírání
...no a to doteď MG nevěděly, že by došlo k porušení sociálního smíru [happy], tak do toho musela hodit vidle právnica. Vot tak slučílos.
Nic není tak snadné,jak se jeví na poprvé
Tak ono se tomu říkalo marxistická dialektika a ta budova holt má genius loci [biggrin]

informuji vás, že své podezření na vaše opakované páchání trestného činu pomluvy prostřednictvím tohoto internetového diskuzního fóra dle § 184 zákona č. 40/2009 Sb. v platném znění vůči mně, dalším osobám i obchodním partnerům společností, pro které pracujete, jsem předal studentům práv a stáváte se součástí jejich projektu
Ohl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7867
Registrován: 12-2009
Odesláno Pátek, 05. února 2016 - 20:43:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

lokomotivy jsou specifikace D/A/H/PL/CZ/SK/RO.)

To možná jsou, ale ne ty žluté. Ty mají jen CZ,SK.

Nevím, jak myslí MG, ale pokud jako obvyklý úředník, tak se nedivím ničemu.
T_._H_.
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2884
Registrován: 8-2012
Odesláno Sobota, 06. února 2016 - 12:53:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ty mají jen CZ,SK
No jo, určitě do nich nedali PZB, LZB, EVM a nechali jen MIREL a ETCS, aby pak měl Katzensteiner daleko horší pozici je případně pronajmout někomu jinému [happy]

informuji vás, že své podezření na vaše opakované páchání trestného činu pomluvy prostřednictvím tohoto internetového diskuzního fóra dle § 184 zákona č. 40/2009 Sb. v platném znění vůči mně, dalším osobám i obchodním partnerům společností, pro které pracujete, jsem předal studentům práv a stáváte se součástí jejich projektu
dvx
Neregistrovaný host
Odeslán z: 86.61.211.193
Odesláno Pondělí, 08. února 2016 - 06:52:40   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fandaprudič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2586
Registrován: 3-2009
Odesláno Pondělí, 08. února 2016 - 08:54:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ten popisek k ilustrační fotce je opravdu z dílny profesionálního novináře [rofl]
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2161
Registrován: 9-2006
Odesláno Pondělí, 08. února 2016 - 10:00:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

dvx: Co konkrétně je v článku negativního, kromě toho, že se na něj díváš pohledem Sůra = nepřítel ČD?
Quenya
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 888
Registrován: 4-2009
Odesláno Pondělí, 08. února 2016 - 10:11:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jan Sůra = nepřítel ČD? Já ho znám osobně a nemyslím si to.
reko vozy
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.228.20.7
Odesláno Pondělí, 08. února 2016 - 10:36:10   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zase si budeme prdele vozit fajnovějc.
http://sumpersky.denik.cz/zpravy_region/
Fandaprudič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2590
Registrován: 3-2009
Odesláno Pondělí, 08. února 2016 - 10:48:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Quenya 888 :
Jan Sůra = nepřítel ČD? Já ho znám osobně a nemyslím si to.

Tak prosím Honzovi vyřiď, že jeho články jsou silně tendenční a člověk, který ho nezná si udělá okamžitě obrázek ,,Jan Sůra = nepřítel ČD´´.
Na druhou stranu pan Sůra je velmi známý redaktor v naší komunitě a to i díky jeho tendenčním článkům. [kladivo] Třeba je to účel.
dvx
Neregistrovaný host
Odeslán z: 86.61.211.193
Odesláno Pondělí, 08. února 2016 - 11:43:10   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Topič: Negativně laděný bylo myšleno tak, že negativní skutečnosti zdůrazňuje a pozitivní jen zmíní nebo neuvede vůbec, nic víc. Neznalý čtenář si pak z takového článku udělá závěr, že jsou ČD téměř před krachem.
Topič
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2162
Registrován: 9-2006
Odesláno Pondělí, 08. února 2016 - 11:51:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

dvx: ...negativní skutečnosti zdůrazňuje a pozitivní jen zmíní nebo neuvede vůbec...
Tys ten článek zřejmě nečetl celý nebo četl velmi nepozorně. Z čeho po jeho přečtení vyplývá, že si čtenář udělá závěr, že jsou ČD před krachem? Mohl bys svůj výrok konkrétně rozvést?
T_._H_.
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2895
Registrován: 8-2012
Odesláno Pondělí, 08. února 2016 - 13:00:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Z čeho po jeho přečtení vyplývá, že si čtenář udělá závěr, že jsou ČD před krachem?
Problém je v tom, že pro ultras Sůra = nepřítel ČD, protože jen neopisuje jásavé tiskové zprávy jako ostatní, ale rozumí tomu a narušuje tím modré Jediné Správné Pravdy.
No a mezitím se trestného činu útoku na Dráhu dopustil Šindelář z E15:
http://zpravy.e15.cz/byznys/doprava-a-logistika/ceske-drahy-planu ji-rekordni-emisi-dluhopisu-chteji-delsi-splatnost-1268953

informuji vás, že své podezření na vaše opakované páchání trestného činu pomluvy prostřednictvím tohoto internetového diskuzního fóra dle § 184 zákona č. 40/2009 Sb. v platném znění vůči mně, dalším osobám i obchodním partnerům společností, pro které pracujete, jsem předal studentům práv a stáváte se součástí jejich projektu
Honzalb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 991
Registrován: 11-2010
Odesláno Pondělí, 08. února 2016 - 13:53:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jde o hromadný trestný čin, dokonce to psaly i HN.
http://archiv.ihned.cz/c1-65152020-ceskym-draham-roste-ztrata-zro vna-kdyz-potrebuji-dobry-rating
je to velké překvapení, když v pátek proběhlo setkání Krtka s vybranými novináři. Jen mezi nimi, kupodivu, chyběl Blbelo. Asi měl zrovna práci s mazáním lživých příspěvků na Facebooku a opisováním z Burešova idnesu
Quenya
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 889
Registrován: 4-2009
Odesláno Pondělí, 08. února 2016 - 21:36:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Fandaprudič: Ani nemusím, vždyť si to tady osobně čte sám [happy]
Quenya
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 890
Registrován: 4-2009
Odesláno Pondělí, 08. února 2016 - 21:38:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

T.H.: Ano, pan Sůra se slušně orientuje.Jako jeden z mála novinářů.
T_._H_.
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2896
Registrován: 8-2012
Odesláno Úterý, 09. února 2016 - 09:57:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jde o hromadný trestný čin, dokonce to psaly i HN
Hm, takže trestný čin Dráhozrady podle §1 a útoku na Dráhu podle §2 trestního šotozákoníku, spáchaný v organizované skupině a s úmyslem způsobit škodu velkého rozsahu... tak to vám bude ouzko, až na to nastoupí tým šotovyšetřovatelů a šotoprokurátor!

informuji vás, že své podezření na vaše opakované páchání trestného činu pomluvy prostřednictvím tohoto internetového diskuzního fóra dle § 184 zákona č. 40/2009 Sb. v platném znění vůči mně, dalším osobám i obchodním partnerům společností, pro které pracujete, jsem předal studentům práv a stáváte se součástí jejich projektu
Petr_hradecký
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 174
Registrován: 4-2015

Odesláno Úterý, 09. února 2016 - 19:11:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak měl zase někdo spadeno na Jančuru. Zase bomba. odkaz zde

Nejsem [new] Na K-Reportu od 2012.
Modely amerických trucků - dcp.wz.cz
atoris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 471
Registrován: 9-2014

Odesláno Úterý, 09. února 2016 - 20:10:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

P.H. To je ten starý prípad.
T_._H_.
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2911
Registrován: 8-2012
Odesláno Úterý, 09. února 2016 - 20:15:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jančurobijec-volač si ovšem neuvědomuje, že se zastavuje i provoz ve stanicích, kde je souprava Regiojetu prohledávána, takže ani modří nemůžou dopředu...
... kdyby svou frustraci radši vybíjel na K-reportu [uhoh]

informuji vás, že své podezření na vaše opakované páchání trestného činu pomluvy prostřednictvím tohoto internetového diskuzního fóra dle § 184 zákona č. 40/2009 Sb. v platném znění vůči mně, dalším osobám i obchodním partnerům společností, pro které pracujete, jsem předal studentům práv a stáváte se součástí jejich projektu
Petr_hradecký
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 177
Registrován: 4-2015

Odesláno Úterý, 09. února 2016 - 20:49:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

atoris: Ráčejí odpustit, ale není. Píše se "v úterý odpoledne" a zpráva byla vydána dnes 18:36. A nahlédnutím do aktuálních zjistíte totéž. Prostě aktuální [bomba]

Nejsem [new] Na K-Reportu od 2012.
Modely amerických trucků - dcp.wz.cz
bartik09
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.111.119.26
Odesláno Úterý, 09. února 2016 - 21:20:10   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

T_._H_.: Jančurobijec-volač
"Šotovyšetřování už zase běží na plné obrátky... co si takhle počkat aspoň do zítra?"
T_._H_.
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2922
Registrován: 8-2012
Odesláno Úterý, 09. února 2016 - 22:04:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jako s čím? Že to nebyl nějaký frustrát, ale sofistikovaná mediální kampaň Regiojetu? To se dozvím za půl hodiny o dvě vlákna vejš...

informuji vás, že své podezření na vaše opakované páchání trestného činu pomluvy prostřednictvím tohoto internetového diskuzního fóra dle § 184 zákona č. 40/2009 Sb. v platném znění vůči mně, dalším osobám i obchodním partnerům společností, pro které pracujete, jsem předal studentům práv a stáváte se součástí jejich projektu
NE tendrům
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.176.66.131
Odesláno Středa, 10. února 2016 - 18:55:18   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kam vleze TH, tam to zasere pokusy rozdmýchat hádku, jak jinak... [sad]

Nicméně skládám poklonu panu koupenému novináři, vaše články jsou rozhodně nej. [happy]
atoris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 473
Registrován: 9-2014

Odesláno Středa, 10. února 2016 - 20:13:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

P.H. Áno, ráčte prepáčiť , je to iný nový prípad. Máte pravdu.
Tunel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 68
Registrován: 12-2008
Odesláno Středa, 10. února 2016 - 20:21:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Honza7887
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1669
Registrován: 8-2010

Odesláno Čtvrtek, 11. února 2016 - 09:47:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Opravdu super článek: http://zpravy.idnes.cz/kour-v-zeleznicnim-stavedle-zastavil-provo z-ve-stanici-bohumin-p8g-/krimi.aspx?c=A160211_063527_ostrava-zpr avy_ane

Hlavně že se člověk dozví o RegioJetu který přes Bohumín vůbec nejede: Společnost RegioJet noční požár v Bohumíně nepoznamenal. Soupravy tohoto soukromého dopravce totiž přes tamní vlakové nádraž nejezdí. „Naše vlaky odbočují v Ostravě směrem na stanici Ostrava-Stodolní a dále pokračují na Havířov a Český Těšín, takže se Bohumínu vyhnou. Nemáme zatím žádné informace, že by nás tento požár nějak poznamenal,“ uvedl mluvčí RegioJetu a Student Agency Aleš Ondrůj.

Ale o tom jak jezdí třeba dopravce Leo Express který přes Bohumín pravidelně jezdí se už nedozvíme. Ach jo [uhoh]

Cestování je můj život...
Honza7887
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1670
Registrován: 8-2010

Odesláno Čtvrtek, 11. února 2016 - 10:51:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Už to opravili [proud]

Cestování je můj život...
NE tendrům
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.176.66.131
Odesláno Čtvrtek, 11. února 2016 - 22:32:49   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Společnost Regiojet je jedna z nejdůležitějších dopravních společností v ČR a tak je potřeba ji zmínit, i kdyby šlo o článek o Mazací tramvaji v Praze. Žlutý by jistě pojetí Mazací tramvaje zvládnul marketingově lépe. Z tramvaje by např. rozléval kávu Illy zdarma (asi do kolejí či autům pod kola).
Babilon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2923
Registrován: 12-2007
Odesláno Čtvrtek, 11. února 2016 - 23:01:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hlavně že se člověk dozví o RegioJetu
Koukám, že stranický úkol dostat Jančuru do každého článku nemá jenom Sůra, ale rovnou celá redakce.
Honzalb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 992
Registrován: 11-2010
Odesláno Pátek, 12. února 2016 - 01:20:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Babilon: co je stranický úkol. definujte, prosím, ať vím, kde vlastně dělám
54_čsd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 431
Registrován: 4-2010

Odesláno Pátek, 12. února 2016 - 09:50:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ohl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7902
Registrován: 12-2009
Odesláno Pátek, 12. února 2016 - 10:38:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

co je stranický úkol. definujte,
Nevím, zda je to stranický úkol, ale je možné, že už má dotyčný médijník tak zažité, že v téměř každém článku o dopravě musí být kladná zmínka o RJ, tak to prostě tak dělá. Kdysi se zas vždy zmínilo v článku i o psím hovnu v parku, že v SSSR je vše OK. Případně dřív, že Áda je nejlepší.[wink]
honzaklonfar
Neregistrovaný host
Odeslán z: 94.113.251.98
Odesláno Pátek, 12. února 2016 - 11:59:28   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

"Stranický úkol" v oblasti sdělovacích prostředků byl NEPSANÝ příkaz informovat pracující lid o některých objektivně špatných oblastech hospodářství a veřejného života JEDNOZNAČNĚ KLADNĚ (i když to nebyla pravda).
Moje otázka na "Honzalb" - sledujete sdělovací prostředky kolem tzv. uprchlické krize? Tam najdete stranických/euroúkolů několik habadějů...
Honzalb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 993
Registrován: 11-2010
Odesláno Pátek, 12. února 2016 - 13:29:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

honzaklonfar: bavíme se o dopravě, tak zůstaňte u dopravy[happy]já opravdu nejsem expert na uprchlíky a na rozdíl od průměrného Čecha, který rozumí všemu nemám na celou událost jednoznačný názor, abych si dovolil něco na toto téma hodnotit.
ohl: tak určitě.
M152_0045
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 764
Registrován: 12-2011
Odesláno Pátek, 12. února 2016 - 13:33:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobrá pane Sůro, v tom případě se zeptám. Proč v článku o požáru v Bohumíně, byl zmíněný dopravce RegioJet, který jezdí Ostrava - Havířov - Čadca a ne LeoExpres, který do Bohumína jezdí? Případně proč LE není zmíněn vůbec, myslim, že pokud by se tam zmínil RJ i LE, v podstatě by nikdo nic neřekl.
Honzalb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 994
Registrován: 11-2010
Odesláno Pátek, 12. února 2016 - 13:42:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

M152: zeptejte se autora. já ho nepsal. Ale tipuji, že je to díky tomu, že mluvčí RegioJetu Aleš Ondrůj dobře ví, jak média fungují a tak v době události okamžitě poslal zprávu, jaký dopad to na ně bude mít.
NE tendrům
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.176.66.131
Odesláno Pátek, 12. února 2016 - 14:18:31   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A Sůra to ochotně opsal. [happy]
Ohl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7906
Registrován: 12-2009
Odesláno Pátek, 12. února 2016 - 14:42:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

mluvčí RegioJetu Aleš Ondrůj dobře ví, jak média fungují a
když byl u ČD, tak to nevěděl? Co se nám to snažíte nakecat? Prostě i kdyby tam byl kdokoliv, bude to stejné. Jo potřeba, u vás spíš podvědomá (jak jste přiznal v diskuzi-"jako zákazník preferuji soukromé dopravce"), u toho druhého spíš naučená, ukázat toho "nejlepšího" v každé zmínce o vlacích či busech. A při tom je nepřeberně mnoho dopravců...
Honzalb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 995
Registrován: 11-2010
Odesláno Pátek, 12. února 2016 - 16:45:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ohl: omlouvám se, zkusil jsem to, ale se zakomplexovaným blbem vašeho typu opravdu diskutovat nemá cenu, protože to je největší ztráta času.
M152_0045
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 765
Registrován: 12-2011
Odesláno Pátek, 12. února 2016 - 16:49:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Aha, teď s lehkým rýpáním, kdyby Vám poslala třeba IDSka nebo BFLka tiskovou zprávu, že náklady budou jezdit odklonem přes Havířov / Lideč a z Polska třeba před Glucholazy nebo jak se ta [zadnice] jmenuje a píše, tak by se to v článku objevilo? [crazy] Nebo totálně absurdní kdyby napsalo KŽC, že jich se to nedotkne? - Bylo by to tam?
honzaklonfar
Neregistrovaný host
Odeslán z: 94.113.251.98
Odesláno Pátek, 12. února 2016 - 17:03:02   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Honzalb: pán bude nejspíše humanitně vzdělán, není-liž pravda?
Ohl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7908
Registrován: 12-2009
Odesláno Pátek, 12. února 2016 - 20:36:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V Alpách spadla lavina. Na Řípu hlásí, že u nich laviny nepadají a pobyt je bezpečný.

Komu se to srovnání zdá nesmyslné, je zakomplexovaný blb.
NE tendrům
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.176.66.131
Odesláno Pátek, 12. února 2016 - 22:57:29   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pan Sůra jako obvykle neumí diskutovat a jen osočuje každého, kdo tu naznačí, jak si jde Sůra s kamarádem Ondrůjem na ruku. Inu, peníze od RJ Babišova novináře nikdy neurazí, že?

Zadejte svůj příspěvek zde
Příspěvek:
Tučné Kurzíva Podtržení Vytvořte hypertextový odkaz Vložte klipárt

Uživatelské jméno: Informace o příspěvku:
Veřejně přístupná oblast diskusních skupin. Pokud máte svůj účet, zadejte uživatelské jméno a heslo. Jinak zadejte plné jméno a heslo nevyplňujte. E-mail můžete, ale nemusíte zadávat.
Heslo:
E-mail:
Volby: V příspěvku používám HTML kód
Odkazy (URL) v příspěvku automaticky aktivovat
Akce:

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Prohlížeč obrázků | Program Credits Administrace