K-report
 

Autobusy v Olomouci Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Autobusy a trolejbusy » Autobusy v Olomouci « Předcházející Další »

Viz též diskusi Tramvaje v Olomouci.

  Dialog Autor Příspěvky Stran Posl. příspěvek
Staré archivyNin 540 10   
Archiv diskuse Autobusy v Olomouci do 27. 9. 2014Nin 60  27-9-14  19:22
Archiv diskuse Autobusy v Olomouci do 03. 10. 2014jkl 60  03-10-14  17:29
Archiv diskuse Autobusy v Olomouci do 16. 10. 2014AveKaros 60  16-10-14  20:40
Archiv diskuse Autobusy v Olomouci do 30. 10. 2014knihovník 60  30-10-14  12:40
  ClosedUzavřeno: Další dialogy již nemůžete zahájit.        

Autor Příspěvek
Honza7887
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 98
Registrován: 8-2010
Odesláno Čtvrtek, 30. října 2014 - 14:18:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Trošku mimo mísu, ale když už jsme v těch nákupních linkách, tak nějak nechápu jak se může v Olomouci uživit tolik nákupních center. Snad žádné město (asi ještě Liberec) jich nemá tolik jako Olomouc. Kdykoliv jsem byl poslední dobou nakoknout v Olomouc City,tak celé centrum bylo prázdné. Dle mého to, ale mají Olympie a City spočítané. Šantovka táhne hlavně svoji polohou.
Smasska
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 420
Registrován: 10-2009

Odesláno Čtvrtek, 30. října 2014 - 16:27:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Praha? Ostrava?

A uživí se, alespoň zatím jakž takž. Jaklmile by začaly výrazně ztrácet, okamžitě zavřou/zredukují se. Souvisí to samozřejmě s obracením trendu obrovských týdenních nákupů v hangárech na periferiích na menší, ale častější nákupy blíže. Šantovka tvoří jakýsi přechod, takže z toho profituje.

Te audire non possum, musa sapientum fixa est in aure.
Focus1976
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 689
Registrován: 4-2011

Odesláno Čtvrtek, 30. října 2014 - 17:21:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vaclavq: ano, snad mluvíme o tomtéž... prostě volných "obchodů" větší či menší velikosti...
Honza7887
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 99
Registrován: 8-2010
Odesláno Čtvrtek, 30. října 2014 - 17:23:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Smasska: Myslel jsem to jako nákupní plochu na počet obyvatel a zde Olomouc jasně vede:http://www.ceskatelevize.cz/zpravodajstvi-ostrava/zpravy/213246-o lomouc-se-stava-ceskou-velmoci-nakupnich-center/
vaclavq
Neregistrovaný host
Odeslán z: 46.135.32.21
Odesláno Čtvrtek, 30. října 2014 - 17:51:35   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Proc by to mela myt Olympia spocitane? Byl jste tam knekdy? Ja tam jezdim pravidelne a stale jsou tam chodby plne. Olympia neskrachuje. Nakupujici tam jezdi jak v zime tak v lete.

Jsem zvjedavi jestli ARriva prebere ridice. Bavil jsem se s tim starsim a ten bude koncit z jezdenim. Ten mlady jde jezdit zejezdy...
vaclavq
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.77.165.49
Odesláno Čtvrtek, 30. října 2014 - 17:53:16   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bylo to na Honza 778...
vaclavq
Neregistrovaný host
Odeslán z: 46.135.32.21
Odesláno Čtvrtek, 30. října 2014 - 17:59:32   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jeste doplnim ze 644 us jezdi. Uz ho opravily a je snad po problemech...
AveKaros
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 32
Registrován: 9-2014

Odesláno Čtvrtek, 30. října 2014 - 18:11:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

644? Co se mu stalo?

Dávám přednost zdravým procházkám na čerstvém vzduchu v autobuse či tramvaji
Honza7887
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 100
Registrován: 8-2010
Odesláno Čtvrtek, 30. října 2014 - 19:54:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

vaclavq: V Olympii jsem byl, ale že je tam teď 19 volných prodejních ploch o něčem vypovídá. Ano, nepůjde to dolů tak rychle, ale úbytek obchodů na úkor Šantovky je znát (já to pozorují hlavně v City, cedule najdete nás nově v Galerii Šantovka mluví jasně). Jenom s těmi obchodními centry, naražím na to, že zrovna v Olomouci nejsou platy nijak ohromné a přesto se ty všechny centra (zatím) dokáží uživit. Asi se nemáme tak špatně [wink]. Autobusy City ani Olympii nevytrhnou. Proč bych se měl já, bydlící kousek od Náměstí Republiky trmácet někam do Olympie (City ještě beru jen kvůli Globusu) když do Šantovky můžu dojít pěšky a najdu tam ty samé obchody ? Je to jen můj názor, dle mého to půjde pomalu ke dnu, pokud vím tak City bylo (je) v konkurzu
vaclavq
Neregistrovaný host
Odeslán z: 46.135.36.252
Odesláno Čtvrtek, 30. října 2014 - 20:35:38   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A nekteri mi znamy co bydliu Santovky jedou do Olynpie. Proc? Jedou totiz na "vylet". A kdyby jeliy autem jednu ulici tak by to vylet nebyl. To stejne busem. Udelaji si vyhlidkovou jizdu.

A lidi z okolnich vesnic radeji jedou do Olympie nez se trmacet pres centrum.

Olympii bych tak rychle neodepisoval. Navic ty busy co jezdi jsou reklamou...
Honza7887
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 101
Registrován: 8-2010
Odesláno Čtvrtek, 30. října 2014 - 20:53:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

vaclavq: Beru to, ale musím říct, že se mi rodinné "výlety" do nákupních center příčí. To bych radši rodinu vzal busem do zastávky U lesa a šel do toho lesa a pak procházku po kopečku [happy]. Asi nejsem ten správný nákupní typ (opravdu nechápu lidi co v Šantovce dokáží strávit i celý den a to zvláště rodiny). No už dost o nákupních centrech [lol]
Smasska
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 421
Registrován: 10-2009

Odesláno Čtvrtek, 30. října 2014 - 20:57:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A lidi z okolnich vesnic radeji jedou do Olympie nez se trmacet pres centrum.

Hmm, tak proč se takové centrum nepostavilo třeba v Lošticích, když se má uživit na "lidech z okolních vesnic"? Až to zavřou, budou Týnečtí jezdit jinam, teď tam jezdí logicky a samozřejmě jen proto, že to mají nejblíž. Na tom by se žádné centrum neuživilo...

Te audire non possum, musa sapientum fixa est in aure.

Zadejte svůj příspěvek zde
Příspěvek:
Tučné Kurzíva Podtržení Vytvořte hypertextový odkaz Vložte klipárt

Uživatelské jméno: Informace o příspěvku:
Veřejně přístupná oblast diskusních skupin. Pokud máte svůj účet, zadejte uživatelské jméno a heslo. Jinak zadejte plné jméno a heslo nevyplňujte. E-mail můžete, ale nemusíte zadávat.
Heslo:
E-mail:
Volby: V příspěvku používám HTML kód
Odkazy (URL) v příspěvku automaticky aktivovat
Akce:

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Prohlížeč obrázků | Program Credits Administrace